Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zapryszczony ślimak

To miejsce dla wspaniałych kobiet

Polecane posty

Te usuwanie wątków jest strasznie denerwujące 

Przed chwilą, Zapryszczony ślimak napisał:

Minuta ciszy dla tematu, który miał prawie 30 stron. 

Chyba nawet 31

Zaklinanie rzeczywistości. Według niej znika wątek znikają problemy. 

No tak… to bylo zbyt piekne, zeby moglo trwac dluzej, ktos byl glodny i zezarl watek :classic_huh:

Czy ktoś mi powie czy ona w końcówce vloga na to WYJŚCIE założyła to w czym łaziła cały dzień po domu i w czym wycierała tyłkiem podłogę? To chyba jakaś ustawka i szła tylko do kuchni po czekoladę :classic_huh:

• Thanks 2
  • Haha 1

2 minuty temu, ohlala12 napisał:

Czy ktoś mi powie czy ona w końcówce vloga na to WYJŚCIE założyła to w czym łaziła cały dzień po domu i w czym wycierała tyłkiem podłogę? To chyba jakaś ustawka i szła tylko do kuchni po czekoladę :classic_huh:

Do biedry nie raz szła w bluzie założonej na piżamę. 

Przed chwilą, Zapryszczony ślimak napisał:

Do biedry nie raz szła w bluzie założonej na piżamę. 

No dobra..ale tu jak mniemam chciała wmówić, że na randkie idzie..wiec no jak serio poszła to nie zazdroszczę kawalerowi 😄

4 minuty temu, ohlala12 napisał:

No dobra..ale tu jak mniemam chciała wmówić, że na randkie idzie..wiec no jak serio poszła to nie zazdroszczę kawalerowi 😄

Przy wyjsciu mogłyby im się kurtki pomylić 🤣

Nigdy za nią nie przepadałam, bo zawsze była dla mnie zbyt bardzo na pokaz, ale to co „prezentuje” teraz to już chyba akt jakiejś desperacji. Sama z siebie zrobiła osobe publiczna i ma pretensje ze ktoś raczy te jej „madrosci” komentować, ale przecież tego się słuchać nie da... dziewczyna sama nie wie o czym mówi. Jak ktoś się jej zapyta o znajomych to przecież ona nie musi wszystkiego udowadniac i wszystkiego pokazywać, ale o swoim nieudanym związku powiedziała już chyba wszystko i to ona sama wpuściła ludzi do swojego zycia wiec jest winna sama sobie. Ja rozumiem, ze to ciężkie przeżycie, ale nikt jej aż tak „szczera” nie kazał być. Nie jest jedyna „jutuberka”, której coś się w życiu posypało, ale mogła poświecić temu 1-3 filmy, a tu non stop to samo... prawda jest taka, ze ona nie ma nikogo bliskiego w swoim życiu, kto by ja wysłuchał i dlatego yt traktuje jako miejsce wylewania swoich żali... nie ma żadnych koleżanek, którym mogłaby się wyżalić i ot tak po prostu porozmawiac. YT to jej jedyny swiat. Ona potrzebuje pomocy specjalisty bo sama nie ogarnia tego co się dzieje i tym bardziej żadna „wrozka” czy kogo ona tam ma jej nie pomoze. Z reszta jakie ona aktualnie zycie prowadzi? Mówi, ze taka zapracowana jest... jej praca to śledzenie tego co o niej piszą w necie, bo każdy jej filmik praktycznie do tych dokładnie treści się odnosi...jej wypowiedzi nie maja składu i ładu.. wszyscy maja jej przyklaskiwać, a jak napisze się jej jakies słowa, które się nie spodobają to od razu hejt... kreuje się na niewiadomo kogo, ale prawda jest inna i naprawdę ludziom już nie zamydli oczy „markami”... i tym jak bardzo jest „zabiegana”...  zapracowany człowiek inaczej wyglada. Całymi dniami siedzi w domu, wyjdzie do sklepu i z psem i to tyle z jej zycia. Ona taka cała idealna, a wszyscy źli... dziewczyna niech zrobi sobie przerwe od yt, wyjdzie gdzieś, najlepiej na jakas terapie i odpocznie i przeanalizuje swoje życie. 

• Like 17
  • Thanks 3

Ktos stresci jakies ciekawostki z tamtego wątku? Zdążylam dojsc do 10 strony jak usunęli

1 godzinę temu, Czarna_xena1911 napisał:

Nie jest jedyna „jutuberka”, której coś się w życiu posypało, ale mogła poświecić temu 1-3 filmy, a tu non stop to samo... jest taka, ze ona nie ma nikogo bliskiego w swoim życiu, kto by ja wysłuchał i dlatego yt traktuje jako miejsce wylewania swoich żali... nie ma żadnych koleżanek, którym mogłaby się wyżalić i ot tak po prostu porozmawiac. YT to jej jedyny swiat. Ona potrzebuje pomocy specjalisty bo sama nie ogarnia tego co się dzieje i tym bardziej żadna „wrozka” czy kogo ona tam ma jej nie pomoze. Z reszta jakie ona aktualnie zycie prowadzi? Mówi, ze taka zapracowana jest... jej praca to śledzenie tego co o niej piszą w necie, bo każdy jej filmik praktycznie do tych dokładnie treści się odnosi...jej wypowiedzi nie maja składu i ładu.. wszyscy maja jej przyklaskiwać, a jak napisze się jej jakies słowa, które się nie spodobają to od razu hejt... 

i nie tylko wysłuchał, ale również  NIE PRZERYWAŁ..☝️ jak wygaduje te swoje mądrości! Tu nie  ma dialogu tylko monolog, ona nie widzi reakcji słuchających, dopiero pod vlogami albo na kafe komentarze. To takie tchórzliwe jest i dziecinne. Dzieci myślą, że jak zamkną oczy, to są niewidzialne. Paradoksalnie to co mówi, wcale nie jest takie głupie. Ale w jej ustach brzmi to tak niewiarygodnie, że szok. Kołcz dla ubogich….

• Like 5
  • Thanks 2

Nie No ona jest żałosna , teraz będzie w każdym filmie próbowała przekonać , ze ona dużo pracuje „jest 17 a ja dopiero skończyłam siedzieć na laptopie „ .....wow siedzi i wrzuca jakieś durne obrazki na stories jakby miała 15 lat to chyba to jest ta praca 

• Like 5
  • Thanks 2
  • Haha 1

sądzę że jej praca wygląda tak>

wstaje

nagrywa storis na ig

śniadanie

spacer suszi

kafeteria

maile

nagrywam vloga

kafeteria

nagrywam vloga

kafeteria

obiad

powyginam się przy lustrze

powrzucam storis

kafeteria

spacer suszi

kafeteria

memy na ig

kafeteria

kolacja

kafeteria

pies kaszle

kafeteria

• Like 8
  • Thanks 5
  • Haha 1

Kiedyś mi koleżanka wysłała filmik idolki jej córki 12 letniej. Filmik to była wypowiedź niejakiej wersow.

"Dzisiaj jestem taka zapracowna. Nagrałam już 2x stories i na insta wrzuciłam zdjęcie". 

Jakoś tak to szło 😀 Wypisz wymaluj!

• Haha 2
  • Confused 1

Ależ ją bolą komenty, niby taka silna, a przeżywa od dekady kto jej co napisze. Ile można o tym mówić?

• Like 6

Jak nie będzie negatywnych komentarzy , to w jedzie depresja i tak w kółko 🤦🏻‍♀️

qfa lodowka wypchana po brzegi ale kończą jej się zasoby. B widzisz a nie grzmisz.

• Like 1

Bolą ją komenty bo myślała, że jest nie do ruszenia. Lew jak był to jeszcze może ją jakoś w tym hamował. Bo o tyle ile oglądałam kiedyś, to nie pamiętam żeby tyle gadała na temat komentarzy. Miałam wrażenie, że całkowicie miała gdzieś co się dzieje w komentarzach. A teraz z tego co piszecie, szaleństwo. 

halo crock pot, wyślijcie jej urządzenie bo zrobiłaby chętnie spagetti bolonieze

Kolejne „videło” potwierdzenie moich słów... ona naprawdę nie ma co robić jak tylko to, ze siedzi „z depresja” na kafe i odpowiadać na paskudne „zarzuty” wstrętnych hejterow... psycholog na to pozwala? Czy wrozka?  To jakas forma terapii? Przeczytałaś to w jakieś swojej mądrej książce? Skonczylas któraś czytać tak w ogóle? Myśle ze tak zabiegana byłaś latająca po kafe, ze czasu nie było.... blondasku? Po co Ci to? Nie lepiej mieć to w dupie? Przecież masz tyle „dystansu” do siebie... Nie chce tego mówić, bo nie wiem jak było tam między nimi, ale coraz częstsze odnoszę wrażenie, ze ten chłop uciekł...ja sama jestem „baba”, ale z nią to ja bym nie wytrzymała... już daj spokoj i się nie kompromituj, dziewczyno... zajmij się lepiej jakas „promocja” czy na shopping idź, ale wyjdź z domu dalej niż do osiedlowego sklepu, a nie wiecznie ten internet.  

• Like 4

27 minut temu, Siuskaklucha napisał:

sądzę że jej praca wygląda tak>

wstaje

nagrywa storis na ig

śniadanie

spacer suszi

kafeteria

maile

nagrywam vloga

kafeteria

nagrywam vloga

kafeteria

obiad

powyginam się przy lustrze

powrzucam storis

kafeteria

spacer suszi

kafeteria

memy na ig

kafeteria

kolacja

kafeteria

pies kaszle

kafeteria

W punkt 🔥

Serio chcecie zeby wam nagrać 5h siedzenia przed komputerem? 

serio, przynajmniej byłby w końcu jakiś ciekawy filmik.

• Haha 1

I znowu te marne tłumaczenia... ze komentujący maja „bol dupy”... jakoś nie czuje żeby mnie ... bolała, wcale nie mówię ze ja mam gorzej, mimo ze w przeciwieństwie do naszej królowej  wstaje skoro świt i nawet w niedziele nie wyleguje się do 14:00... z reszta może nie jestem jej zbyt uważna obserwatorka, ale myślałam ze ta wspaniała świece to zapala podczas pracy, a nie kończąc ja i zamykając laptopa na filmie... ale dobra żeby nie było ze się czepiam 😂 niczego udowadniac nie musi, bo nie ma czego 😉 weź dziewczyno zejdź na ziemie, weź przykład ze swoich koleżanek z branży i zajmij się swoją kariera, bo jak Ci „hejterzy” przestaną o tobie gadać to nawet nie będzie powodu aby twoja osobę przytaczać... męża nie ma i już po ptakach tylko rozdwojenie jaźni, raz płacz, raz „głód zycia” i tak w kółko... aaaaa i walka z hejterami... a to ze czasem pokażesz jakiś super sprzęt marki XY czy kawał jakiejś szmaty... to ci reklamy wcale żadnej nie daje, bo niczym sie nie wyróżniasz, chyba tylko tym, ze już cos czytasz to kompletnie  bez zrozumienia i to Ty masz smutne zycie, bo nie otaczają Cię ludzie, tylko „przedmioty”😉

• Like 7
  • Thanks 3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się