Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
elisabeth122

Zaprosić go na swoje urodziny?

Polecane posty

Otóż w sierpniu poznałam faceta- dojrzały, rozwiedziony 40+. Byliśmy na dwóch randkach, jedna bardzo udana druga mniej, potem miał przyjść do mnie na kolację- ale miał jakieś problemy zdrowotne i nie umówiliśmy się. Od tamtej pory mamy kontakt przez IG i FB, on zawsze lajkuje i komplementuje moje zdjęcia. Tymczasem w II połowie miesiąca mam urodziny- chciałabym go zaprosić do siebie, ale sama nie wiem. A Wy zaprosiłybyście?

jak masz wobec niego jakies plany, to tak. jezeli nie, to nie

No mam. Ale nie wiem czy on by tego chciał, bo poza lajkami i komplementami na fb- nie odzywa się do mnie.

3 minuty temu, elisabeth122 napisał:

No mam. Ale nie wiem czy on by tego chciał, bo poza lajkami i komplementami na fb- nie odzywa się do mnie.

pisalas, ze macie kontakt przez fb i ig, wiec myslalem, ze piszecie ze sobą

jezeli nie rozmawiacie w ogole, a on ogranicza sie do lajkowania zdjec jak 15 latek, to nie zapraszaj

Okazja powiedzieć : sprawdzam . Urodziny to taki moment gdzie można zauważyć czy chcecie tego samego . On ma okazję wykazać się -nie bukietem, ale coś ze smakiem, a ty połechtać podniebienie jego . Nie będzie chciał to się zastanów -może być tak ,że termin nie podpasuje i wtedy ostatnia jego szansa, że on zaprosi na urodziny we dwoje - taki spóźniony refleks , ale jeszcze coś obiecujący . Jeśli nic, to sygnał czytelny i odpuść gościa . Facet chce to na głowie stanie aby być blisko 

Edytowano przez Johny

13 minut temu, elisabeth122 napisał:

Czyli lajkuje ci zdjęcia a poza tym nic? 

Możesz zaprosić go na urodziny, ale tak jak w każdej innej znajomości-człowiek może Ci odmówić. Mysle jednak, że jeżeli nie rozmawiacie a wasza znajomość ogranicza się do ig i fb to dałabym sobie spokój

2 minuty temu, Sylwia1991 napisał:

Czyli lajkuje ci zdjęcia a poza tym nic? 

Możesz zaprosić go na urodziny, ale tak jak w każdej innej znajomości-człowiek może Ci odmówić. Mysle jednak, że jeżeli nie rozmawiacie a wasza znajomość ogranicza się do ig i fb to dałabym sobie spokój

Racja. On jest dziwny w rozmowach, jakiś taki lakoniczny.

1 minutę temu, elisabeth122 napisał:

Racja. On jest dziwny w rozmowach, jakiś taki lakoniczny.

Jeśli ma cię to męczyć i masz się ciągle zastanawiać, to go zaproś i tak. Jak ci odmówi, a później nigdzie nie zaprosi ani nic-to masz jasna sytuację. 

I w razie w... Nie rozpaczaj, to tylko facet=) po co masz się za nim uganiac... Lepiej poszukać kogoś, kto będzie o ciebie zabiegał. 

29 minut temu, elisabeth122 napisał:

No !i masz jasnosc! Byl na randkach, potem urwal...Gdyby mu zalezalo to juz dawno bys mu z lozka nie wychodzila 🙂  a lajkuje cie bo lubi cie jako kolezanke ! 

Daj sobie spokoj.Zrob sobie urodziny ale bez niego.Zaru w nim juz nie rozdmuchasz! 🙂 40+ i czai sie jak dzieciak ?! Predzej po prostu jestes  dla niego po prostu "przyjacioleczka "  ale na dystans! 🙂 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować