Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
LemonadeMustardFish

Analiza Naiwnokolorystyczna 5

Polecane posty

5 godzin temu, Karol Krawczyk reaktywacja napisał:

Colin to tylko wisienka na torcie, a „Sinobrodego” to koleś robi z siebie sam. 😉 Widziałam  kilka filmików tej parki i na każdym Mateuszek deprecjonował Ewkę, nabijał się z niej, a siebie miał za nieomylnego, podczas gdy jest zwykłym nudziarzem bez charyzmy, a i urodą nie grzeszy. Chłop jest do bólu protekcjonalny, tymczasem nie ma ku temu żadnych podstaw. Być może z racji bycia niepełnosprawnym narosła w nim jakaś frustracja, którą wyładowuje na żonie, bo może. Nie wnikam. Dla mnie jest to wyjątkowo toksyczny typ i szkoda, że Ewka nigdy nie miała okazji spotykać się z nikim innym. Może gdyby miała porównanie przejrzałaby na oczy.    

Oni żyją w pełnej symbiozie- on ja ogarnia od strony praktyczno-finansowej i tłumaczy jak świat funkcjonuje i często sprowadza na ziemie (czasem robi to przy włączonej kamerze, wychodząc na buraka, ale cóż...pełna uległość i akceptacja z jej strony)Ona gotuje, ogarnia dom, jest szoferem, chwali i jest z niego dumna, nie mając do końca pojęcia nawet, czym on się zajmuje, nudzi ja to. Sama nie ma ambicji na jakiś większy rozwój zawodowy czy karierę. Bez niego byłaby druga karyniasta Sara, on bez niej nie miałby ładnego, ogarniętego domu, pewnie mieszkałby z rodzina brata. Wszyscy zadowoleni, jest im tak wygodnie.

• Like 1
  • Thanks 4

ktos wie jakie wyksztalcenie w koncu ma ewa? dzisiaj mowila ze studiowala rok-dwa - krotko jak na jakiekolwiek wyzsze. 

2 godziny temu, Hauayudoin napisał:

Oni żyją w pełnej symbiozie- on ja ogarnia od strony praktyczno-finansowej i tłumaczy jak świat funkcjonuje i często sprowadza na ziemie (czasem robi to przy włączonej kamerze, wychodząc na buraka, ale cóż...pełna uległość i akceptacja z jej strony)Ona gotuje, ogarnia dom, jest szoferem, chwali i jest z niego dumna, nie mając do końca pojęcia nawet, czym on się zajmuje, nudzi ja to. Sama nie ma ambicji na jakiś większy rozwój zawodowy czy karierę. Bez niego byłaby druga karyniasta Sara, on bez niej nie miałby ładnego, ogarniętego domu, pewnie mieszkałby z rodzina brata. Wszyscy zadowoleni, jest im tak wygodnie.

Dzięki za wyjaśnienie, nie śledzę ich poczynań. Dla mnie typ jest do skreślenia, bo nie szanuje swojej kobiety. Jeśli jej to nie przeszkadza, to świadczy tylko o tym, że ma niskie poczucie własnej wartości. Był taki filmik, w którym Ewka szyła torebkę, a on się  nabijał (nie mylić z przekomarzaniem, co ma miejsce w wielu związkach) z efektu końcowego. A czy ona jest kaletnikiem? Pierwszy raz coś takiego robiła. Poza tym jak tylko on otwiera usta i zaczyna bredzić Ewka się wyłącza i wcale jej się nie dziwię. Na jej miejscu zaopatrzyłabym się w zapas stoperów żeby starczyło dopóki śmierć nas nie rozłączy albo regularnie zaczęła sobie dolewać ginu do kawy.
Co do Saruni - nie bez powodu są koleżankami. Na ślubie wyszła cała karynowatość Ewki.

• Like 2

Ktoś mnie oświeci dlaczego Sarunia i Anka Fokusowana nie były na ślubie naszej miss?

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, anna900 napisał:

Ktoś mnie oświeci dlaczego Sarunia i Anka Fokusowana nie były na ślubie naszej miss?

bo to antyszcze.py, dla których 2 tygodnie siedzenia w hotelu na kwarantannie po wjeździe do polski to za drogi interes.

Edytowano przez Hauayudoin
  • Thanks 2

Napisano (edytowany)
6 godzin temu, Karol Krawczyk reaktywacja napisał:

Dzięki za wyjaśnienie, nie śledzę ich poczynań. Dla mnie typ jest do skreślenia, bo nie szanuje swojej kobiety. Jeśli jej to nie przeszkadza, to świadczy tylko o tym, że ma niskie poczucie własnej wartości. Był taki filmik, w którym Ewka szyła torebkę, a on się  nabijał (nie mylić z przekomarzaniem, co ma miejsce w wielu związkach) z efektu końcowego. A czy ona jest kaletnikiem? Pierwszy raz coś takiego robiła. Poza tym jak tylko on otwiera usta i zaczyna bredzić Ewka się wyłącza i wcale jej się nie dziwię. Na jej miejscu zaopatrzyłabym się w zapas stoperów żeby starczyło dopóki śmierć nas nie rozłączy albo regularnie zaczęła sobie dolewać ginu do kawy.
Co do Saruni - nie bez powodu są koleżankami. Na ślubie wyszła cała karynowatość Ewki.

no tak, chocby nie wiem jak nudziło ja to, co on tam sobie dywaguje na lajwach czy vlogach, to ona nigdy nie zacznie go krytykować czy wyśmiewać. Przyjmuje dzielnie na klatę te jego teorie, z poszanowaniem go. Zawsze podkreśla jaki to on nie jest mądry i jak bardzo jest z niego dumna. U niego widzimy za to w jej stronę dość dużo krytyki, podśmiech.vujek, dogadywanie, gaszenia jej gdy odważy się wypowiedzieć na jakiś temat itp. Ale w sukni ślubnej mu się podobała;) Jedzenie tez dobre robi:D

Edytowano przez Hauayudoin
  • Like 2

Mam poczucie że tak go rodzice wychowali. Swoją drogą pamiętacie jego brata co to był niby dietetykiem?

I to jak Ewa go przedstawiła jako znawcę tematu i ten filmik z nim...podobny schemat. Wypowiadał się jako znawca tematu (rozumiem że studiuje dietetykę na AWF czy coś takiego) i "obalał mity" a Ewunia zapatrzona w niego jak w Matiego... 🤦‍♀️zawsze w roli tej głupszej otoczonej ekspertami.Why "gurl"? 

• Like 1

17 godzin temu, Hauayudoin napisał:

bo to antyszcze.py, dla których 2 tygodnie siedzenia w hotelu na kwarantannie po wjeździe do polski to za drogi interes.

To jakim cudem Fokus do Polski zawitał? Niedawno...

• Like 1

Ewunia wyłączyła możliwość wyświetlenia ilości łapek w dół pod jej filmami 😂

11 godzin temu, zxcas napisał:

Chyba jej statystyki lecą w dół niemiłosiernie 🙄

11 godzin temu, zxcas napisał:

Ale Wy jesteście chytre normalnie 🤣 You Tube skasował łapki w dół w całym serwisie u wszystkich twórców. LOL 

• Like 1
  • Confused 1

12 godzin temu, zxcas napisał:

To odgórne działanie juciubka

Napisano (edytowany)
3 godziny temu, niemanicniemamnie napisał:

Ale Wy jesteście chytre normalnie 🤣 You Tube skasował łapki w dół w całym serwisie u wszystkich twórców. LOL 

Ja widzę łapki normalnie i u E.i u innych. Skąd info że YT skasował? 

Ogólnie twórcy mogą sami schować łapki pod filmami, ale nie wydaje mi się żeby E.chowała - wszystko widać.

Edytowano przez Karen from Raszyn

Wprowadzają to etapowo, cześć filmów ma jeszcze łapki w dol, ale docelowo mają zlikwidować na całym yt.

1 godzinę temu, janette butler napisał:

Wprowadzają to etapowo, cześć filmów ma jeszcze łapki w dol, ale docelowo mają zlikwidować na całym yt.

Łapki chyba są, bo dalej można kliknąć łapkę w dół, ale po prostu nie widać ile ich jest. Co ciekawe, dla tych kanałów, które sprawdzałam, na socialblade wciąż widoczny był procent łapek w górę, więc można z tego wyliczyć ile było łapek w dół.

23 godziny temu, anna900 napisał:

To jakim cudem Fokus do Polski zawitał? Niedawno...

Bo gruba anka się zaszczepiła, ale nie wyrobiła się w czasie z 2 dawką, żeby móc przylecieć na wesele - tak przynajmniej tłumaczyła w którymś filmie.

25 minut temu, mabli napisał:

Łapki chyba są, bo dalej można kliknąć łapkę w dół, ale po prostu nie widać ile ich jest. Co ciekawe, dla tych kanałów, które sprawdzałam, na socialblade wciąż widoczny był procent łapek w górę, więc można z tego wyliczyć ile było łapek w dół.

Tak łapki nadal są i można je klikać, ale generalnie liczby widzi tylko tfurca 😆

Super filmik. Prezentownik sponsorowany z produktami których nie stosowała 🤣🤣🤣

• Like 3

4 godziny temu, Jabba napisał:

Super filmik. Prezentownik sponsorowany z produktami których nie stosowała 🤣🤣🤣

Żenada! Film nie powinien się nazywać "prezentownik" tylko "otwieram paczkę PR". To już jest serio bezczelne, żeby polecać ludziom na prezenty coś, czego nawet raz się nie użyło. Części z tych rzeczy nawet nie wie JAK użyć. Ludzie naprawdę kupują takie rzeczy z polecenia influencerek? Do tego uwielbiam Bazyla, ale jak Ewa mówi do niego tym dziwacznym głosem Saruni jak mówi do Sisi,  to aż mi uszy krwawią...

• Thanks 1

A ja mam inne pytanie - gdzie pracuje Ewka i Mati ? Czym oni się zajmują ? Bo z tego co widzę to Mati wieczny student - czyżby kasa ze student finance ? 

• Like 1

3 godziny temu, Wisienka.na.torcie napisał:

A ja mam inne pytanie - gdzie pracuje Ewka i Mati ? Czym oni się zajmują ? Bo z tego co widzę to Mati wieczny student - czyżby kasa ze student finance ? 

Mati robi doktorat i z tego ciągnie jakieś pieniądze, Ewa YT i współpraca z Bigordi.

• Like 1

15 godzin temu, Karen from Raszyn napisał:

Mati robi doktorat i z tego ciągnie jakieś pieniądze, Ewa YT i współpraca z Bigordi.

No czyli dostał jakieś £25000 i pewnie będzie wykładowcą o ile skończy  - niezłe plany 🤣 myślałam , że on pracuje na Uniwersytecie razem z Ewą. 

18 godzin temu, Karen from Raszyn napisał:

Mati pracuje w urzędzie miasta czy coś w tym stylu w Manchesterze 

36 minut temu, Natalatumala napisał:

Mati pracuje w urzędzie miasta czy coś w tym stylu w Manchesterze 

Nie pracuje. Ich nazwiska mozna latwo znalezc i jego linkedin jest latwy do znalezienia. Nigdy nie pracowal dla urzedu miasta,. Ktos na jego uni robil badania dla urzedu i on asystowal jako student. tyle. Ewka jak zwykle wyolbrzymila wszystko do czego ma tendencje. 

• Like 1

Napisano (edytowany)
22 godziny temu, Wisienka.na.torcie napisał:

pewnie granty ma. Z reguly jak robisz phD to starasz sie miec wszystko sfinansowane. 

Edytowano przez LemonadeMustardFish

17 godzin temu, Wisienka.na.torcie napisał:

No czyli dostał jakieś £25000 i pewnie będzie wykładowcą o ile skończy  - niezłe plany 🤣 myślałam , że on pracuje na Uniwersytecie razem z Ewą. 

jest niepelnosprawny wiec raczej na pewno ma jeszcze dodatki i ulgi. zle sie w uk za welfare nie zyje.

Ewka jest dobra głównie w nic nierobieniu. 

Ewa zaczęła nawet promować torebki bigordi, ale bez jej współpracy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się