Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dozgonny

Po co to wszystko?

Polecane posty

6 minut temu, stała napisał:

Wszystko jest dziwne i nie dziw się proszę.

Poniekąd nazwałaś mnie dzieckiem... w moim wieku to nie jest śmieszne.

6 minut temu, dozgonny napisał:

Poniekąd nazwałaś mnie dzieckiem... w moim wieku to nie jest śmieszne.

Już się nie gniewaj bo to jest najpiękniejsze określenie dla dobrych ludzi. Oczywiście rozumiem twoje czarnowidztwo i się nie gniewam na twoje bulwersacje niepotrzebne. 

Poniekąd. To jest cudowne słowo. [oczko]

36 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Gdybym to wiedziała pewnie byłabym szczęśliwym człowiekiem 

Tak się zastanawiam czy jest w Twoim życiu coś co kiedykolwiek sprawiało Ci radość? Nawet gdyby to miało być gapienie się w gwiazdy.

5 minut temu, dozgonny napisał:

Tak się zastanawiam czy jest w Twoim życiu coś co kiedykolwiek sprawiało Ci radość? Nawet gdyby to miało być gapienie się w gwiazdy.

Tak sprawia, uśmiech niektórych osób, czytanie książek, oglądanie siatkówki. Przed pandemią lubiłam chodzić do kina. Kocham zachody słońca, a Ciebie coś cieszy? 

2 godziny temu, dozgonny napisał:

Miłość? Nie, nie wiem. To bez sensu. Jaka miłość? To była tylko chwilowa słabość, zagubienie, fascynacja, urojenie, błąd, pomyłka, moja głupota, naiwność, niedojrzałość, zaburzenie. 

Dlatego tym co nie zaznali miłości prawdziwej  jest im tym bardziej potrzebna. Ktoś to ich pokocha a jeszcze bardziej nadaje sens istnieniu jak kochasz sam( jednak dobrze by było odwzajemnioną miłością)  Dawać siebie ale też dostawać i brać.

Miłość jest wieczna jak trawa _ Desiderata.

Po to

https://kompasszczescia1.blogspot.com/2014/05/desiderata.html

8 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Tak sprawia, uśmiech niektórych osób, czytanie książek, oglądanie siatkówki. Przed pandemią lubiłam chodzić do kina. Kocham zachody słońca, a Ciebie coś cieszy? 

Nie wiem już sam... patrzenie na gwiazdy, góry, zamki, motocykl, przyroda... jak coś zrobię sam. Lubię czasami przy czymś pomajsterkować. Jednak coraz mniej tej radości. 

20 minut temu, Skadi napisał:

Dlatego tym co nie zaznali miłości prawdziwej  jest im tym bardziej potrzebna. Ktoś to ich pokocha a jeszcze bardziej nadaje sens istnieniu jak kochasz sam( jednak dobrze by było odwzajemnioną miłością)  Dawać siebie ale też dostawać i brać.

Miłość jest wieczna jak trawa _ Desiderata.

Głupstwa, slogany, bajdurzenie.... 

1 minutę temu, dozgonny napisał:

Głupstwa, slogany, bajdurzenie.... 

Mianowicie co?

1 godzinę temu, stała napisał:

Już się nie gniewaj bo to jest najpiękniejsze określenie dla dobrych ludzi. Oczywiście rozumiem twoje czarnowidztwo i się nie gniewam na twoje bulwersacje niepotrzebne. 

Poniekąd. To jest cudowne słowo. [oczko]

A kto powiedział, że jestem dobry? 

1 minutę temu, Skadi napisał:

Mianowicie co?

prawdziwa miłość to mit

Przed chwilą, dozgonny napisał:

prawdziwa miłość to mit

Dla ciebie może mit bo jej nie masz nie zaznałeś. Dla mnie nie.

3 minuty temu, Coś Ci napisze napisał:

To chyba nick powinieneś zmienić🤔

nie... niekoniecznie
tylko trzeba to inaczej interpretować
dozgonny głupiec 🤣

Edytowano przez dozgonny

nie... niekoniecznie
dozgonny głupiec 🤣

Widzisz jednak kochałeś 🙂 Zaprzeczasz sam sobie. Do tanga trzeba dwojga.

nie... niekoniecznie
dozgonna głupiec 🤣

Dozgonna miłość bardziej mi się podobała😉

Przed chwilą, Skadi napisał:

Widzisz jednak kochałeś 🙂 Zaprzeczasz sam sobie. Do tanga trzeba dwojga.

miałem urojenia

1 minutę temu, Coś Ci napisze napisał:

Dozgonna miłość bardziej mi się podobała😉

miłość umarła... przyglądam się uważnie ludziom i im więcej widzę tym mniej w nią wierzę 
kluczowe słowo, wiara.... skoro wchodzi w grę to znaczy, że nie ma jednoznacznych dowodów

Po to aby jak najwięcej doświadczyć.  Nawet jeśli nie ma sensu to trzeba sobie jakoś te 70-80 lat spędzić. Mozna ciekawiej lub mniej ciekawie. 

Edytowano przez EwaWa

13 minut temu, dozgonny napisał:

A kto powiedział, że jestem dobry? 

Ja.

miałem urojenia

Trochę Cię czytałam. Nie urojenia, byłeś zakochany.

miłość umarła... przyglądam się uważnie ludziom i im więcej widzę tym mniej w nią wierzę 
kluczowe słowo, wiara.... skoro wchodzi w grę to znaczy, że nie ma jednoznacznych dowodów

I to też jest prawda 😞

Przed chwilą, stała napisał:

Ja.

Nie znasz mnie... nikt mnie tutaj nie zna.

2 minuty temu, EwaWa napisał:

Po to aby jak najwięcej doświadczyć.  Nawet jeśli nie ma sensu to trzeba sobie jakoś te 70-80 lat spędzić. Mozna ciekawiej lub mniej ciekawie. 

Nie bardzo widzę sens istnienia ale to już zupełnie z innego powodu.

2 minuty temu, Skadi napisał:

Trochę Cię czytałam. Nie urojenia, byłeś zakochany.

tak, zakochany... zako...e się każdy 
miłość to jednak zupełnie coś innego
to hasło marketingowe

Nie znasz mnie... nikt mnie tutaj nie zna.

To nie ma znaczenia czy cię ktoś zna i czy znam cię ja. Wiem co powiedziałam. Nie mam zamiaru ci tego tłumaczyć bo nie mam czasu na odpowiedzi retoryczne. Poza tym rozbolała mnie głowa i sto innych powodów przemawiających na nie dzisiaj. Trzymaj się i do następnego. 

4 minuty temu, stała napisał:

To nie ma znaczenia czy cię ktoś zna i czy znam cię ja. Wiem co powiedziałam. Nie mam zamiaru ci tego tłumaczyć bo nie mam czasu na odpowiedzi retoryczne. Poza tym rozbolała mnie głowa i sto innych powodów przemawiających na nie dzisiaj. Trzymaj się i do następnego. 

Ma znaczenie, bo to, że sobie tutaj coś napiszę to nic nie oznacza. Słowa, a czyny to dwa różne światy. 
Życie realne wszystko weryfikuje. Codzienne przebywanie w otoczeniu danej osoby wszystko zmienia i niejednokrotnie otwiera oczy.

Edytowano przez dozgonny

Ma znaczenie, bo to, że sobie tutaj coś napiszę to nic nie oznacza. Słowa, a czyny to dwa różne światy. 
Życie realne wszystko weryfikuje. Codzienne przebywanie w otoczeniu danej osoby wszystko weryfikuje i niejednokrotnie otwiera oczy.

Tak. Ślepiec mało widzi. Jak definicja wskazuje, ślepiec nie widzi wcale. Ale patrz... Ponoć niewidomi widzą najwięcej. Mają wyostrzony inny bodziec. Wiesz jaki. A to się dowiedz sam i mnie nie podpytuj. 

Oznacza tyle, że widać charakter człowieka. To co pisze, jak pisze, jakie ma podejście do innych ludzi, o czym główkuje i generalnie jakie ma usposobienie. 

2 minuty temu, stała napisał:

Tak. Ślepiec mało widzi. Jak definicja wskazuje, ślepiec nie widzi wcale. Ale patrz... Ponoć niewidomi widzą najwięcej. Mają wyostrzony inny bodziec. Wiesz jaki. A to się dowiedz sam i mnie nie podpytuj. 

Oznacza tyle, że widać charakter człowieka. To co pisze, jak pisze, jakie ma podejście do innych ludzi, o czym główkuje i generalnie jakie ma usposobienie. 

Rodzeństwo jest ze mną skłócone, oczywiście moja wina... W pracy mówią mi na każdym kroku, że jestem dziwny, inny... dogryzają, dogadują, wytykają... Tutaj też ciągle ktoś mnie atakował i wytykał, że mam problemy sam ze sobą, że powinienem się leczyć, że to, że tamto... Przyjaciół nie mam, nikt mnie nie odwiedza, nie tęskni, o nic nie pyta... Nawet rodzice często mi coś zarzucają... zwłaszcza tata. Do chwili obecnej, a mam już swoje lata zawsze byłem sam.... nikt mnie nie chciał, no oprócz kilku desperatek, ale to się nie liczy. Zresztą napotkały opór z mojej strony. Totalnym głupcem nie jestem. Nie mniej jednak otoczenie na każdym kroku sugeruje mi i daje odczuć jaki jestem dziwak, a Ty teraz... no weź przestań. Idź spać kobieto. Może jutro napiszesz coś mądrzejszego. 😆

31 minut temu, dozgonny napisał:

Nie wiem czy miłość istnieje czy nie, nie zastanawiam się nad tym. Zresztą moim zdaniem każdy ma prawo mieć swoją definicje miłości. 

To, że uważasz się za innego nie oznacza, że jesteś złym człowiekiem. 

Dobrze, pójdę od ciebie ale spać nie idę jeszcze. Miłego wieczoru. Cześć. [uśmiech]

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się