Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  

Polecane posty

Czy pomiar crl wielkości dziecka na usg to od niego należy odliczyć jeszcze Ok. 2 tygodnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Niepewna@1 napisał:

Czy pomiar crl wielkości dziecka na usg to od niego należy odliczyć jeszcze Ok. 2 tygodnie? 

Nie, dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lolka1975 napisał:

Nie, dlaczego???

Myślałam że to pomiar uwzględnia miesiączkę a rzeczywisty czas jest mniejszy niż Ok te 2 tygodnie. Jeśli crl odpowiada 9 tygodniowi to znaczy ze 9tygodni temu doszło do zapłodnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Lolka1975 napisał:

To pytasz o wiwk ciazy czy termin zaplodnienia??? Bo to 2 rozne rzeczy...

Mniej więcej o termin zapłodnienia, bo myślałam ze jest to tak że skoro wielkość dziecka crl przypada na 9 tydzień to ciąża jest młodsza i faktyczny termin zapłodnienia mógł być Ok 2 tygodnie wcześniej. 
Może się nie znam, dlatego proszę o pomoc 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiek ciazy liczy sie od ostatniej miesiaczki, a zaplodnienie ma zazwyczaj  miejsce okolo 2 tyg pozniej...

Nie wiesz kto jest ojcem, ze musisz wiedziec kiedy doszlo do zaplodnienia czy co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Lolka1975 napisał:

Wiek ciazy liczy sie od ostatniej miesiaczki, a zaplodnienie ma zazwyczaj  miejsce okolo 2 tyg pozniej...

Nie wiesz kto jest ojcem, ze musisz wiedziec kiedy doszlo do zaplodnienia czy co? 

Wiem kto jest ojcem na 100% ale chodzi o to że 6.09 przyjęłam druga dawkę szczepienia gdzie w tym czasie nie chciałam zachodzić w ciąże. Tego dnia przyjęłam również tabletkę „po” dlatego chciałabym wiedzieć czy do zaproszenia zdażyło dojść wcześniej czy po 6.09.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do zaplidnuenia zazwyczaj dochodzi okolo 14 dnia cyklu. Zalezy oczywiscie od dlugosci cyklu. Generalnie w polowie cyklu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym co ci da ra wiedza? Tak naprawde to nic. Dbaj o siebie i sie nie stresuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lolka1975 napisał:

Poza tym co ci da ra wiedza? Tak naprawde to nic. Dbaj o siebie i sie nie stresuj. 

Jasne, dziękuje za odpowiedzi uspokoiło mnie trochę 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×