Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
feliz navidad2

Mój tata mówi, że oddaję ludziom swoje szczęście

Polecane posty

12 minut temu, BabciaKochanaBlu napisał:

Niby jak? To niemożliwe.

Zaczęło się od podobają Ci się moje karteczki weź je sobie w sumie mogę nie zbierać, podobają Ci się moje oceny weź je sobie, nie muszę być pierwsza w klasie, podobają Ci się moje zabawki weź je sobie znajdę sobie inne zajęcie, a później podoba Ci się moja praca weź ją sobie znajdę sobie inną, czy inne stanowisko, podoba Ci się mój facet weź go sobie i zrywam, bo znajdę sobie innego i tak w sumie zawsze było odkąd pamiętam 😕 Tak jakbym nie wiązała się z tym światem za specjalnie 😕 

Edytowano przez feliz navidad2

3 minuty temu, TenX napisał:

Jesteś bardzo szczodra.

Szczodry, czyli, że rozdający, to tak mówił, że rozdaję szczęście i jak coś oddam to oddam wszystko 😐 

1 minutę temu, BabciaKochanaBlu napisał:

To nie oddawaj, na co liczysz? Na wzajemność? Tak to nie działa

Bóg mówił, żeby pomagać 😐 Prezenty lubię robić jak kogoś lubię 😐 A jak kogoś  nie lubię to nie lubię zawiści, jak widzę zawistnego człowieka to mu oddaję co tam chce niech sobie idzie 😕 

Przed chwilą, BabciaKochanaBlu napisał:

To nie wiem o co ci chodzi i po co ten temat. 

Ciekawa jestem czy z czymś takim się spotkaliście, że oddajecie szczęście 😐 W kartach w pana dobrze to widać, miałam 2 k i 3 asy pobrałam do 9 żeby gość wygrał miałam 1400 pkt i nie mogę się odkopać od dwóch dni z 1100 takie mam cały czas karty 😐 

co 🤨 jak na moje stare oko, to dopowiadasz sobie jakiś farmazon, aby trywialna rzecz zabrzmiała jakoś inaczej. W sensie to nic nie znaczy.

Apropo oczu, cały wczorajszy dzień miałam rozkminkę jak ja na starość będę czytać książki, jeśli będę ślepa 😐 dlatego nie kupuję na zapas, bo nie wiem ile zdążę przeczytać 😐

Przed chwilą, BabciaKochanaBlu napisał:

Kalambury chce

Tam nie, bo mi tam dali bana, mam uraz kostno-stawowo-biodrowy do nich 😐 Ja zapytałam ,,zalogowani' dlaczego dali stół na prywatny i wszystkich zapraszają, czy są de.bi.lami 😐 

19 minut temu, feliz navidad2 napisał:

Bóg mówił, żeby pomagać 😐 Prezenty lubię robić jak kogoś lubię 😐 A jak kogoś  nie lubię to nie lubię zawiści, jak widzę zawistnego człowieka to mu oddaję co tam chce niech sobie idzie 😕 

🙂   kropka w kropkę 

ja nie wiem o czym  ty do mnie piszesz, dobra sral pies ten kurnik, kolko i krzyzyk tam nie ma

Ładnie mów-robił ku.pę 🙄

3 minuty temu, Kaaa napisał:

W życiu trzeba być trochę egoistą i myśleć też o sobie. Dasz palec, wezmą całą rękę. Zacznij odmawiać, bez obaw o konsekwencje.

Nie mogę się skupić. Teraz mam rozkminę czy ten koń w awku ma otwarte ryłko, czy zamknięte 😐 Chyba otwarte 😕 

Edytowano przez feliz navidad2

Przed chwilą, Kaaa napisał:

To nie jest koń -) spadam spać. Dobranoc.

koń 😐 Nie ważne co tam masz, ważne co widzi odbiorca 😐 Dobranoc kucyku, kolorowych 😐 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować