Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Karo1999

Praca w biurze rachunkowym

Polecane posty

Cześć :) 

Chciałabym zapytać się Was czy we wszystkich biurach rachunkowych zarobki są tak małe na początek? Zarabiam najniższa krajowa, dodam że jestem po 4 miesięcznym stażu w biurze w którym obecnie pracuje, więc moje doświadczenie nie jest duże, jestem jeszcze w trakcie studiów. Obsługę firm zaczęłam już podczas stażu, obliczylam sobie że przychód jaki generuje firmie wynosi ok 10 000 netto, ponieważ obsługuje też 2 spółki na pełnej księgowości, oczywiście nie jest to kompleksową obsługa ponieważ w kadrach jestem jeszcze zielona, ponadto zdarza mi się czegoś nie wiedzieć więc często muszę radzić się szefostwa czy starszych koleżanek. Biuro znajduje się w mieście niedużym, ok 70000 mieszkancow. Nie chce wyjsc na osobę roszczeniowa bo za taka się nie uważam, nie planuje zarabiać kokosów na start bo wiadomo ze do tego trzeba doświadczenia i ukończenia dodatkowych kursów bo wiadomo ze same studia nie dają dobrej pozycji na rynku. Jednak przy obecnych cenach najniższa krajowa to jednak trochę mało.... Jak jest u Was? Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załóż własne biuro.

Wszystko co "wygenerujesz" będzie twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie sa zarobki w biurach rachunkowych, ale wiem jedno, jesli sie nie zaczniesz dopominac o swoje to jest mala szansa, ze Ci to ktos da. Co za roznica czy ktos pomysli, ze jestes roszczeniowa czy nie? To jest biznes, a Ty sprzedajesz usluge, nie musisz sie tlumaczyc ani przepraszac, ze nie robisz tego za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2021 o 17:53, Karo1999 napisał:

Cześć 🙂

Chciałabym zapytać się Was czy we wszystkich biurach rachunkowych zarobki są tak małe na początek? Zarabiam najniższa krajowa, dodam że jestem po 4 miesięcznym stażu w biurze w którym obecnie pracuje, więc moje doświadczenie nie jest duże, jestem jeszcze w trakcie studiów. Obsługę firm zaczęłam już podczas stażu, obliczylam sobie że przychód jaki generuje firmie wynosi ok 10 000 netto, ponieważ obsługuje też 2 spółki na pełnej księgowości, oczywiście nie jest to kompleksową obsługa ponieważ w kadrach jestem jeszcze zielona, ponadto zdarza mi się czegoś nie wiedzieć więc często muszę radzić się szefostwa czy starszych koleżanek. Biuro znajduje się w mieście niedużym, ok 70000 mieszkancow. Nie chce wyjsc na osobę roszczeniowa bo za taka się nie uważam, nie planuje zarabiać kokosów na start bo wiadomo ze do tego trzeba doświadczenia i ukończenia dodatkowych kursów bo wiadomo ze same studia nie dają dobrej pozycji na rynku. Jednak przy obecnych cenach najniższa krajowa to jednak trochę mało.... Jak jest u Was? Pozdrawiam 

 

Pracujesz więc dopiero 4 miesiące i zarabiasz najniższą krajową a wcześniej nie miałaś doświadczenia. Masz uczciwą pensję.

Biura rachunkowe płacą bardzo, bardzo, bardzo mało. Również w stolicy.

Jak masz normalną atmosferę, masz prawo czegoś nie wiedzieć a szefostwo poświęca ci czas i się uczy, to nie narzekaj... Po 4 miesiącach nie jesteś rozchwytywanym pracownikiem.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×