Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mr november

Poznała faceta i olała mnie jako kumpla

Polecane posty

takie są baby. Facet jak znajdzie laske to kumpla nie oleje, ale z kobietami tak jest, olewają kumpli oraz koleżanki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz czy facet uważał ciebie za zagrożenie . Odejdź z godnością 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, mr november napisał:

takie są baby. Facet jak znajdzie laske to kumpla nie oleje, ale z kobietami tak jest, olewają kumpli oraz koleżanki też.

Dokładnie ,a jak mają dziecko to już w ogóle koleżanki nie potrzebują...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2021 o 20:21, mr november napisał:

takie są baby. Facet jak znajdzie laske to kumpla nie oleje, ale z kobietami tak jest, olewają kumpli oraz koleżanki też.

Facet nie oleje kumpla jak znajdzie laskę, ale za to przyjaciółkę tak (jeśli taką ma).

Nie wiem skąd te żale, dla mnie to zupełnie naturalne że ktoś zakochany na początku świata poza drugą osobą nie widzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Facet nie oleje kumpla jak znajdzie laskę, ale za to przyjaciółkę tak (jeśli taką ma).

Nie wiem skąd te żale, dla mnie to zupełnie naturalne że ktoś zakochany na początku świata poza drugą osobą nie widzi:)

Ja kiedyś tak mialem że po za swoją partnerka świata nie widziałem i co związek nie wyszedl a reszta się odemnie odwróciła czyli kiepski interes 🤣😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Konon napisał:

Ja kiedyś tak mialem że po za swoją partnerka świata nie widziałem i co związek nie wyszedl a reszta się odemnie odwróciła czyli kiepski interes 🤣😅

Ale nie odwróciła się od ciebie z tego tylko powodu, że znalazłeś partnerkę prawda?

Ja wolę kiedy ktoś świeżo zakochany poświęca swój czas partnerce/partnerowi. Zwłaszcza jeśli to moja koleżanka się zakochała, to dla mnie lepiej jak chwilowo mnie oleje. Alternatywą jest wysłuchiwanie niekończących się peanów pod adresem nowego mężczyzny.

Wiem- chłopaki pewnie tak nie robią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sylwia1991 napisał:

Ale nie odwróciła się od ciebie z tego tylko powodu, że znalazłeś partnerkę prawda?

Ja wolę kiedy ktoś świeżo zakochany poświęca swój czas partnerce/partnerowi. Zwłaszcza jeśli to moja koleżanka się zakochała, to dla mnie lepiej jak chwilowo mnie oleje. Alternatywą jest wysłuchiwanie niekończących się peanów pod adresem nowego mężczyzny.

Wiem- chłopaki pewnie tak nie robią:)

Nie po prostu zakończyliśmy związek po 2 latach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Konon napisał:

Nie po prostu zakończyliśmy związek po 2 latach 

Zdarza się i następna zawsze jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Zdarza się i następna zawsze jest lepsza.

Czas pokaże  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2021 o 20:21, mr november napisał:

takie są baby. Facet jak znajdzie laske to kumpla nie oleje, ale z kobietami tak jest, olewają kumpli oraz koleżanki też.

Kumpel to kumpel:) To czysty deal : wymiana uslug a zakochanie to cos innego ! 🙂 Chyba tego nie zrozumiesz ! LOL 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi przestaje się spotykać ze znajomymi przeciwnej płci gdy zaczynają jakiś związek. Powód jest prozaiczny - możliwa zazdrość partnera/partnerki o takich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warunek jej postawił zazdrosny jest ? Ewentualnie panna nie chciała sama woli się spotykać z tym gościem a ty nie będziesz z nimi siedział i patrzył jaj za ręce się np trzymają Jest wiele innych wartościowych kobiet Daj na luz ,kiedyś będzie sama szukała kontaktu , wystarczy pomyśleć to nie boli Jak twoja znajoma ma lotto na ciebie to nie masz czego żałować unikaj takich znajomości bo to działa w jedna stronę byłeś potrzebny do czasu Powodzenia Nostradamus *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×