Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oczarowana45

Mam pytanie do kobiet poważne

Polecane posty

Czy nie nastraszyło was to gadanie lekarzy że macie sie spieszyć z rodzeniem dzieci bo potem mogą być problemy? takie głupie moze pytanie.

13 minut temu, Wojtuś Basen napisał:

Jakie problemy?

Nie jestem lekarzem, ale mam w rodzinie więc domyslam się , że chodzi o to, że ryzyko komplikacji po 30 r.ż (szczególnie dot. pierwszej ciąży) wzrasta. Ginekolodzy zalecają w miarę możliwości pierwszą ciążę przed trzydziechą.

2 minuty temu, SerniczеkCollege napisał:

Po co pytasz, przecież to psychiczna Finlandia 🤣

Przecież Finlandia była młoda, jest jakoś w przedziale 25-30. Autorka jest znacznie starsza raczej. 

po szczepieniach ludzie beda bezplodni i bardzo dobrze bo glupki nie powinny sie rozmnażać. Ci co wzieli swoja dawke

2 minuty temu, Wezyr NicPoNim napisał:

Nie jestem lekarzem, ale mam w rodzinie więc domyslam się , że chodzi o to, że ryzyko komplikacji po 30 r.ż (szczególnie dot. pierwszej ciąży) wzrasta. Ginekolodzy zalecają w miarę możliwości pierwszą ciążę przed trzydziechą.

Każda kobieta sobie zdaje sprawę z pewnych rzeczy i chyba wie, co może być, gdy się na ciąże decyduje, ale ja żadnych zaleceń nie słucham i to moja sprawa, czy będę Downa wychowywać. Zresztą, to takie gadanie tylko. Samo życie to ryzyko.

3 minuty temu, Donero napisał:

po szczepieniach ludzie beda bezplodni i bardzo dobrze bo glupki nie powinny sie rozmnażać. Ci co wzieli swoja dawke

No ty też się nie rozmnażaj, bo mimo braku szczepienia do najmądrzejszych nie należysz..

Ja się obawiam tak samo jakbym miała 20+. Gdyby powiedzieć że o ileś tam  procent bardziej ryzykowne jest jeździć autem niż rowerem bo więcej ludzi ginie w autach, to czy przesiedlibyście się na rower? No właśnie. Pamiętam jak moja kuzynka rodząc mając 26l ciągle powtarzała "oby tylko było zdrowe", a mówiła tak bo jej matka urodziła drugie dziecko które było chore i zmarło po kilku tygodniach MAJĄC 30 LAT! Do tego dodam że znam starsze mamy które urodziły zdrowe dzieci i młode mamy z chorymi. Także slepy los i tyle w temacie.

Zresztą dzieci to nie moja bajka i matką i tak raczej nie zostanę nigdy, ale ta nagonka, bo wiek bo tamto mnie bawi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować