Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć. Mam 35 lat i córkę, która w styczniu kończy 16 lat. Jestem załamana, bo niedawno dowiedziałam się, że jest ona w związku z 27 letnim mężczyzną. Dzwoniła do mnie wychowawczyni, gdyż przyjechał do szkoły, i w trakcie lekcji poprosił moja córkę, aby do niego wyszła, chciał jej pogratulować tego, że poprawiła ocenę z matematyki. Dowiedziałam się, że często ja odwozi ze szkoły i wychowawczyni się martwi tym, ja i mój mąż zresztą też. Moja córka uważa, że to przecież nix złego, a jej argumentem jest to, że królowa Marysieńka też była młodsza od Sobieskiego o 12 lat (młoda interesuje się historia) i nie trafiają do niej argumenty, że to były inne czasy. Ma do nas pretensje, że nawet nie chcemy go poznać. Mówiła, że nie współżyją i całe szczęście, ale mimo to martwi mnie ta sytuacja. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, córka poszła w twoje ślady, sama urodziłaś dziecko w wieku 19 lat, to co cię tu dziwi. Może nawet niedługo zostaniesz babcią 

  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym czytała o mojej koleżance kilkanaście lat temu. Ten sam wiek jej, taka sama różnica wieku. Wielka miłość. Nawet jej się oświadczył. W końcu się to rozpadło. Poszła po rozum do głowy gdy on już planował dzieci, dom, psa a ona ledwo skończyła szkołę i dopiero wkraczała w dorosłość. Wiadomo, z nim był ten pierwszy raz, i kolejne… nie pozostaje nic innego jak rozmowa z córką, uświadomienie jej czym może skończyć się współżycie bo to, że to zrobi nie masz kompletnie na to wpływu, a każda próba zamknięcia jej w domu, czy zabraniania skończy się buntem. Wiem, nie jest to łatwe ale taki wiek niestety. Usłyszysz, że jest prawie dorosła (mając na myśli pełnoletność, która oczywiście nie idzie z tym w parze). Edukacja, rozmowa, uświadomienie. Spokojne ale rzeczowe rozmowy. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, xenia 25 napisał:

No cóż, córka poszła w twoje ślady, sama urodziłaś dziecko w wieku 19 lat, to co cię tu dziwi. Może nawet niedługo zostaniesz babcią 

wypraszam sobie takie chamskie uwagi dotyczące mnie i mojego dziecka. Urodziła córę jak miałam 20 lat (co prawda nie skończone, bo urodzilam sie w czerwcu 86r.)  w styczniu 2006 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasłabym męża na pana żeby Mu wyjaśnił że albo się odspawa od dzieciaka, albo będzie miał kłopoty. 
przykładowo że można dać znać znajomym z Facebooka, z pracy, rodzinie że pan ma dziwne upodobanie do dzieci. Nie jest normalne jeśli prawie trzydziestoletni facet interesuje się dzieciakiem. I nie wierzę w deklaracje o braku seksu. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaprosilabym tego faceta na rozmowe. On ma prawie 30 lat I interesuje sie dzieckiem . Koles ma ewidentnie cos z glowa. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Birisi napisał:
4 godziny temu, xenia 25 napisał:

No cóż, córka poszła w twoje ślady, sama urodziłaś dziecko w wieku 19 lat, to co cię tu dziwi. Może nawet niedługo zostaniesz babcią 

19 lat czy 20 to już dorosła osoba i szkoła skończona przynajmniej gimnazjum czy Lo.  

Ale przed ciążą też musiała się jakiś czas prowadzać z ojcem dziecka, więc... Nie pamiętał wół jak cielęciem był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że nie współżyją a nawet jeśli mam nadzieję że się zabezpieczają. Nic nie zrobisz. Jeśli zabronisz to i tak będzie się z nim spotykała. 

Ja miałam 16 lat i byłam z moim obecnym partnerem jak ten miał 22 lata. Przetrwało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Come_on_beybe
1 godzinę temu, MłodaMama napisał:

To dobrze że nie współżyją a nawet jeśli mam nadzieję że się zabezpieczają. Nic nie zrobisz. Jeśli zabronisz to i tak będzie się z nim spotykała. 

Ja miałam 16 lat i byłam z moim obecnym partnerem jak ten miał 22 lata. Przetrwało. 

Tak. Na pewno latarką im świeci co robią. Lepiej zakładać najgorsze a nawet jeśli nie to i tak za chwilę będą. Więc nie wypowiadaj się naprzód. To co ona mówi matce nie musi mieć żadnego pokrycia z prawdą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie szuka sobie dziewczyny w swoim wieku? Mnie to wygląda na jakiegoś zboka, którego kręcą tylko nastolatki. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Come_on_beybe napisał:

Tak. Na pewno latarką im świeci co robią. Lepiej zakładać najgorsze a nawet jeśli nie to i tak za chwilę będą. Więc nie wypowiadaj się naprzód. To co ona mówi matce nie musi mieć żadnego pokrycia z prawdą. 

No nie nie musi. W takim razie niech matka pójdzie z nią do gina i załatwi tabletki .. chyba lepsze rozwiązanie niż czekać na najgorsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie sa jego motywy ? Córka ma 16 lat , zero pojęcia o życiu , zaimponował jej , zakochała się . A on ? Przecież on jest na całkowicie innym etapie życia niż ona . O czym prawie 30 letni facet rozmawia z 16 latka ? 
z doświadczenia wiem ze faceci polujący ma bardzo młode dziewczyny maja obrzydliwe motywy - typu „ ma być świeża bo 25latka to już utraciła termin ważności „ ,” młoda i głupia to sobie ja uformuje i ukształtuje jak mi będzie pasowało , no i oczywiście dziewica , bo on przecież „ przechodzonej nie weźmie „. Drobne różnice możliwe ale powody są zawsze seksistowskie i degradujące. Niestety twoja córka jest za młoda by to zrozumieć - usłyszysz ze on jest inny i ze jesteś tępym zgredem który nic nie rozumie. 
Może ojciec twojej córki powinien odbyć poważna rozmowę z tym podstarzałym Romeo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj w dobra antykoncepcję dla córki. Porkryj lekarza i koszty. Za 5 lat sytuacja będzie wyglądać inaczej ale póki co chodzi o to żeby ja ochronić przed pewnymi doświadczeniami zanim nie jest na nie gotowa. Te text o tym ze nie współżyją to bym traktowała z przymrozeniemm oka...Może ona nie jest gotowa porozmawiać z Tobą o tym. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2021 o 15:44, Einefremde napisał:

Zaprosilabym tego faceta na rozmowe. On ma prawie 30 lat I interesuje sie dzieckiem . Koles ma ewidentnie cos z glowa. 

Co ty bredzisz. Dzieci są poniżej 13 lat, a wiek zgody na seks w Polsce to 15 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2021 o 13:35, Kinga230686 napisał:

wypraszam sobie takie chamskie uwagi dotyczące mnie i mojego dziecka. Urodziła córę jak miałam 20 lat (co prawda nie skończone, bo urodzilam sie w czerwcu 86r.)  w styczniu 2006 roku.

Czyli nie miałaś 20 lat a 19 jak urodziłaś. Zaszłaś w ciążę w wieku 18 lat. A teraz sama widzisz co robi córka. Jeśli jeszcze rzeczywiście nie współżyją to na pewno się całują i dotykają. Nie wierz w inne tłumaczenia. Taki młody facet myśli o sexie i będzie do niego dążył.  A jesteś z ojcem córki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×