Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Esjo

Czy są osoby, które nie wierzą w to, że istnieje słońce?

Polecane posty

Skoro nie wierzą w inne oczywiste rzeczy, które też widać, takie jak pandemia lub zmiany klimatu?

• Like 1

Przed chwilą, Mumin23 napisał:

Człowiek jest w stanie wymyśleć wszystko i uwierzyć we wszystko 👹 

Właśnie widzę. Ale czy znacie osoby, które nie wierzą w słońce?

Osób, które nie wierzą w pandemię i w zmiany klimatu jest bardzo dużo.

Czy ktoś z was nie wierzy w słońce?

Albo powietrze?

1 minutę temu, Esjo napisał:

Czy ktoś z was nie wierzy w słońce?

Albo powietrze?

Nie znam, ale pewnie ktos by sie znalazl, zwlaszcza w USA 🤣

Ja nie wierzę w słońce. Wiara w słońce to czczenie starożytnych bogów Egiptu, w tym właśnie boga słońca Ra (Re). 🤣

Pandemia grypy także istnieje od kilkuset lat, pojawia się cyklicznie w sezonie jesiennym i zimowym na całym świecie. W okresie jesiennym w Polsce przed covid odnotowywano od kilkunastu do kilkudziesięciu tys. przypadków grypy dziennie. Na grypę osoby narażone, z chorobami przewlekłymi także umierają. Grypa może mieć bardzo poważne powikłania, takie jak zapalenie mięśnia sercowego.

Kraje Skandynawskie zaczynają traktować pandemię Covid dokładnie tak samo jak pandemię grypy. Reszta świata musi dojrzeć.

Edytowano przez Rụchacz z Beverly Hills

21 minut temu, dozgonny napisał:

Ja nie wierzę w słońce. Wiara w słońce to czczenie starożytnych bogów Egiptu, w tym właśnie boga słońca Ra (Re). 🤣

Wlasnie zeby uniknac takiej odpowiedzi jak twoja, napisalem w temacie istnienie slonca

2 minuty temu, Esjo napisał:

Wlasnie zeby uniknac takiej odpowiedzi jak twoja, napisalem w temacie istnienie slonca

Pewnych rzeczy, zdarzeń, czasami osób nie da się uniknąć. 🤔

2 minuty temu, jihad napisał:

istnieją płaskoziemcy którzy twierdzą że słońce nie jest gwiazdą tylko sztuczną konstrukcją mechaniczną. 

Naprawde?

co wpisac w google zeby ich znalezc?

Ja sobie tylko pozwoliłem na taki żart. Tak samo ten wątek uznałem za żart. Stąd taka a nie inna wypowiedź.

2 minuty temu, jihad napisał:

"ja tylko żartowałem" - hitlerowiec w norymberdze 

A tak, trafne porównanie. Spal mnie na stosie przy pomocy szkła powiększającego. 

2 godziny temu, dozgonny napisał:

A tak, trafne porównanie. Spal mnie na stosie przy pomocy szkła powiększającego. 

Typ jest chorym psychicznie antypolskim trollem, olej go. 

4 godziny temu, BabciaKochanaBlu napisał:

Za to lewica to same wybitne postaci z wykształceniem. Błagam 

W szczególności półpiśmienny Jaś Kapela, który uważa, że nikt nie powinien zarabiać więcej niż milion złotych oraz, że mieszkanie w rozmiarach 18 metrów kwadratowych starczy każdemu. 

Malina Błańska namawiająca lewicowe kobiety do dawania prawicowym chłopakom tyłka i w ten sposób leczenie młodych przedstawicieli prawicowych środowisk z,, prawactwa ''. 

Anna Żukowska twierdząca, że słowo,, wynajmie '' użyte w stosunku do pracownika to przedmiotowe traktowanie pracownika i krok w kierunku niewolnictwa. 

Niejaka pożal się Boże procesor Płatek stojąca twardo na stanowisku , że w związkach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w tych tradycyjnych. 

A to tylko wierzchołek góry lodowej, przykłady lewackich,, intelektóalistuf '' można mnożyć w nieskończoność,tylko mi się już nie chce po prostu ich wyliczać. 

Edytowano przez romantyk1995

5 godzin temu, Esjo napisał:

Skoro nie wierzą w inne oczywiste rzeczy, które też widać, takie jak pandemia lub zmiany klimatu?

Tę Waszą pandemię to widać głównie w TV. 

Nawet przymus zasłaniania ust i nosa ma charakter symboliczny. 

Wszystko jak krowie na rowie wyjaśnił u Rymanowskiego Sławomir Mentzen,który powiedział, że maseczki są swoistego rodzaju symbolem, nic więcej. 

Zresztą wystarczy zacytować słowa Pinkasa z zeszłego roku mówiące o tym, że,, maseczki mają nam przypominać o pandemii '' - coś w tym jest. 

Prawda jest taka, że gdyby nie nakręcające strach media oraz politycy to żylibyśmy jak wcześniej,nikt by niczego nie zauważył. 

Tyle. 

Ja jako astmatyk i alergik powinienem dawno być martwy, jakaś kobieta w podczas podróży w pociągu (kwiecień 2020) wieszczyła mi rychłą śmierć, tymczasem żyję i mam się dobrze. 

9 godzin temu, Esjo napisał:

Na pewno jest masa takich ludków. Są tacy co wierzą w płaską ziemie.

66 milionów lat temu. To jeden z najcieplejszych okresów w historii planety. Nie ma jeszcze pokrywy lodowej – wszystko jest bujne i zielone,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować