Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Różowatęcza

Ewa pachulska jest na nią hejt że się zmienila

Polecane posty

58 minut temu, klaręns_reaktywacja napisał:

Ciekawe gdzie to mieszkanie i jakie to mieszkanie za kilka milionów. Trochę wątpię bo takimi milionerami to cała rodzina nie jest. 

Jak nie xd dorobili się na aferach i oszustwach,  a teraz sobie żyją jak królowie 

Edytowano przez Lolalola

12 godzin temu, AniaPova napisał:

Na innym forum dotyczącym tych postaci, był motyw, że to Luka sponsorował wyjazd. 

Tam pojechał też ten trener Miszka i pseudo Grek Majkel, nie wydaje mi się, żeby ich też było stać na Miami, imprezy, atrakcje itp. Może coś tam dołożyli czy zrzucili się na jakieś prezenty dla Luki, ale większość pewnie opłacił Pan Młody 😉

podbijam, jakie inne forum z wątkiem na ich temat :D? tu wieje nudą 😀

14 godzin temu, Ggość napisał:

inaczej już dawno by tam z żonką był

Zonka to chcialaby tam pojechac, ale z kolezankami - jej slowa.

8 godzin temu, San DeeDee napisał:

Youri wraca chyba.. na stories jest Bye Miami.. i ze najdluzsza podroz przed nim.. A Luka wrzucil stories w tym samym czasie jak pije mimose.. 

Moze sie nie zgrali w czasie z wrzucaniem filmikow albo bohater wypadu zarezerwowal sobie prawo do tego, ze to jego kawalerski i tylko on moze duzo nagrywac, zeby jak zwykle ozciagnac wszystko na kilka publikacji.

14 godzin temu, Ggość napisał:

Pan Młody bankowo opłacił dużą część, bo pewnie koniecznie chciał mieć kawalerski w Miami.

No nie wiem, czy on taki szczodry. Gdy doplacali do przeniesienia sie z klasy ekonomicznej i mial problem z karta, prosil narzeczona, aby przeslala na konto Majkela tylko tyle, zeby wystarczylo na jedna doplate, a nie na cztery.

18 godzin temu, klaręns_reaktywacja napisał:

Myślicie, że Yurija było stać na ten kawalerki w Miami?

Nie wiem. Ogladajac, nie zastanawialam sie nad tym. Natomiast po raz enty mialam taka refleksje, ze Jurek powinien popracowac nad relacja z Lukaszem, zaczac stawiac granice. Muka jest wobec niego wyjatkowy podly, szyderczy. W czasie ich spotkania na lotnisku widac bylo, ze waga bagazu zaskoczyla Jurka, co Mukowski od razu wysmial, a potem jeszcze specjalnie do kamery to zrobil, zeby widzom nie umknelo. Wyjatkowo odpychajacy typ z tego Lukasza, moim zdaniem najbardziej ze wszystkich przewijajacych sie w jego towarzystwie.

• Like 2

7 godzin temu, kurka na maśle napisał:

Nie wiem. Ogladajac, nie zastanawialam sie nad tym. Natomiast po raz enty mialam taka refleksje, ze Jurek powinien popracowac nad relacja z Lukaszem, zaczac stawiac granice. Muka jest wobec niego wyjatkowy podly, szyderczy. W czasie ich spotkania na lotnisku widac bylo, ze waga bagazu zaskoczyla Jurka, co Mukowski od razu wysmial, a potem jeszcze specjalnie do kamery to zrobil, zeby widzom nie umknelo. Wyjatkowo odpychajacy typ z tego Lukasza, moim zdaniem najbardziej ze wszystkich przewijajacych sie w jego towarzystwie.

Już kiedyś o tym mówiłam na Kafe, ale miałam kiedyś okazję poznać Mukę, gdy jeszcze nie był zbyt sławny (początki związki z Wandą) i zamienić z nim kilka zdań no i .... 😄 Wydaje mi się, że od tamtego czasu już tylko gorzej i coraz bardziej uważa się za nie wiadomo kogo

• Like 1

6 godzin temu, nozkahop napisał:

Już kiedyś o tym mówiłam na Kafe, ale miałam kiedyś okazję poznać Mukę, gdy jeszcze nie był zbyt sławny (początki związki z Wandą) i zamienić z nim kilka zdań no i .... 😄 Wydaje mi się, że od tamtego czasu już tylko gorzej i coraz bardziej uważa się za nie wiadomo kogo

Muka musiał zamówić wodę ze starbucksa do domu 😂😂😂

48 minut temu, klaręns_reaktywacja napisał:

Muka musiał zamówić wodę ze starbucksa do domu 😂😂😂

Muka to kosmita. Mają nawyki jak gwiazdy Hollywood. Żadnych studiów nie ma, a wspomina czasy studenckie. Wandzia to jest tuman klasy pierwszej. Płatną szkołę średnią wymęczyła. Gdyby matka za młodu nie złapała starego satyra Wojtunia to by dalej siedziały w małym miasteczku. Państwo zasra...o. I to są idole młodzieży. Buhaha

• Like 2
  • Thanks 2

14 godzin temu, kurka na maśle napisał:

No nie wiem, czy on taki szczodry. Gdy doplacali do przeniesienia sie z klasy ekonomicznej i mial problem z karta, prosil narzeczona, aby przeslala na konto Majkela tylko tyle, zeby wystarczylo na jedna doplate, a nie na cztery.

Na live na IG Muka powiedział że każdy sam płacił na siebie bilety a on ogarnął chatę 😛

2 godziny temu, klaręns_reaktywacja napisał:

Podczas gdy pol świata bojkotuje Decathlon żona Ukrainca robi w nim zakupy 😂😂😂

Przecież to Polak a nie Ukrainiec 🤣

42 minuty temu, Krysia90 napisał:

Muka to kosmita. Mają nawyki jak gwiazdy Hollywood. Żadnych studiów nie ma, a wspomina czasy studenckie. Wandzia to jest tuman klasy pierwszej. Płatną szkołę średnią wymęczyła. Gdyby matka za młodu nie złapała starego satyra Wojtunia to by dalej siedziały w małym miasteczku. Państwo zasra...o. I to są idole młodzieży. Buhaha

Może wspominać czasy studenckie, bo studiował 3 lata tylko, że się nie obronił 😛 😂

Przed chwilą, klaręns_reaktywacja napisał:

A dlaczego Juras wraca wcześniej a reszta chłopaków dalej bawi się na kawalerskim? 

też się zastanwiałam. Dodał na swoim instastory że z powodów prywatnych 

może muka milioner tak mu cisnął że chłopak wolał wrócić w tempie ekspress 

dziś rekalmuje  z ewcią popularna firme soków w dobrym nastroju 

Po pierwszym dniu juz Y nie bylo widac ani na stories u zadnego z chlopakow, ani na fotkach- I to dobre 24h zanim Y wrzucil ze czeka go najdluzsza podroz.. Moj znajomy, przed pandemia, zostal zmuszony do opuszczenia USA w ciagu 24h po tym jak go przylapali na lamaniu prawa - pijany probowal kupic narkotyki. Zgarneli go, cofneli vise i zaranzowali lot powrotny nastepnego dnia. Moze on cos glupiego zrobil i tez mu cofneli vise. 

Podobno duzo pytan bylo u L na live ale nie odpowiedzial.. komentarze padaly, ze Ewa w ciazy jest i zle sie poczula i dlatego wrocil. Mam nadzieje, ze to przez jakas glupote, a nie dlatego, ze cos sie komus powaznego stalo. Ale w szoku jestem, bo nie dosc ze to jest kawalerski najlepszego przyjaciela, to jeszcze zawsze marzyl by byc w USA w Miami. Wzruszyl sie jak ladowali

27 minut temu, San DeeDee napisał:

Po pierwszym dniu juz Y nie bylo widac ani na stories u zadnego z chlopakow, ani na fotkach- I to dobre 24h zanim Y wrzucil ze czeka go najdluzsza podroz.. Moj znajomy, przed pandemia, zostal zmuszony do opuszczenia USA w ciagu 24h po tym jak go przylapali na lamaniu prawa - pijany probowal kupic narkotyki. Zgarneli go, cofneli vise i zaranzowali lot powrotny nastepnego dnia. Moze on cos glupiego zrobil i tez mu cofneli vise. 

Może ze względu na trwająca wojnę na Ukrainie nie przyjeli go bo mogliby się okazać, że zostanie tam na zawsze. Tak na prawdę to pewnie się nigdy nie dowiemy albo zaraz będzie vlog. Nie sadze by Ewka się tak złe poczuła bo ciąża i ze musiałby z nią siedzieć. Jednocześnie wrzucając reklamy na insta. No i tak ja prawdę jak lecisz do domu z myślą, że coś złego się tam dzieje to raczej nie relacjonujesz tej podróży. 

29 minut temu, klaręns_reaktywacja napisał:

Może ze względu na trwająca wojnę na Ukrainie nie przyjeli go bo mogliby się okazać, że zostanie tam na zawsze. Tak na prawdę to pewnie się nigdy nie dowiemy albo zaraz będzie vlog. Nie sadze by Ewka się tak złe poczuła bo ciąża i ze musiałby z nią siedzieć. Jednocześnie wrzucając reklamy na insta. No i tak ja prawdę jak lecisz do domu z myślą, że coś złego się tam dzieje to raczej nie relacjonujesz tej podróży. 

Masz racje, tez tak moglo byc. Luka wspominal, ze sie pytali o cel podrozy, ile pieniedzy itd. Mozliwe ze cofneli wize, zaranzaowali lot a Y dostal pozwolenie wyjscia poza lotnisko do czasu lotu. W sumie to zmieniali hotel gdy Y jechal na lotnisko .. moze zostali blisko lotniska z Y na ten czas .. hmm to byloby mega przykre gdyby to ze wzgledu na wojne .. 

3 minuty temu, San DeeDee napisał:

Masz racje, tez tak moglo byc. Luka wspominal, ze sie pytali o cel podrozy, ile pieniedzy itd. Mozliwe ze cofneli wize, zaranzaowali lot a Y dostal pozwolenie wyjscia poza lotnisko do czasu lotu. W sumie to zmieniali hotel gdy Y jechal na lotnisko .. moze zostali blisko lotniska z Y na ten czas .. hmm to byloby mega przykre gdyby to ze wzgledu na wojne .. 

Jak dla mnie to byłoby to mega zabawne akurat. 
Przypominam, że zbudował swój content na byciu Ukraińcem. Od czasu wojny już jest nagle Polakiem i zawsze zaprasza do wspólnego uśmiechu i ludzie nie musza rozumieć jak można jeździć na wakacje, bawić sie podczas gdy w Twoim rodzinnym kraju trwa wojna. On nawet na pytania jak sie czuje gdy tam wojna odpowiadała gdzieś w komentarzach prześmiewczo, że przecież w Polsce wojny nie ma. No całkiem zabawne gdyby sytuacje potraktowały USA bardziej poważnie niż on 😂😂

2 minuty temu, klaręns_reaktywacja napisał:

Jak dla mnie to byłoby to mega zabawne akurat. 
Przypominam, że zbudował swój content na byciu Ukraińcem. Od czasu wojny już jest nagle Polakiem i zawsze zaprasza do wspólnego uśmiechu i ludzie nie musza rozumieć jak można jeździć na wakacje, bawić sie podczas gdy w Twoim rodzinnym kraju trwa wojna. On nawet na pytania jak sie czuje gdy tam wojna odpowiadała gdzieś w komentarzach prześmiewczo, że przecież w Polsce wojny nie ma. No całkiem zabawne gdyby sytuacje potraktowały USA bardziej poważnie niż on 😂😂

Ciekawe czy poruszy ten temat.. Zawsze mowi, ze jest szczery i otwarty do swoich widzow. Biorac uwage caly ten hype z wyjazdem, zona go zegnala, on plakal gdy ladowal- warto byloby sie jakos odniesc . Ludzie naturalnie bede zaszokowani. 

3 godziny temu, nozkahop napisał:

Przecież to Polak a nie Ukrainiec 🤣

Jakby wojna była w Polsce to zapewne byłby Ukraińcem 🤣 Spasł  się jak świnka w tej Polsce. 

Straszny pech go przesladuje ostatnio. Ta zgubiona obraczka, ten niefortunny wyjazd na HL, straszna scina z Majewskim , teraz to USA

2 minuty temu, San DeeDee napisał:

Ciekawe czy poruszy ten temat.. Zawsze mowi, ze jest szczery i otwarty do swoich widzow. Biorac uwage caly ten hype z wyjazdem, zona go zegnala, on plakal gdy ladowal- warto byloby sie jakos odniesc . Ludzie naturalnie bede zaszokowani. 

Jak płakał?

1 minutę temu, San DeeDee napisał:

Straszny pech go przesladuje ostatnio. Ta zgubiona obraczka, ten niefortunny wyjazd na HL, straszna scina z Majewskim , teraz to USA

Piórka zaczęly im rosnąć to może czas zejść na ziemię 

2 minuty temu, Milutka napisał:

Jak płakał?

No lzy mial ze wzruszenia jak ladowali. To jego marzenie bylo. We vlogu jest 

1 minutę temu, San DeeDee napisał:

No lzy mial ze wzruszenia jak ladowali. To jego marzenie bylo. We vlogu jest 

A to co tak marzył o takim miejscu. Z czym to jest związane? To nie mógł wcześniej polecieć tam, zamiast innych wypadów? 

Zgubił najważniejszą rzecz w ich małżeństwie? Myślałam, że najważniejsza jest relacja między dwojgiem ludzi, a nie kawałek metalu… 

11 minut temu, Milutka napisał:

ten niefortunny wyjazd na HL

O jaki wyjazd chodzi? Gdzie to byli? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się