Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Onija

Czy ja dobrze to rozumiem?

Polecane posty

3 godziny temu, Onija napisał:

Ale teraz nie ma dostepu do mnie więc jak wczesniej po miesiącu jego ciszy juz zaczymalo mi przechodzic to teraz przynajmniej gdy cos napisze ja nie bede tego widziec. 

Na Messangerze tez go zablokuj.Jest taka opcja.

Powiem ci szczerze ze ten gosc mi sie nie podoba bo z tego co napisalas to lubi manipulowac emocjami dziewczym.Teraz widac jasno ze  haczyl cie jak rybke   na wzbudzanie litosci :"jaki ja biedny jestem".

Masz 100% racje ze jak gosc jest naprawde (!) zainteresowany to prze do spotkania!  i  to spotkania sa dla niego wazne a nie gadki przez telefon.Prawda psychologiczna za tym jest taka ze wiezi buduje sie poprzez fizyczny kontakt a nie abstrakcyjne pogaduchy przez elektroniczne media ! Ludzie musza poczyc swoj zapach, dotyk, spojrzec sobie w oczy, odsluchac tonu swego glosu w naturalnym srodowisku .Tak jestesmy zbudowani.Kiedys zylismy we wspolnotach nawet do 150 osob i takie interakcje byly podstawa wszelkich zalotow .Mamy to w genach wiec i trzeba isc za glosem Natury.Facet ktory tylko bajeruje przez telefon to de facto manipulant  i chce zaliczyc kolejna dziewczyne aby poprawic sobie samoocene jaki to on jest za.....y facio 🙂 Szkoda na takiego czasu.Relacji  poprzez telefon nie zbudujesz.Co najwyzej zaciekawienie ! Szkoda wiec energii.Jak sie zastanowisz nad swoimi emocjmi , tak glebiej! to dojdziesz do zaskakujacych wnioskow 

Edytowano przez Mariner0
  • Like 1

4 minuty temu, Mariner0 napisał:

Na Messangerze tez go zablokuj.Jest taka opcja.

Powiem ci szczerze ze ten gosc mi sie nie podoba bo z tego co napislas to lubi manipulowac emocjami dziewczym.Teraz haczyl cie jak rybke   na wzbudzanie litosci :"jaki ja biedny jestem".

Masz 100% racje ze jak gosc jest naprawde (!) zainteresowany to prze do spotkania!  i  to spotkania sa dla niego wazne a nie gadki przez telefon.Prawda psychologiczna za tym jest taka ze wiezi buduje sie poprzez fizyczny kontakt a nie abstrakcyjne pogaduchy przez elektroniczne media ! Ludzie musza poczyc swoj zapach, dotyk, spojrzec sobie w oczy, odsluchac tonu swego glosu w naturalnym srodowisku .Tak jestesmy zbudowani.Kiedys zylismy we wspolnotach nawet do 150 osob i takie interakcje byly podstawa wszelkich zalotow .Mamy to w genach wiec i trzeba isc za glosem Natury.Facet ktory tylko bajeruje przez telefon to de facto manipulant  i cche zaliczyc kolejna dziewczyne aby poprawic sobie samoocene jaki to on jest za.....y facio 🙂 Szkoda na takiego czasu.Relacji  poprzez telefon nie zbudujesz.Co najwyzej zaciekawienie ! 

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedz 🙂 przyjęłam do wiadomości. 

Przed chwilą, Onija napisał:

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedz 🙂 przyjęłam do wiadomości. 

Powodzenia 😉

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się