Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zapryszczony ślimak

To miejsce dla wspaniałych kobiet

Polecane posty

odpaliłam po małej przerwie dzisiejszą produkcję, poprzednich nawet nie zamierzam nadrabiać, na parę urywków zaledwie zerknęłam i kurczę powiem tak - w kółko jedno i to samo a jestem dopiero na 10 min. Żółta pick me girl taka chudziutka że musi dziurkę w pasku dorabiać

• Haha 2

6 minut temu, Mniammniam napisał:

odpaliłam po małej przerwie dzisiejszą produkcję, poprzednich nawet nie zamierzam nadrabiać, na parę urywków zaledwie zerknęłam i kurczę powiem tak - w kółko jedno i to samo a jestem dopiero na 10 min. Żółta pick me girl taka chudziutka że musi dziurkę w pasku dorabiać

Ale akurat widać ze schudla, muszę to przyznać. 

2 minuty temu, eustachiavye napisał:

Ale akurat widać ze schudla, muszę to przyznać. 

tak ja też przyznaję, zwłaszcza jest to wyczyn patrząc na jej odżywianie

1 minutę temu, Mniammniam napisał:

tak ja też przyznaję, zwłaszcza jest to wyczyn patrząc na jej odżywianie

Noo bez kitu. Ale to chyba przez to ze skończyły sie kaloryczne śniadanka na mazurach i ciągle pizza. Bo ona zawsze misla dobra przemiane materii. Przynajmniej nie udaje że się zrobiła super fit i stosuje diete 

Dla mnie to nie wygląda na niewyspanie bo nie mogła spać, ale ok....

.

Edytowano przez Ama_

2 godziny temu, esmeralda napisał:

Niech jej ktoś kupi tego McDonalda bo baba nas zamęczy! Skonczy się tak, że rodzice jej dowiozą...

Mnie zastanawia, czy to nie jakaś bardziej wysublimowana forma współpracy i reklamy produktu bez produktu 🙂  Marketingowcy Maca są ostatnio bardzo kreatywni.

Edytowano przez Wieśka

1 minutę temu, Wieśka napisał:

Mnie zastanawia, czy to nie jakaś bardziej wysublimowana forma współpracy i reklamy produktu bez produktu 🙂  Piarowcy Maca są ostatnio bardzo kreatywni.

ja też tak sądze, gdzie ona by o czymś gadała za darmo, a pisałyście, że inni influłenserzy też pisali o tym więc sprawa jasna

• Thanks 1

1 godzinę temu, Mikiriki napisał:

Dla mnie to nie wygląda na niewyspanie bo nie mogła spać, ale ok....

A jakie inne niewyspanie moglo byc ?

9 godzin temu, Finkafanka napisał:

To w końcu zjadła tego drwala cxy nie. Bo raz tak mówi, raz tak , że pogubiłam się.  Ja żyć panie premierze, jak żyć :classic_huh:

To jest reklama dla Mcdonald, pełno influ dzisiaj płakało za Makiem. Nawet Oleska co mieszka teraz w Irlandii płakała jak to ma chcicę na Drwala i czemu w Irlandii nie ma:( buuu

Oni wszyscy nagle Drwala by chcieli no szok dosłownie. Inni to kupowali i w zbliżeniu do gęby wkładali. Co za durne promowanie ten McDonald wymyślił. A influ nawet tej współpracy nie oznaczali i myślą, że ludzie to idioci i się nie pokapują, jak każdy widzi co wyprawiają, wszyscy w tym samym czasie za drwalem stękają.🤮

• Like 1

Macie chyba racje. że to reklama, bo w Łodzi Makdonaldów to od ch... i ciut ciut jest, na każdym rogu. Dama by mogła założyć koc, buty i iść po tego drwala jak już tak nie może wytrzymać... 

2 godziny temu, Triva napisał:

To jest reklama dla Mcdonald, pełno influ dzisiaj płakało za Makiem. Nawet Oleska co mieszka teraz w Irlandii płakała jak to ma chcicę na Drwala i czemu w Irlandii nie ma:( buuu

Oni wszyscy nagle Drwala by chcieli no szok dosłownie. Inni to kupowali i w zbliżeniu do gęby wkładali. Co za durne promowanie ten McDonald wymyślił. A influ nawet tej współpracy nie oznaczali i myślą, że ludzie to idioci i się nie pokapują, jak każdy widzi co wyprawiają, wszyscy w tym samym czasie za drwalem stękają.🤮

To jest rzeczywiscie takie 🤮....wypromuja wszystko, ktos wczesniej napisal, ze jak trzeba papier toaletowy reklamowac to sa w stanie defekacje pokazac. Troche za duzo tego matrixu......nie dajmy sie zwariowac.

A tak na marginesie to mam taka niezdrowa ciekawosc.....co oni za to maja? czy sa to jakies bony zakupowe w Macu? czy jakies granty w naturze/dostawie? czy jakis abonament do Maca?  czy tez twardy przelew za wsolprace? (nota bene nieoznaczona!).....temat tabu.....         Powiedz siuska, czy dasz rade przezyc bez kanapki drwala???  🤣 😂

12 minut temu, ...obiektywnie napisał:

To jest rzeczywiscie takie 🤮....wypromuja wszystko, ktos wczesniej napisal, ze jak trzeba papier toaletowy reklamowac to sa w stanie defekacje pokazac. Troche za duzo tego matrixu......nie dajmy sie zwariowac.

A tak na marginesie to mam taka niezdrowa ciekawosc.....co oni za to maja? czy sa to jakies bony zakupowe w Macu? czy jakies granty w naturze/dostawie? czy jakis abonament do Maca?  czy tez twardy przelew za wsolprace? (nota bene nieoznaczona!).....temat tabu.....         Powiedz siuska, czy dasz rade przezyc bez kanapki drwala???  🤣 😂

Jedna niemiecka yt co jakiś czas ma współpracę z mc i otwarcie mówi, ze oni bardzo dobrze płaca. Ale w Niemczech każda reklama jest porządnie oznaczona, nie taka samowolka jaką tu wyprawiaja. Oby to w końcu ukrócili.

2 minuty temu, Kamilakokos napisał:

Jedna niemiecka yt co jakiś czas ma współpracę z mc i otwarcie mówi, ze oni bardzo dobrze płaca. Ale w Niemczech każda reklama jest porządnie oznaczona, nie taka samowolka jaką tu wyprawiaja. Oby to w końcu ukrócili.

Niby obiecywali, ze ukroca i to juz niebawem....i co? i nic....

16 minut temu, WisniowaMamba napisał:

Macie chyba racje. że to reklama, bo w Łodzi Makdonaldów to od ch... i ciut ciut jest, na każdym rogu. Dama by mogła założyć koc, buty i iść po tego drwala jak już tak nie może wytrzymać... 

Już widzę jak  siedzi  przy stoliku  z plebsem  ... musiałaby  mieć  jakąś koleżankę od budyniu i z nią pojsc  lub w u kogoś w aucie. 

Dalej mnie męczy tajemnica zniknięcia dwóch  kilogramow cukierków  z patery... Ona  beż apetytu, z depresja i tyle by zjadla?

6 minut temu, esmeralda napisał:

Już widzę jak  siedzi  przy stoliku  z plebsem  ... musiałaby  mieć  jakąś koleżankę od budyniu i z nią pojsc  lub w u kogoś w aucie. 

Dalej mnie męczy tajemnica zniknięcia dwóch  kilogramow cukierków  z patery... Ona  beż apetytu, z depresja i tyle by zjadla?

Ona nie ma na nic ochoty, dwie minuty pózniej ....mam ochotę na bułkę z krakowska wtf? I jak takiemu człowieku wierzyć w cokolwiek 🤦🏻‍♀️

A z tym Macdonaldem to żenada

14 minut temu, esmeralda napisał:

Nie ma tajemnicy znikniecia dwoch kg cukierkow, co to jest 2kg cukierkow? tyle co nic! w depresji? pestka, ani sie czlowiek nie obejrzy i klosz pusty  🤣. Czy Ty widzialas jak damessa potrafi szeroko paszcze otwierac do konsumpcji?  tam sie spokojnie zmiesci 4-5 cukierkow.....a w takiej sytuacji (czytaj: w depresji i bez apetytu) przerob jest duzy, sami rozumiecie....no to 2kg cukierkow zniknely w ekspresowym tempie bez pomocy osob trzecich (ani drugich) 🤣.

Puste miejsce pod kloszem zasiedlily 4 zolte pomidory, pierwszy raz kupila, ale kocha zolte pomidory.....dlatego kupila....i tez dobrze sie wpisuja w profil ' interior design', mogly tam spokojnie polezec do miesiaca, spoko, podobalo sie mega. Tylko te straszne hejtery twierdzily, ze to jest nowy domek dla muszek!  🤣 ale nie wierzcie hejterom....muszki owocowki byly przez damesse widziane na parterze, przed wejsciem i kiedy ta osoba kochajaca swieze powietrze otwarla okna to te muszki hyc!  i przylecialy na ostatnie pietro aby dreczyc zestresowana damesse. Teraz trudno sie ich pozbyc, takie bestie, wiedza, ze w lodowce jest dla nich wiele smakolykow a poza tym czekaja co nowego pojawi sie pod kloszem? moze znowu jakies odzywki? 🤣 Moze zapasowa kanapka drwala? bo damessa lubi zamawiac zapasowy egzemplarz jezeli stwierdzi, ze zamowienie jest  mega i sprawdzilo sie.................😂

• Haha 10

1 godzinę temu, ...obiektywnie napisał:

Mi się wydaje, że to nie są współpracę, tylko po prostu te kanapki są podobno naprawdę bardzo dobre. Mój chłop też ubolewa, że nie jesteśmy w Polsce😀 że jak na maca to naprawdę spoko burger. Na fb moi znajomi tak samo się podniecają tym burgerem, wszędzie tylko drwal i drwal. 

Btw, Siwej w końcu udało się go zamówić🤭 tyle się trzeba było narobić przy tym🙃

Dajcie spokoj, zdanie prawa jazdy to nie jest bariera, czy nie niewiadomo jaki wyczyn. Wystarczy znac przepisy i miec jako-taka kordynacje ruchowa. Z reszta teraz duzo osob jezdzi na automacie, wiec no naprawde trzeba miec minimalna kordynacje. Mozliwe, ze zapisala sie na kurs i chodzi, bo tyle opowiada o tym, ze jej mozg paruje od nadmiaru informacji, strzela "ciekawostkami" wszystkim od 30 lat, tylko nie jej. Jak ma jazdy tylko w dzien, to zycze powodzenia jak jej wyznacza egzamin tak jak mnie wieczorem. Plusy sa takie, ze moze jeszcze zalapie sie na jazdy w sniegu/gololedzi, bo nie wierze, ze wykupi wiecej jazd niz musi

Edytowano przez chybaty

5 minut temu, Kartofelcia napisał:

Mi się wydaje, że to nie są współpracę, tylko po prostu te kanapki są podobno naprawdę bardzo dobre. Mój chłop też ubolewa, że nie jesteśmy w Polsce😀 że jak na maca to naprawdę spoko burger. Na fb moi znajomi tak samo się podniecają tym burgerem, wszędzie tylko drwal i drwal. 

Btw, Siwej w końcu udało się go zamówić🤭 tyle się trzeba było narobić przy tym🙃

Moim zdaniem NA BANK wspolpraca.

• Like 3

7 godzin temu, Marta warta napisał:

Ostatni vlog 5.04 min i zbliżenie na czoło, filtr w kamerze nie wytrzymał. 

o lol... Faktycznie. Podklad osadzil sie w zmarszczkach, pryszcz na pryszczu, krok do tylu, jeszcze jest, ale jak patrzy w dol juz sie wszystko wygladzilo. Ale przeciez ona nie uzywa filtrow, wiece, ze nie uzywa, no moze czasami na instagramie, w zasadzie zawsze, ale tak to nie 

• Haha 4

3 minuty temu, ...obiektywnie napisał:

To niech ten UOKiK szybciej do roboty się bierze, bo jak była samowolka, tak jest z tymi reklamami. Z polecenia Siwej to i tak bym nic nie kupiła, bo ona reklamowała nie dawno nawet kalendarz ogrodnika😆 

• Like 1

Juz rozumiem skad ten samozachwyt. Ona nie patrzy w lustro, tylko w podglad kamerki. Lustro nie pokazuje prawdy. Lustro jej zazdrosci i ja hejtuje. Natomiast kamerka i filtry mowia prawde

• Thanks 1
  • Haha 7

1 minutę temu, chybaty napisał:

Juz rozumiem skad ten samozachwyt. Ona nie patrzy w lustro, tylko w podglad kamerki. Lustro nie pokazuje prawdy. Lustro jej zazdrosci i ja hejtuje. Natomiast kamerka i filtry mowia prawde

Hejtujące lustra 🤣🤣🤣 

• Haha 2

3 minuty temu, chybaty napisał:

1 minutę temu, Kartofelcia napisał:

Hejtujące lustra 🤣🤣🤣 

Ciekawwe, czy do lustra też tak grozi paluszkiem i wygłasza orędzia jak w filmach 🤣

• Haha 1

10 minut temu, ...obiektywnie napisał:

na 100% współpraca... jeszcze story o macu może by przeszło... ale post o tym jak pragnie kanapki 🤦 

• Like 1

Ale bredzi... Ona by mogla miec pania do sprzatania tylko po to, zeby jej kabine myla. Tylko do kabiny. Tylko. A i do mycia okien. I mycia garnkow. I mycia lazienki. I mycia toalety. I robienia porzadkow w garderobie. I w calym mieszkaniu, bo ona kocha porzadek. I jeszcze do przebierania poscieli. I wynoszenia smieci. I do przynoszenia i wynoszenia rzeczy z piwnicy. I ubierania i rozbierania choinki. I mycia tacki crock-pota. I prania. I prasowania. I mycia butow. I scierania kurzow. I mycia pierkanika. I mycia lodowki. I... ale tylko! Przysiegam! 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 5

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się