Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marcin499

Ubiór mojej kobiety

Polecane posty

Witam.. Ja i moja dziewczyna mamy 26 lat. Piszę z takim problemem.. Moja narzeczona jest osobą idealną pod wszystkimi względami, no poza tą jedną rzeczą która zaczęła mnie mocno irytować.  Chodzi o ubiór. Jest on bardzo słabo kobiecy np. Cały rok adidasy,  jeansy,  bluzka która jest damska chyba tylko za sprawą nadruków typu kwiaty czy jakieś motylki. W takich kurtkach nie raz już spotykam babcie zamiast młode osoby. Oczywiście próbowałem rozmawiać, zachęcałem, kupiłem kilka ładnych rzeczy. Nic z tego nie wyszło..jedyna spódniczka, którą jej kupiłem leży w szafie i raz ją w niej widziałem od 2 lat. To samo z chociażby dwoma ...enkami. Raz pełen nadziei pomagałem wybrać buty.. były to ładne botki na słupku. Więc kupiła i raz w święta tylko je widziałem w użyciu.  Nie wiem jak rozmawiać, żeby jej nie urazić. Choć jestem już poirytowany tą sytuacją. Ma ktoś podobnie? Jak zachęcić do odmłodzenia garderoby i jej wyglądu na po prostu bardziej kobiecy. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu Twoje wymagania to nie jej styl, pogadaj na spokojnie w czym lubi chodzić, nie naciskaj, daj jej samej wybrać.

Ja często wybierać w Cross Jeansie i mimo iż nie cierpię ...enek kupiłam sobie latem model hawajski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno poruszać takie tematy nie urażając przy tym drugiej osoby. Jednak moim zdaniem warto rozmawiać ze swoim ukochanym/ukochaną na takie tematy. Możesz zaproponować jej wspólne zakupy żebyście razem wybrali coś co wam się spodoba. Ewentualnie pójście na kompromis, niech przynajmniej raz na tydzień ubiera się bardziej kobieco. Dla niej też może być trudne jeśli np. nie lubi chodzić w spódnicy/...ence, ale równie dobrze można ubrać się kobieco w koszuli czy eleganckich spodniach. Ewentualnie pogadaj z jej przyjaciółką jeśli masz z nią też dobry kontakt, niech ona pogada z twoją dziewczyną na temat ubioru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×