Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
varsovia

Czy wszystko ze mną ok?

Polecane posty

Zacznę od tego że mam 20 lat i jestem dziewicą. Mój problem polega na tym, że nigdy nie masturbowałam się palcem, poprzez wkladanie go do pochwy. Poprosiłam swojego partnera aby to zrobił, bylam nawilżona, jednak czulam przy tym dyskomfort i 0 przyjemności. Probowalismy jeszcze kilka razy, z czego jeden wygladal inaczej (wtedy nie czułam prawie nic, ale tez nie odczuwalam przyjemnosci). Byłam z tym u ginekologa, ale lekarz uznał ze wszystko jest w porządku. Dodam, że nie potrafię sobie włożyć tampona, bo mam podobne odczucia jak z palcem. Boję się, że bedzie to wpływało na stosunek w przyszlosci i ze nie bede odczuwać przyjemnosci. Licze, że to normalne i jest to kwestia przyzwyczajenia i praktyki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazda kobieta ma inaczej skostruowana mape wrazliwych seksualnie miejsc .Dotyczy to tez przyrodzenia.Najwyrazniej  natura ci cos poskapila  ale da sie z tym zyc 🙂 Nie umrzesz ! 

Ja bym radzil poprzez dotykanie sie palcami poznac mape swojej c..ki .Na spokojnie  , masujac sie tu i tam poznac gdzie sa te twoje wrazliwe miejsca i wtedy bedziesz mogla cos powiedziec o tym czy jeste swybrakowana czy nie.Na ogol Natura wyposaza kazda kobiete we  warzliwa bardzo lech.taczke i wa.gine i tam szukaj miejsc pobudzajacych ci przyjemnosc.Gdzies one powinny byc.Niekoniecznie zgodnie ze standartem.Moze to byc np szyjka mac icy  lub wargi sromowe wieksze ! Trzeba poszukiwac! Mas.turb.cja ci to pokaze .Szkoda ze tak zabralas  sie do tego od "tylu ".To ty powinnas juz wiedziec gdzie masz wrazliwe miejsca zanim dopuscilas swego chlopaka 🙂 On ! to jest kowal w obliczu naprawy zegarka ! Poznaj siebie sama najpierw !abys wiedzial czego potrzebujesz ! 

Z gory ci zaznaczam ze odrzuc nauki tych popi..lonych facetow w czerwonych beretach.Oni zyja w kosmosie a nie na ziemi i nie maja pojecia co bredza ! Kazde ich slowo to klamstwo ale bardzo by chcieli cie miec pod swoja kontrola 🙂 i abys to ty im loda robiala ! taka jest prawda! 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o opinie I szczerość . Kiedyś miałem dziwny epizod.  W wieku 23 lat przespałem sie z kobietą 46-50 lat. Oczywiście zrobiłem to po pijaku , na trzeźwo nie było o tym mowy. Lecz po pijaku uległem . Zrobiliśmy to, sex klasyczny ,orally bez zabezpieczenia itp. Niestety nie wiem Co mnie podkusiło I zadzwoniłem do kologi żeby sie wygadać, bałem sie wpadki I jakiś jakiś chorób Spanikowałem,  I opowiedziałem o tym episodzie, tylko ze kolega włączył na głośno mòwiacy I usłyszeli o tym wszyscy około 6osób.  Oczywiście znajomi, a nastepnie dowiedzieli sie wszyscy z pracy. Spotkałem się z różnymi reakcjami negatywnymi.  Teraz spotykam sie z fajna dziewczyna  ,ale boje się jej reakcji jak się dowie.  Wiem ze to nie normalne.  Nie mam pociągu  do starszych kobiet. Prosze o porade Co mam zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie pić.

2. Nie gadać z kolegami, którzy nie zasługują na zaufanie.

3. Zainstalować jakiś program do sprawdzania pisowni, bo od czytania twoich wypocin pełnych błędów interpunkcyjnych, gramatycznych i ortograficznych rozbolały mnie zęby.🙄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Anonim12345 napisał:

A Co mam powiedzieć dziewczynie , przecież nie moge jej powiedzieć prawdy. ?.

Daj jej nr telefonu to jej wszystko wyjaśnię. Obiecuję że będę delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×