Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bazylka

Jeanetlife

Polecane posty

Dnia 24.11.2021 o 17:57, xtina napisał:

Idz zenula oglądać te swoje białe ściany

Nawet zwierzęta pod kolor 🤦‍♀️

Żaneta codziennie teraz wije gniazdo 🤣 rozumiem podekscytowanie, bo będą mieć zaraz drugiego malucha w domu, ale te hasztagi mnie rozbrajają 🤦‍♀️ jakby Amerykę odkryła

Ja lubię Zanete, wydaje się taką normalną i niezmanierowana dziewczyną na tle innych. Ale serio podziwiam ją że wzięła sobie na barki tak dużo, wprowadziła się za Warszawę do wielkiego domu w którym jest sporo pracy/sprzątania, wieczne dojazdy do miasta, dwa psy w tym jeden bardzo wymagający mlodziutki border, kot, jedna trzylatka plus drugie dziecko w brzuchu, no i jeszcze praca na instagramie i w jej sklepach internetowych. Ja bym nie dała rady ale to chyba zależy od charakteru, bo ja jestem introwertykiem i potrzebuje mieć chociaż chwilę świętego spokoju codziennie. Tak czy siak ją lubię, jej wyczucie stylu, pozytywne energię itp

Dnia 18.11.2021 o 22:40, Synekpodsejcem napisał:

Jest nowy wózek dla drugiego dziecka, oczywiście kolorystycznie dobrany do wystroju domu xD

• Haha 3

Wózek taki jak u Andzi spacerówka, chyba tylko minimalnie kolorem się różnią 😀 Osobiście mi się nie podoba, jeszcze za taką kasę🥴 ale u nich wszystkich to współprace

• Like 1

21 minut temu, AniaPova napisał:

Jest nowy wózek dla drugiego dziecka, oczywiście kolorystycznie dobrany do wystroju domu xD

Andziaks i tak ją uprzedziła. Pokazywała swój nowy wózek i powiedziała, że Żaneta wybrała taki sam wzór, tylko beżowy 🤣

5 godzin temu, Heej2909 napisał:

Wózek taki jak u Andzi spacerówka, chyba tylko minimalnie kolorem się różnią 😀 Osobiście mi się nie podoba, jeszcze za taką kasę🥴 ale u nich wszystkich to współprace

Jak się dostaje za darmo, to nie wypada wybrzydzac xd 

• Thanks 1

6 godzin temu, Heej2909 napisał:

Beż i grafit minimalnie się kolorem różnią?😂

13 godzin temu, Makaraka napisał:

13 godzin temu, Makaraka napisał:

Hahaha o niee, dopiero dzisiaj oglądając vloga u Luki  to zauważyłam 🤣 Widać, że wczorajszy dzień nie był mój 😂

Edytowano przez Heej2909

Pytacie mnie o propozycje prezentów dla dzieci 0-2. Podajcie więc swoje propozycje, a ja stobię wpis 😵💫

• Haha 5

Oj, jest Żanetka zmanierowana i też się już nieco w główce poprzewracało ;) 

Jakoś staro wygląda twarz na tych ostatnich jej zdj...

• Like 1
  • Thanks 1

12 minut temu, Synekpodsejcem napisał:

Ile ona ma lat? Bo kreuje się na taka młoda mamę, a jakoś dla mnie tak młodo nie wyglada już 

33 w tym roku miała 😀

2 minuty temu, Heej2909 napisał:

33 w tym roku miała 😀

No to nie zazdroszczę zmarszczek pod oczami. Moja 56 letnia mama nawet takich nie posiada. Jej skóra na twarzy wydaję się bardzo cieniutka i chyba to ją postarza. No ale to raczej kwestia genów, nic z tym nie zrobi.

A co sądzicie o tym, że zrezygnowali z przedszkola? Obserwuję kilka dziewczyn, które mają dzieciaki w wieku Sary i noworodki ale żadna z nich nie zdecydowała się na taki krok. Sama mam w domu 4 latke i raczej też bym nie zrobiła tego. Tym bardziej, że Sara normalnie chodziła, nagle przestała i za kilka msc znowu wróci. Trochę mieszanie dziecku w głowie.

18 minut temu, Heej2909 napisał:

A co sądzicie o tym, że zrezygnowali z przedszkola? Obserwuję kilka dziewczyn, które mają dzieciaki w wieku Sary i noworodki ale żadna z nich nie zdecydowała się na taki krok. Sama mam w domu 4 latke i raczej też bym nie zrobiła tego. Tym bardziej, że Sara normalnie chodziła, nagle przestała i za kilka msc znowu wróci. Trochę mieszanie dziecku w głowie.

Jakbym w bliskiej perspektywie miała mieć niemowlaka w domu, to również odpuściłabym przedszkole starszego. Po co narażać takie maleństwo na choroby przyniesione z przedszkola? 

• Like 2

4 minuty temu, sosczosnkowy napisał:

Jakbym w bliskiej perspektywie miała mieć niemowlaka w domu, to również odpuściłabym przedszkole starszego. Po co narażać takie maleństwo na choroby przyniesione z przedszkola? 

No tak, ale dziecka jeszcze nie ma na świecie. A ona już długi czas nie chodzi 😆

2 godziny temu, Heej2909 napisał:

No tak, ale dziecka jeszcze nie ma na świecie. A ona już długi czas nie chodzi 😆

Ale jest w zaawansowanej ciąży. No nic, mnie nie dziwi, że woleli odpuścić małej przedszkole. 

• Like 1

Posyłanie 4 latki do przedszkola lub nie, to akurat kwestie i decyzje indywidualne. Oni uznali, że lepiej by została w domu, co nam do tego. Pracują w domu i mają czas się nią zajmować, ograniczenie ryzyka chorób w ich aktualnej sytuacji w pełni rozumiem. 

• Like 2

No to czekamy na zdj Melisy w bielach i beżach. Offfkorrrs żeby wpasować się we wnętrza 😂

• Haha 1

niestety ale jestem na nie. Wyniosła i nadęta. Zdjęcia na insta przerysowane i nienaturalne

• Like 3
  • Thanks 1

Chętniej zaglądałam do niej przed dziećmi. Parenting totalnie mnie nie interesuje, więc od dłuższego czasu omijam stories szerokim łukiem. Za dużo reality show, za mało wartościowych treści. Podoba mi się natomiast estetyka zdjęć, nie mniej obecnie to za mało, aby zatrzymać widza na dłużej. 

Pomijam fakt, że w dniu powrotu do domu wrzuca sponsorowany post i że jadąc na porodówkę zamiast rozmawiać z mężem to ona nagrywa filmiki żeby były na insta. Ale rozwala mnie chyba najbardziej to, że ona ukrywa że mają pomoc niani /mamy. Zawsze jak w tle pojawia się ta osoba, to ona urywa stories. Przecież to jest zalosne zakłamywanie rzeczywistości...będzie mówić jak to świetnie ogarnia, jak to nie widzi różnicy i czuje się bosko i jak wspaniałe z Grześkiem ogarniają, a tak naprawdę starszą córką zajmuje się mama,dlatego też mogli zrezygnowac z przedszkola itd. 

• Like 1
  • Thanks 1

22 minuty temu, inneczasy napisał:

Pomijam fakt, że w dniu powrotu do domu wrzuca sponsorowany post i że jadąc na porodówkę zamiast rozmawiać z mężem to ona nagrywa filmiki żeby były na insta. Ale rozwala mnie chyba najbardziej to, że ona ukrywa że mają pomoc niani /mamy. Zawsze jak w tle pojawia się ta osoba, to ona urywa stories. Przecież to jest zalosne zakłamywanie rzeczywistości...będzie mówić jak to świetnie ogarnia, jak to nie widzi różnicy i czuje się bosko i jak wspaniałe z Grześkiem ogarniają, a tak naprawdę starszą córką zajmuje się mama,dlatego też mogli zrezygnowac z przedszkola itd. 

No ale jeśli ma termin z firmą na post sponsorowany, no to zaplanowała go sobie wcześniej, insta dla firm ma taką opcję. Nie dziwię się, że w takiej sytuacji wolała mieć wszystko ogarnięte wcześniej.

26 minut temu, Lolalola napisał:

No ale jeśli ma termin z firmą na post sponsorowany, no to zaplanowała go sobie wcześniej, insta dla firm ma taką opcję. Nie dziwię się, że w takiej sytuacji wolała mieć wszystko ogarnięte wcześniej.

Mogła napisać do firmy, że ze względu na syt. rodzinna wrzuci go później. A ona nie dość, że wrzuciła to jeszcze odpowiadała na komentarze na bieżąco.

29 minut temu, inneczasy napisał:

Mogła napisać do firmy, że ze względu na syt. rodzinna wrzuci go później. A ona nie dość, że wrzuciła to jeszcze odpowiadała na komentarze na bieżąco.

No ale dlaczego miała go wrzucić później? I jaka sytuację rodzinną? Przecież to nie jest jakas tragedia tylko narodziny dziecka. Post wrzucił się sam, automatycznie, jeśli był zaplanowany. A na komentarze równie dobrze mogła odpowiadać jakaś pracownica albo po prostu robiła to w wolnej chwili. Szukasz problemu na siłę 

Dnia 1.11.2021 o 20:37, Bazylka napisał:

Sama nie wiem. Ja bardzo lubię melisę jako herbatę i tak mi się najbardziej kojarzy 😉 nie jest złe, chociaż mam wrażenie, że te wszystkie influencerki, youtuberki silą się aż nadto na oryginalność. One takie "wyjątkowe" to i dzieci muszą być

one są wszystkie takie wyjątkowe ze każda wyglada tak samo i upycha plakaty z desenio po katach 🤦🏼‍♀️

• Thanks 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się