Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
klaudiax21

Ujemna beta HCG a ciąża

Polecane posty

Czy zdążyło się komuś ze był w ciazy a beta hcg wyszla 1>? Robilam badania 5 dni przed miesiączka, wraz z mężem staramy się o dzidziusia, w dni płodne były przytulanki codziennie/co dwa dni przez 8dni. Myślę że beta na tym etapie choc troche by się ruszyła? Okres za 3 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciążę nie zachodzi się od przytulania😉

A tak bardziej serio to że uprawialiście seks nie oznacza że zaszłaś. Poczekaj spokojnie jeszcze parę dni i jak okres się nie pojawi wtedy zrób test czy tam badanie beta hcg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, klaudiax21 napisał:

Czy zdążyło się komuś ze był w ciazy a beta hcg wyszla 1>? Robilam badania 5 dni przed miesiączka, wraz z mężem staramy się o dzidziusia, w dni płodne były przytulanki codziennie/co dwa dni przez 8dni. Myślę że beta na tym etapie choc troche by się ruszyła? Okres za 3 dni..

Betę powinnaś zrobić w dniu miesiączki. Wtedy będzie wiarygodna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale od przytulanek w ciaze sie nie zachodzi. Jak sie uprawia seks to jest szansa ale inaczej juz nie. Bete sie robi w dniu miesiaczki,nie wczesniej.

Starania o dziecko to nie wyscigi. Nie zajdziesz w tym cyklu to zajdziesz w kolejnym, lub jezzcze ktoryms z kolejnych. Zwlaszcza jak zrezygnujecie z przytulanek na rzecz seksu. 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AgsAgsAgs napisał:

Przykro mi ale od przytulanek w ciaze sie nie zachodzi. Jak sie uprawia seks to jest szansa ale inaczej juz nie. Bete sie robi w dniu miesiaczki,nie wczesniej.

Starania o dziecko to nie wyscigi. Nie zajdziesz w tym cyklu to zajdziesz w kolejnym, lub jezzcze ktoryms z kolejnych. Zwlaszcza jak zrezygnujecie z przytulanek na rzecz seksu. 😉

 

Pisząc przytulanki mialam na myśli seks. 🥱🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, klaudiax21 napisał:

Pisząc przytulanki mialam na myśli seks. 🥱🤦‍♀️

Domyslam się. Zwyczajnie, zawsze mnie bawi jak dorosli ludzie ktorzy uwazaja sie za na tyle dojrzalych by starac sie o dziecko, uzywaja eufemizmow by pisac o seksie lub, jeszcze lepiej, ze chca miec dzidzie, dzidziusia itd. Wybacz, mam z tego ubaw.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, AgsAgsAgs napisał:

Domyslam się. Zwyczajnie, zawsze mnie bawi jak dorosli ludzie ktorzy uwazaja sie za na tyle dojrzalych by starac sie o dziecko, uzywaja eufemizmow by pisac o seksie lub, jeszcze lepiej, ze chca miec dzidzie, dzidziusia itd. Wybacz, mam z tego ubaw.

 

Dokładnie, mam tak samo🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Annn2020 napisał:

Dokładnie, mam tak samo🙂

Oczywiście, każdy ma prawe mieć swoje zdanie, lubić pewne rzeczy, pewnych nie lubić, każdego bawia inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×