Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zapryszczony ślimak

To miejsce dla wspaniałych kobiet

Polecane posty

Wejdźcie sobie na story make life harder na instagramie  jest dziś polewka z takich przepracowanych gfiazd 🙂

35 minut temu, Glos_rozsadku napisał:

Serio chcecie zeby wam nagrać 5h siedzenia przed komputerem? 

serio, przynajmniej byłby w końcu jakiś ciekawy filmik.

Mam nadzieje, ze jak pracuje to ust nie otwiera, bo wtedy nie musielibyśmy słuchać jej „mondrosci”😂🤣

1 godzinę temu, Siuskaklucha napisał:

qfa lodowka wypchana po brzegi ale kończą jej się zasoby. B widzisz a nie grzmisz.

Gdyby nie te zakupy to ona by juz kompletnie nie miała co pokazać , wiec kupuje bez opamiętania , byle by pokazać .Mowie Wam na święta to dopiero będzie wysyp dupereli😀

• Like 1

1 godzinę temu, Siuskaklucha napisał:

sądzę że jej praca wygląda tak>

wstaje

nagrywa storis na ig

śniadanie

spacer suszi

kafeteria

maile

nagrywam vloga

kafeteria

nagrywam vloga

kafeteria

obiad

powyginam się przy lustrze

powrzucam storis

kafeteria

spacer suszi

kafeteria

memy na ig

kafeteria

kolacja

kafeteria

pies kaszle

kafeteria

A pan kurier to gdzie?

Przeczytalam tytul watku "to miejsce dla wyspanych kobiet" 🤣🤣🤣 w sumie tez by pasowalo w kwestii dzisiajszego vloga i tego ze nasza zarobiona nie chciala wstawac rano do pracy...

Poraz wstawać dziewczynki! Do ciężkiej pracy. Nie ma to tamto.

Trzeba wstać o 14, potem wyjść z psem odje*ana jak stróż w Boże Ciało. Potem ogarnąć jakieś zakupy, zjeść śniadanko, zrobić pielęgnację, pogadać do aparatu za 5 tysi, zjeść obiadek, odpisać na meile, poczytać książeczki, zjeść kolacyjkę. I dzień uciekł, dobry brakuje! I tak 7/24 i taka jestem zarobiona wece! I nie piszcie mi dziś! 

• Like 1
  • Thanks 2

9 godzin temu, Zapryszczony ślimak napisał:

A pan kurier to gdzie?

ooo nie, zapomniałam. Jest pomiędzy nagrywam vloga a kafeteria 😄

3 minuty temu, Mniammniam napisał:

Do planu dnia jeszcze sushi z uber eats 

racja i reklamowanie produktów

• Like 1

Wybaczcie za moje błędy, jestam tak zapracowana że pominęłam tak istotne rzeczy jak kurier, uber eats i reklamowanie produktów 😞 to już się nie powtórzy. Obiecuję wstawać wcześniej aby dokładnie wykonywać swoje obowiązki

• Like 3

11 minut temu, Siuskaklucha napisał:

Wybaczcie za moje błędy, jestam tak zapracowana że pominęłam tak istotne rzeczy jak kurier, uber eats i reklamowanie produktów 😞 to już się nie powtórzy. Obiecuję wstawać wcześniej aby dokładnie wykonywać swoje obowiązki

Dziewczyny wybaczymy?:) ale nie piszcie jej!

• Like 1
  • Haha 2

6 minut temu, Mniammniam napisał:

Dziewczyny wybaczymy?:) ale nie piszcie jej!

Ja wybaczam 😄 Widzę, że wątek padł,  ale nie było trudno znaleźć nowy 😛 

• Like 1

46 minut temu, Zniesmaczony napisał:

Czy ktoś streści ostatni wysryw ? ja nie dałam rady ...

Tłumaczy sie jak potłuczona ile to ona pracuje , oczywiście przewracając przy tym oczami i robiąc dziwne miny . Po za tym gotowanie żurku , pokazuje jakiś świąteczny talerz i nie wiem co tam jeszcze, bo nie da sie tego oglądać w całości 😀

11 godzin temu, Zapryszczony ślimak napisał:

A pan kurier to gdzie?

A leżenie pod kocykiem to kiedy?

Żyje jak pączek w maśle, zamieniłabym się z nią na max. 2 tygodnie, odpoczęłabym trochę, dajcie znać czy Wy też byście chciały 😛

• Haha 2

Napisano (edytowany)

Ja się piszę też na max dwa tygodnie

Ale ale... z własnym wyżywieniem, bo nie miałabym odwagi otworzy lodówki i szafek z żarciem

Edytowano przez Czupiradlo
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

5 minut temu, Czupiradlo napisał:

Ja się piszę też na max dwa tygodnie

Ale ale... z własnym wyżywieniem, bo nie miałabym odwagi otworzy lodówki i szafek z żarciem

oj na pewno

Robi z tej swojej pracy wielka tajemnice "uwierzcie lub nie ale o 17 skonczylam....ta prace, odpisałam na maile " może nie powie normalnie co robi to ludzie przestaną się czepiać 

• Like 1

nie lubi wstawać rano, więc pewnie wstaje jak nie musi wychodzić nigdzie rano to 11-12 potem siada do maili i góra 17 ma robotę zrobioną

• Like 1

Chyba chciała powiedzieć 5h siedzi aby mieć na cały tydzień, a reszta wolna 😛

I co to jest w ogóle 5h przy kompie, mam znajomego co zajmuje się podobna tematyką do niej tez taki mitoman wszyscy już nie dają rady psychicznie z nim wytrzymać także wiem z doświadczenia jak to jest i jak ludzie potrafią wyolbrzymiać sytuacje aby być cały czas w centrum atencji bo po co się to robi, tylko po to.

Cały czas tylko ja, ja, ja czy ona kiedykolwiek zrobiła pogadankę na temat nie dotyczący jej a pochylenie się nad drugim człowiekiem, zwierzęciem ?

Normalny zadowolony z życia człowiek robi i nie gada o tym na każdym kroku a tu wieczne stękanie.

Podziwiam każdego kto ogląda całe te odcinki ja lecę wybiórczo na przewijaniu i oglądam 50 min w 5 minut 😉 już z przyzwyczajenia i to co któryś vlog bo po prostu te vlogi są szkodliwe i demotywujące.

• Like 5

14 minut temu, Ana5892 napisał:

Robi z tej swojej pracy wielka tajemnice "uwierzcie lub nie ale o 17 skonczylam....ta prace, odpisałam na maile " może nie powie normalnie co robi to ludzie przestaną się czepiać 

większość osób pracujących w biurach min 8 godzin kończy robotę o 17 .... kur ... no tytan pracy stachanowiec normalnie, tylko że większość od 6-7 na nogach a ta może o 11 zwlecze odwłok z łóżka

• Like 1
  • Thanks 1

Napisano (edytowany)
10 minut temu, Zniesmaczony napisał:

większość osób pracujących w biurach min 8 godzin kończy robotę o 17 .... kur ... no tytan pracy stachanowiec normalnie, tylko że większość od 6-7 na nogach a ta może o 11 zwlecze odwłok z łóżka

Taki człowiek nigdy nie zrozumie, że się ośmiesza normalnie jak w tej piosence " Bo Twój ból jest lepszy niż mój" stosuje manipulacje tymi tekstami jakbyście byli na moim miejscu to...

Jak takie stare babcie już gada których nikt ich nie odwiedza są same i zgorzkniałe i jedyne co umieją zrobić to wzbudzać współczucie, o jaka ja nie chora, nie zapracowana itd. Nie zdają sobie sprawy, że to one są najbardziej toksyczne, a nie świat jaki je otaczał, one się odcinają bo potencjalna ofiara nie dała się już dalej manipulować i szukają kolejnej.

Zresztą po owocach ich poznacie Lew po odcięciu każdy widzi pełnia szczęścia a ona? Odpowiedzcie sobie sami.

Edytowano przez Biutibłęder
  • Like 2
  • Thanks 1

8 minut temu, Zniesmaczony napisał:

Ale ona weekendów nie ma wolnych , nawet 11 listopada pracowała a wy nie 🙂 to jej słowa oczywiscie

ona jest niereformowalna. Jakby faktycznie byla taka zarobiona to nie mialaby czasu na pol godzinna wstawke w pizamie miedzy otwarta lodowka, a blatem na ktorym miala robic sniadanie, ale sobie przypomniala, ze chciala cos powiedziec, ale nie pamieta co, ale dajcie znac... Tylko musialaby sie skupic, powiedziec skladnie to co miala zaplanowane i jazda dalej.
Jak czlowiek jest zarobiony to odklada rzeczy na miejsce, bo wie, ze nie bedzie mial czasu sprzatac. Gwiazda mokra kurtke rzuca na kanape, bo jeszcze bedzie wychodzic (cycki opadaja dziewczyny!), co ona robi z tymi cennymi 2 sekundami jakie zaoszczedzila na nie wieszaniu plaszcza na haczyku, czy na wieszaku?

Ma tyle sprzetow, ktore tylko leza i zbieraja kurz jak ten robot do mycia okien... Nigdy nie uzyty. A przepraszam. Ponoc raz uzyty, bo pozyczyla komus... 

Najbardziej mnie rozwala jak mowi, ze no wlaczylam pranie, wlaczylam zmywarke... yy wlaczylam suszarke... Ludzie kochani, to nie zadna praca, ani wyczyn jakis... Maszyna wykonuje za nia prace, przeciez nie musiala isc nad Wisle i prac recznie w rzece, a potem dmuchac na to pranie... Wcisnela guzik. Ile jej to zajelo? 7 sekund? I to lacznie z laniem plynu do plukania, we wszystkie otwary jakie znalazla w pralce...

Masakra. Ona i praca. Nie wiem po kiego grzyba jej te organizery i notatniki. Zadnych pomyslow, w kolo macieju to samo. Wspolczuje takiego kiszenia sie, zamiast zycia. Ona nie ma praktycznie zadnych ograniczen, mieszka w duzym miescie, co chwila moglaby robic cos ciekawego, odkrywac nowe miejsca (lokalnie), teatry, kina, koncerty, filharmonia, parki (ponoc tak lubi nature), kursy, a ta siedzi w turbanie i opowiada jak to marzy, zeby sie polozyc i ogladac netflix... Oragnij sie kobieto! Przestan nalogowo i hurtowo kupowac niepotrzebne graty i zacznij zyc

• Like 7
  • Thanks 1

Napisano (edytowany)

sory, za przekrecenia 🙂 

Edytowano przez chybaty

Ona większość tych gratów dostaje i nie ma pojęcia co później z nimi zrobić. To co gotuje godzinami w tych garach, normalnie udaje się zrobić w pół godziny. Ja jakbym była psychologiem to bym ją kasowała 3000 zł za godzinę terapii bo wysysa energię z człowieka. To jest wstyd, że Ona w wieku 40 lat nie potrafi ogarnąć najprostszych czynności życiowych. 

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się