Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Moniaa86

Druga blada kreska po wyschnięciu testu

Polecane posty

Hej, tak jak w temacie. Czy zdarzyła Wam się taka sytuacja. Testy zrobiłam dzisiaj dwa ( Bambino i Pre-test ) płytkowe. W regulaminowym czasie oba negatywy. Po wyschnięciu na obu druga blada kreska... Okres spóźnia mi się 1 dzień... Oczywiście powtorzę test, ale dopiero w poniedziałek, o ile @ nie przyjdzie. Wiem, że po czasie test jest niewiarygodny, ale mimo wszystko ciekawi mnie skąd te bladziochy po czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja tak miałam dwa razy. Oba oznaczały ciążę. Odczekałam czas podany na opakowaniu, nie był on drugiej kreski, dopiero po jakimś czasie sie pojawiła. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Laurka15 napisał:

Tak, ja tak miałam dwa razy. Oba oznaczały ciążę. Odczekałam czas podany na opakowaniu, nie był on drugiej kreski, dopiero po jakimś czasie sie pojawiła. 

No to czekam, chciałabym, żeby i u mnie się potwierdziło 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Moniaa86 napisał:

No to czekam, chciałabym, żeby i u mnie się potwierdziło 🙂

 

Trzymam kciuki! ✊✊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testy trzeba odczytywac w regulamiowym czasie albo wyniki nie sa miarodojne. Zrob badani beta z krwii to bedziesz miec pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą takie historie jak wyżej, że potwierdziło to ciążę, u mnie po przepisowym czasie test był negatywny, po kilku godzinach niby pozytywny, oczywiście ciąży nie było. Powtórz za dzień lub dwa lub zrób badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2021 o 23:04, Laurka15 napisał:

Tak, ja tak miałam dwa razy. Oba oznaczały ciążę. Odczekałam czas podany na opakowaniu, nie był on drugiej kreski, dopiero po jakimś czasie sie pojawiła. 

Moja kolezanka tez tak miala. Pochwalila sie wszystkim w pracy, ze jest w ciazy. Okazalo sie jednak, ze nie bylo. Instrukcja obslugi jednak po cos jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałam. Okazało się, że wynik był fałszywie dodatni. Tak jak ktoś pisał wyżej, trzeba czytać i stosować się do instrukcji. Jednak ja bym wybrała się na betę. Badanie nie drogie a daje 100% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malgoska_ka napisał:

wybrałabym się mimo wszystko do gine.

Ale po co? Na tym etapie i tak nic nie da się stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, malgoska_ka napisał:

wybrałabym się mimo wszystko do gine.

Za dwa, trzy tygodnie. Na tym etapie ginekolog niczego nie potwierdzi bo niczego nie widac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, AgsAgsAgs napisał:

Moja kolezanka tez tak miala. Pochwalila sie wszystkim w pracy, ze jest w ciazy. Okazalo sie jednak, ze nie bylo. Instrukcja obslugi jednak po cos jest.

Widocznie u mnie był jakiś zbieg okoliczności bo jak pisałam wyżej u mnie w obu przypadkach to była ciąża 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×