Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Czarna+

Dziewczyny z tematu Starania o dzidziusia.

Polecane posty

Cześć wszystkim. Moja córka w lutym skończy 2 latka. Mimo ciężkiego przebiegu ciąży i porodu zastanawiam się nad drugim dzieckiem. Więc chyba zacznę starania a wy jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Olgaa0011 napisał:

Cześć wszystkim. Moja córka w lutym skończy 2 latka. Mimo ciężkiego przebiegu ciąży i porodu zastanawiam się nad drugim dzieckiem. Więc chyba zacznę starania a wy jak tam

U nas większość dziewczyn już urodziła ale jest jeszcze kilka dziewczyn co się starają ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej założyłaś nowy wątek ❤️

Aż mi się łezka zakręciła, że tamten usunięty. Może mniej tam się ostatnio działo, ale to było takie nasze miejsce i ogromne wsparcie.

Dobrze że kiedyś zrobiłam sobie zrzuty ekranu jak Wam opisywałam mój poród 😅

Co u Was? Jak się czujecie?

Ja mam w domu remont, który miał być malutki, ale jednak się rozkręciło wszystko.. no i czuję że totalnie nie ogarniam życia i na nic nie mam czasu :c 

plus ta jesienna aura mnie dobija.

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Editt napisał:

Ojej założyłaś nowy wątek ❤️

Aż mi się łezka zakręciła, że tamten usunięty. Może mniej tam się ostatnio działo, ale to było takie nasze miejsce i ogromne wsparcie.

Dobrze że kiedyś zrobiłam sobie zrzuty ekranu jak Wam opisywałam mój poród 😅

Co u Was? Jak się czujecie?

Ja mam w domu remont, który miał być malutki, ale jednak się rozkręciło wszystko.. no i czuję że totalnie nie ogarniam życia i na nic nie mam czasu :c 

plus ta jesienna aura mnie dobija.

 

 

 

 

 

 

No ja żałuję, że nie zrobiłam skrina mojego 🙈🙈Szkoda było można zajrzeć i dokładniej sobie wszystko przypomnieć. Jak taki stary pamiętnik 💪 Oooo to remonty przed świętami 😁😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 😍 Właśnie znalazłam nowy wątek. Szkoda, że tamten stary został usunięty…. 
 

U mnie życie płynie szybko dzień za dniem, Adaś za tydzień skończy 7 miesięcy 🤭. Chciałabym, żeby ten czas zwolnił, bo wiem, że on nigdy nie będzie już taki malutki jak teraz i na samą myśl mi się łezka w oku kręci. Mały nie ma jeszcze ząbków ani nie siedzi. Za to ostatnio bardzo często budzi się w nocy już sama nie wiem ci robić, chyba nigdy się nie wyśpię…😅 Jestem bardzo ciekawa do u reszty dziewczyn i mam nadzieję, że odnajdą ten wątek. Buziaki 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2021 o 10:23, AniaA. napisał:

Cześć dziewczyny 😍 Właśnie znalazłam nowy wątek. Szkoda, że tamten stary został usunięty…. 
 

U mnie życie płynie szybko dzień za dniem, Adaś za tydzień skończy 7 miesięcy 🤭. Chciałabym, żeby ten czas zwolnił, bo wiem, że on nigdy nie będzie już taki malutki jak teraz i na samą myśl mi się łezka w oku kręci. Mały nie ma jeszcze ząbków ani nie siedzi. Za to ostatnio bardzo często budzi się w nocy już sama nie wiem ci robić, chyba nigdy się nie wyśpię…😅 Jestem bardzo ciekawa do u reszty dziewczyn i mam nadzieję, że odnajdą ten wątek. Buziaki 

Kazd dziecko rozwija się w swoim tempie więc nie ma co patrzeć na dany miesiąc, że czegoś nie robi będzie gotowy to zrobi 😁💪 No a z tą przespaną cała nocą to pewnie troszkę poczekamy 🙈😂 

My z małą w szpitalu znowu 🤦 Miała nockę z wymiotami nie mogliśmy tego opanować pojechaliśmy na sor mała się trochę odwodniła zostawili nas na nawodnienie na dwa dni jutro już chyba do domu bo mała się już lepiej czuje ☺️Oj  ta moja córcia to łapie wszystko niech ten pechowy rok się już kończy i w następnym niech będzie lepiej 🙈

No mam nadzieję, że reszta dziewczyn odwiedzi wątek ☺️ Szkoda, ze starego nie ma zawsze można było się cofnąć wstecz po jakąś dobrą radę.

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2021 o 18:17, Czarna+ napisał:

Kazd dziecko rozwija się w swoim tempie więc nie ma co patrzeć na dany miesiąc, że czegoś nie robi będzie gotowy to zrobi 😁💪 No a z tą przespaną cała nocą to pewnie troszkę poczekamy 🙈😂 

My z małą w szpitalu znowu 🤦 Miała nockę z wymiotami nie mogliśmy tego opanować pojechaliśmy na sor mała się trochę odwodniła zostawili nas na nawodnienie na dwa dni jutro już chyba do domu bo mała się już lepiej czuje ☺️Oj  ta moja córcia to łapie wszystko niech ten pechowy rok się już kończy i w następnym niech będzie lepiej 🙈

No mam nadzieję, że reszta dziewczyn odwiedzi wątek ☺️ Szkoda, ze starego nie ma zawsze można było się cofnąć wstecz po jakąś dobrą radę.

Jej bidulka😨 Mam nadzieję, że już u was lepiej.♥️ 
 

Halo dziewczyny, gdzie reszta? 😭😭 Brakuje mi tych pogadanek tutaj.🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2021 o 10:23, AniaA. napisał:

Cześć dziewczyny 😍 Właśnie znalazłam nowy wątek. Szkoda, że tamten stary został usunięty…. 
 

U mnie życie płynie szybko dzień za dniem, Adaś za tydzień skończy 7 miesięcy 🤭. Chciałabym, żeby ten czas zwolnił, bo wiem, że on nigdy nie będzie już taki malutki jak teraz i na samą myśl mi się łezka w oku kręci. Mały nie ma jeszcze ząbków ani nie siedzi. Za to ostatnio bardzo często budzi się w nocy już sama nie wiem ci robić, chyba nigdy się nie wyśpię…😅 Jestem bardzo ciekawa do u reszty dziewczyn i mam nadzieję, że odnajdą ten wątek. Buziaki 

Czas leci szybko niestety 😓 u nas ze spaniem ostatnio jakby huragan codziennie przechodził 😂 mimo, że ma rutynę codzienną to ten tydzień był katorgą nocną aż bałam się każdego wieczora 🙈 Codziennie w innych porach chodziła spać 19,20,22,23 a wczoraj zasnęła o 21 wstała o 1 i do 3:30 nie spała " chciała się bawić " 😁🤦 Dziś zasnęła o 20 ciekawe czy noc będzie spokojna 🙈😁

Ogólnie czuję się już dobrze oby na długo. Mogłyby przyjść mrozy i trochę te wirusy pozabijać.

Mam nadzieję, że wszystkie dziewczyny z naszego wątku tu trafia ☺️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂

U mnie znów było trochę remontów i takie tam. Moja przyjaciółka jest w ciąży i na temin na czerwiec 🙂

za 2 tygodnie Karolek będzie miał roczek i ja jestem w szoku że to już! Miał 10mc i 2 tygodnie jak zaczął robić pierwsze kroczki, a teraz już śmiga wszędzie po mieszkaniu 🤣

coraz poważniej rozmawiamy o 2 dzidziusiu 🥰

chyba zaczniemy starania jak Karol skończy 2 latka i odstawimy go wtedy od piersi. 

A Jak u Was? Jak dzieciaczki się mają?

ktoś myśli już o kolejnym? 😄

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, chyba przyszedł czas na mnie. Aktywna nie byłam z parę miesięcy. Z powodu dość dużych problemów. Ale jestem. Widzę, że bardzo dużo dziewczyn przestało się odzywać, mam nadzieję, że uda wam się do nas wrócić. Miałam nie mały problem ze znalezieniem was ale jestem. Może uda nam się jakoś odbudować wątek? Pozdrawiam ! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam napisać do was przed nowym rokiem ale tak się złożyło, że nic nie napisałam 😄 Tak więc przepraszam was, postaram w ciągu tygodnia napisać co u mnie i u Stasia. Wiem również, że niektóre dzieci skończyły roczek! Dlatego wszystkiego najlepszego! 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej, fajnie że ktoś jest. Piszcie piszcie to może się rozkręcimy i może załapiemy na kolejne starania 🙂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.01.2022 o 13:58, spelniajac_marzenia napisał:

hej,

nam nadal nie udało sie zajść w ciąże, w lutym powtarzamy badania nasienia i jeżeli wszystko będzie ok to w marcu podchodzimy do inseminacji.

Trzymam mocno kciuki ❤️

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo hej dziewczyny! 🥰 Ale miło, że jeszcze ktoś tu zagłada! 😍 Ja to mam kryzys macierzyński… i nawet nie myślę o kolejnym, bo nasz synek ma prawie 9 miesięcy i nie siada, nie raczkuje, nie pełza, przez co jest ciagle nerwowy i wyje nam non stop bo chce być na rękach albo irytuje się, ze nie może dotrzeć do jakiejś zabawki🙈 Z rd tez mamy straszny problem nic nie chce… ani papki, musy, kawałki. Odwraca głowę buzie zamyka i koniec. Ogólnie ciężki osobnik nam się trafił bardzo.😅 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie. Zniknęłam chyba rok temu będąc w ok 4 m-cu ciąży. Jak miło zobaczyć że nasz wątek jeszcze istnieje i kilka znajomych nicków wciąż się udziela. Mam córeczkę Natalię, ur. 10.07.2021 a więc ma już pół roczku i jest moim największym szczęściem.

Nie wiem co więcej napisać więc po prostu pozdrawiam Was ciepło i życzę powodzenia w staraniach zarówno o pierwsze jak i o kolejne dzieciątko 🙂

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny ! Jestem i ja ❤️ 
Miło Was widzieć ❤️❤️❤️ 

Asis no jasne, że pamiętamy, wszystkie się zastanawiałyśmy co u Ciebie i czy wszystko ok z dzieciaczkiem ❤️ 
Super, że już jest Twoja malutka z Tobą ❤️ 

Szczerze - brakowało mi Was i codziennych pogadanek!
Ale przygniotło mnie wychowywanie Julii jednoczesny remont (który jeszcze trwa !!!) przez to całe zmęczenie kryzys w związku 😜 

Julia 1 rok 2 mce!!! Duża malutka! Chodzi do żłobka od listopada, przyjęła się bezproblemowo, trochę nam choruje, ale póki co na szczęście nic więcej poza przeziębienie.

Piszcie co u Was ❤️ 
Ściskam
O ja Cię! Ile serduszek naklikałam hahhaah

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Czarna - Julia robi to samo dokładnie, pobudka nie wiadomo skąd o 3 rano 😉 
@Editt jeżeli my mamy mieć 2 dziecko to realnie też myślę, ze najrozsądniej u nas zacząc starania od 2 roku zycia i wtedy odstawienie od piersi, bo Julka kocha cycusia i nie myśli jeszcze przestać, jak wraca ze żłobka to "miauczy" aż nie dostanie 😉 haha

@Eviqs37 - moja ciążowa bliźniaczko zaglądasz tu?
@Sylka1 - ???
@Bobo2 - ???

Nie wiem czy dobrze pooznaczałam dziewczyny 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2022 o 13:22, Aggie86 napisał:

@Czarna - Julia robi to samo dokładnie, pobudka nie wiadomo skąd o 3 rano 😉 
@Editt jeżeli my mamy mieć 2 dziecko to realnie też myślę, ze najrozsądniej u nas zacząc starania od 2 roku zycia i wtedy odstawienie od piersi, bo Julka kocha cycusia i nie myśli jeszcze przestać, jak wraca ze żłobka to "miauczy" aż nie dostanie 😉 haha

@Eviqs37 - moja ciążowa bliźniaczko zaglądasz tu?
@Sylka1 - ???
@Bobo2 - ???

Nie wiem czy dobrze pooznaczałam dziewczyny 

Oooo jak miło Cię widzieć! Mi tez brakuje pogadanek tutaj 😅♥️ jaka Julcia już duża! 🥰🥰

Ja dziś byłam z moim Adasiem na konsultacji u fizjo bo skończył 9 mies i nadal nie próbuje siadać. Okazało się, że ma bardzo słabe mięśnie brzuszka po lewej stronie i wymaga rehabilitacji i ćwiczeń w domu. Płakał bardzo na tych ćwiczeniach u fizjo, myślałam że serce mi pęknie, ale wiem że to dla jego dobra. ♥️ Ściskam Was i czekam na info co tam u reszty? 🙃🙃

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2022 o 10:38, Aggie86 napisał:

Hej dziewczyny ! Jestem i ja ❤️ 
Miło Was widzieć ❤️❤️❤️ 

Asis no jasne, że pamiętamy, wszystkie się zastanawiałyśmy co u Ciebie i czy wszystko ok z dzieciaczkiem ❤️ 
Super, że już jest Twoja malutka z Tobą ❤️ 

Szczerze - brakowało mi Was i codziennych pogadanek!
Ale przygniotło mnie wychowywanie Julii jednoczesny remont (który jeszcze trwa !!!) przez to całe zmęczenie kryzys w związku 😜 

Julia 1 rok 2 mce!!! Duża malutka! Chodzi do żłobka od listopada, przyjęła się bezproblemowo, trochę nam choruje, ale póki co na szczęście nic więcej poza przeziębienie.

Piszcie co u Was ❤️ 
Ściskam
O ja Cię! Ile serduszek naklikałam hahhaah

Ale super że bezproblemowo poszło przyjęcie do żłobka 🙂 nasz Karolek to taki panikarz na obce osoby, że prędzej by się udusił od płaczu niż dał u kogoś zostawić. Wczoraj badanie lekarskie zniósł dużo gorzej niż same szczepienie, bo pani go musiała dotykać i w ogóle jak śmiała się zbliżyć do niego 🤣 ale czasem ktoś mu się spodoba i pozwoli podejść do siebie 😛

U nas też remont nadal trwa!!! To się chyba nigdy nie skończy, bo co za coś się bierzemy to niespodzianki wychodzą...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AniaA. napisał:

Oooo jak miło Cię widzieć! Mi tez brakuje pogadanek tutaj 😅♥️ jaka Julcia już duża! 🥰🥰

Ja dziś byłam z moim Adasiem na konsultacji u fizjo bo skończył 9 mies i nadal nie próbuje siadać. Okazało się, że ma bardzo słabe mięśnie brzuszka po lewej stronie i wymaga rehabilitacji i ćwiczeń w domu. Płakał bardzo na tych ćwiczeniach u fizjo, myślałam że serce mi pęknie, ale wiem że to dla jego dobra. ♥️ Ściskam Was i czekam na info co tam u reszty? 🙃🙃

Kurcze no to koniecznie ćwiczenia muszą być, przykro że tak płacze, ale będzie tylko lepiej.

Na instagramie polecam profil fizjomommy - jak na codzień rozwojowo wspierać dziecko przez zabawy - u nas dzięki tej babce meeega mega postępy były 🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2022 o 17:16, Editt napisał:

Kurcze no to koniecznie ćwiczenia muszą być, przykro że tak płacze, ale będzie tylko lepiej.

Na instagramie polecam profil fizjomommy - jak na codzień rozwojowo wspierać dziecko przez zabawy - u nas dzięki tej babce meeega mega postępy były 🙂

Obserwuję i zawsze coś ciekawego się dowiem z tego profilu.😁  Żałuję, że nie poszłam z małym do fizjo po urodzeniu tak jak jest to zalecane, ale no posłuchałam się pediatry, że przecież nie ma po co bo z dzieckiem wszystko ok, więc teraz musimy nadgonić stracony  czas, ale na szczęście nasza fizjo powiedziała, że pare wizyt i powinno się wszystko unormować 🥰

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2022 o 10:37, AniaA. napisał:

Obserwuję i zawsze coś ciekawego się dowiem z tego profilu.😁  Żałuję, że nie poszłam z małym do fizjo po urodzeniu tak jak jest to zalecane, ale no posłuchałam się pediatry, że przecież nie ma po co bo z dzieckiem wszystko ok, więc teraz musimy nadgonić stracony  czas, ale na szczęście nasza fizjo powiedziała, że pare wizyt i powinno się wszystko unormować 🥰

Ahh no to super 🙂 ciekawa jestem jak postępy będą szły 😉 także jeśli masz chęć to dawaj znać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie was znalazłam😆 A szukałam dłuuuuugo😁

Mój Kuba ma juz rok i 3 mies. Rośnie jak szalony,biega cały czas, skacze, wszędzie go pełno 😆 Nie ma nudy z nim🙂

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey dziweczyny😘 jestem i ja😂

Super ze wszystkie dzieciaczki rozna zdrowo😍

Finn 5go mial roczek, alez ten czas leci😍 Smiga, zawsze uśmiechnięty, zadowolony i oczywiscie ciagle glodny (to na 100% po tacie🤣), rutyna zostala mu nadal ta sama, ok 18:15 juz musi byc w swoim lozku i spi do ok 5:20 / 6 rano. 
Zniesli nam restrykcje od soboty, wiec planuje go na basen zabrac 🙂

Poza tym u Nas ok, w sumie tylko w niedziele mamy rodzinny czas, wiec staramy sie go wykorzystac na maksa 😊

Mamy 5 wesel w tym roku (1 w PL) wiec duza zmiana po prawie 2 latach siedzenia w domu na tylku🤣 a naszego nawet nie zaczelismy jeszcze planowac😅

Pozdrawiam 😘

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co dziewczyny, stara się ktoś o drugie?
Napiszcie jakie macie przemyślenia 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Aggie86 napisał:

To co dziewczyny, stara się ktoś o drugie?
Napiszcie jakie macie przemyślenia 😉

Mój Pan chce juz od dawna, ja zreszta tez, więc jak dobrze pójdzie to w tym roku, na razie jestesmy na etapie kupowania ziemi, musimy ogarnąć plany na budowę nowego domu, wszystkie pozwolenia itd... Trzymaj kciuki bo w dniu kiedy dostaniemy już wszystkie pozwolenia i papiery zaczynamy starania🤗  🙏 nawet nie czekam az zaczniemy budowe🤣

Ach, i jak juz ustalilismy, ja nie bede wracac do pracy po następnym malenstwie👩‍👦‍👦 my chcielibysmy miec jeszcze 2 malenstwa przed moja 40stka👶😔🙏

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Aggie86 napisał:

To co dziewczyny, stara się ktoś o drugie?
Napiszcie jakie macie przemyślenia 😉

Ja mam dwójeczkę, także narazie za więcej podziękuję 😅 A Ty myślisz o drugim?😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×