Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gtyy

Zdałam prawo jazdy za 20 razem. Co o tym myślicie?

Polecane posty

Ja jestem bardzo szczęśliwa. Zaczęłam od 18 lat a skończyłam w wieku 21 lat. W między czasie robiłam sobie przerwy w egzaminach. Wydarzyło się to dzisiaj. Egzaminator powiedział że wynik egzaminu jest pozytywny 

Edytowano przez Gtyy
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dobrosułka napisał:

CO ja mysle o tym?  Mam nadzieje, ze nikt z mojej rodziny nie spotka cie na drodze.  Gratuluje samozapracia, ale widac, ze do jezdzenia samochodem sie nie nadajesz.

Osoby które zdają za pierwszym czasami są  dużo gorsze niż osby które próbują wiele razy. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Dobrosułka napisał:

Nie 20 razy

Albo 40. Autorka już się gubi w tych swoich słowach. W jednym poście pisała, że nie zdala i ma kolejny pod koniec listopada. W innym wątku pisze co sądzimy o tych co zdają prawko za 40, albo 50 razem. Więc. Wali mi to ściemą na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gtyy napisał:

Osoby które zdają za pierwszym czasami są  dużo gorsze niż osby które próbują wiele razy. 

Moim zdaniem osoby, które oblewają prawko za 10 razem powinny nie być dopuszczone do kolejnego egzaminu. Powinno być to gdzieś odnotowane, bo stwarzają zagrożenie na drodze. A nawet po 5 oblanym egzaminie. Rozumiem raz czy dwa. Nawet ten trzeci, bo to jest stres, ale za 20? Mam nadzieję, że nikogo nie zabijesz na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Migotka95 napisał:

Moim zdaniem osoby, które oblewają prawko za 10 razem powinny nie być dopuszczone do kolejnego egzaminu. Powinno być to gdzieś odnotowane, bo stwarzają zagrożenie na drodze. A nawet po 5 oblanym egzaminie. Rozumiem raz czy dwa. Nawet ten trzeci, bo to jest stres, ale za 20? Mam nadzieję, że nikogo nie zabijesz na drodze.

Raczej nie. Bo teraz już całkiem dobrze jeżdże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gtyy napisał:

Raczej nie. Bo teraz już całkiem dobrze jeżdże. 

Dziewczyno naprawdę liczyłaś że ktoś cie tu pochwali. Wiadomo że że zjada z zazdrości. 😅 Ja ci gratuluję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Owockowykoktajl napisał:

Dziewczyno naprawdę liczyłaś że ktoś cie tu pochwali. Wiadomo że że zjada z zazdrości. 😅 Ja ci gratuluję 

Dziękuje. Gdyby przeliczyli ile na to pieniędzy poszło to by przestali zazdrościć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gtyy napisał:

Dziękuje. Gdyby przeliczyli ile na to pieniędzy poszło to by przestali zazdrościć 

Powiedz ile kosztuje teraz egzamin i jak zdawałaś? W masce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Owockowykoktajl napisał:

Powiedz ile kosztuje teraz egzamin i jak zdawałaś? W masce?

Egzamin praktyczny w Rzeszowie teraz kosztuje 145 zł. Teoretyczny to nie pamiętam ale coś około 30 czy 40. Zdawałam egzamin w maseczce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qince
Dnia 20.11.2021 o 14:17, Gtyy napisał:

Ja jestem bardzo szczęśliwa. Zaczęłam od 18 lat a skończyłam w wieku 21 lat. W między czasie robiłam sobie przerwy w egzaminach. Wydarzyło się to dzisiaj. Egzaminator powiedział że wynik egzaminu jest pozytywny 

Rekordzistka chyba? Moja znajomka za 15 razem Jak jeździ, tak jeździ, ale jeździ 😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×