Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
19latek:)

Gdzie szukać dojrzałych kobiet które są chetne na spotkania z młodymi?

Polecane posty

Hej, (wiem ze to moze zabrzmiec strasznie chamsko) ale od dawna mam fantazje aby spotkac lub spotykac sie regulanie  na  dysktretny sex z dojrzałą kobietą w wieku około 40 lat jednak nie wiem gdzie takich szukać i jak do tego tematu podejść. Prostytutki odpadają ponieważ to nie ten kllimat w który bym celował. Moze cos o mnie: 19 lat, 193 cm wzrostu, sczupły, dobra sylwetka, krecone włosy, baby face, mówiac w skrócie jestem dosyć przystojny plusem jest to ze nie jestem jakos bardzo doswiadczony w tych tematach bo mialem tylko 1 partnerke seksualna co dodaje do mojej fantazji w ktorej taka kobieta mogła by mnie "uczyc" 🙂 jezeli ktos ugryzl juz taki temat to prosiłbym o porady lub naprowadzenie mnie w dobrym kierunku by taką kobiete znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, SerniczеkCollege napisał:

Ja pier...lę młody, wystarczy wyleźć z piwnicy i pójść na miasto w piątek wieczorem. Chyba, że jesteś z jakiejś pipidówy, wtedy masz marne szanse. 

mieszkam w malym miasteczku gdzie raczej kazdy kazdego zna wiec lipa 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 19latek:) napisał:

serio nikt nie byl w takiej relacji i mogbly opsiac jak ja udalo sie osiagnac?

Jeżeli sama nie będzie zainteresowana takim związkiem lub nie będzie miała ogromnej ochoty na seks, nie masz szans. 

Między nami, rówieśnikami, takie sytuacje tworzą się niemal same. Sposób bycia, traktowanie, interesującą rozmowa. Słowem w każdym niemal kontakcie prezentujesz samego siebie. Od tego jaki jesteś zależy czy ktoś zwróci na ciebie uwagę czy nie. 

I nie warto udawać kogoś innego niż jesteś w rzeczywistości. To wyjdzie szybciej niż ci się wydaje i wtedy jesteś przegrany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś 40-tka stąd napisze do ciebie. Choć szansa jest niewielka....ale ładnie zachęcasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

🤦‍♂️

Nie zaczynaj od opisywania swoich słabości, wad, doświadczeń czy też ich braku. Musisz przejść kurs na faceta a najlepiej się nim po prostu stać 😂 Nie ma dróg na skróty... Na razie to masz libido w najwyższym życiowym punkcie i nie wiesz co z tym zrobić. Ale to za mało na 40 latke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×