Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elisabeth122

Pomóżcie mi ocenić te randkę

Polecane posty

No więc tak jak pisalam w pt spotkalam się z tym facetem na randce. Było fantastycznie, ja zrobiłam dobrą kolację
on przyszedl z winem. Bardzo fajnie nam się rozmawiało, flirtowaliśmy, przerzucaliśmy się słowami patrzyliśmy sobie w oczy, po czym ona cały czas podkreślal, że jesteśmy dobrymi przyjaciólmi i nie możemy tego popsuć. Rownocześnie caly czas opowiadal, że mu się podobam, że jestem piękna, że fascynująca itp. Równocześnie caly czas krażyl wokoł mojego życia osobistego- czy się z kimś spotykam, czy nie. Cały czas mnie uwodził. W Końcu się zaczeliśmy całować i.. do niczego więcej nie doszło. Powiedział, że boi się przekroczyć pewną granicę, że jestem niedostępna itd , że jeszcze moglibyśmy czegoś załować i pożegnał się i wyszedł. No i nie wiem już co o tym myślec? O co chodzi temu facetowi?

Widocznie mu twoja ślina nie zasmakowała i to wszystko wyjaśnia.

• Haha 1

Ba. Bo mu było łyso po pocałunku i nie wiedział jak wyjść z gracją elegancją. Temu tak mówił... Tacy są mężczyźni. Dwulicowi i przebiegli jak lisy.

• Sad 1

A jak mam się zachowywać wobec niego jak się odezwie? Bo ja mam dziwne poczucie ( do czego on się sam przyznał), że  go fascynuję.

Napisać ci w podpunktach co robić czy jak. No wiesz, każdy sam decyduje o tym co go uszczęśliwia i daje poczucie spełnienia. Co ja ci będę wykładać białe na czarnym jak i tak zrobisz po swojemu.

1 minutę temu, stała napisał:

Napisać ci w podpunktach co robić czy jak. No wiesz, każdy sam decyduje o tym co go uszczęśliwia i daje poczucie spełnienia. Co ja ci będę wykładać białe na czarnym jak i tak zrobisz po swojemu.

Napisz. Spojrzenie z dystansu czasem pomaga.

Mowy nie ma. Przejrzałam cię na wylot w tej twojej historyjce. Idę coś zjeść i spać. Albo nie wiem co dalej. W każdym razie nie ze mną te numery Bruner. 

16 minut temu, Pokisia napisał:

Moim zdaniem facet ćwiczy na Tobie jakieś gierki.

normalnie jak facet jest zainteresowany to nie robi 1 kroku w przód i 3 w tył.

Daj sobie z nim spokój, no, chyba, że kręcą Cię tego typu  toksycy.

Może kręci go mieszanie komuś w głowie i patrzenie jak ten ktoś jest skołowany.

znamy takie przypadki 😉 

No to może być trafna diagnoza.

8 godzin temu, elisabeth122 napisał:

No więc tak jak pisalam w pt spotkalam się z tym facetem na randce. Było fantastycznie, ja zrobiłam dobrą kolację
on przyszedl z winem. Bardzo fajnie nam się rozmawiało, flirtowaliśmy, przerzucaliśmy się słowami patrzyliśmy sobie w oczy, po czym ona cały czas podkreślal, że jesteśmy dobrymi przyjaciólmi i nie możemy tego popsuć. Rownocześnie caly czas opowiadal, że mu się podobam, że jestem piękna, że fascynująca itp. Równocześnie caly czas krażyl wokoł mojego życia osobistego- czy się z kimś spotykam, czy nie. Cały czas mnie uwodził. W Końcu się zaczeliśmy całować i.. do niczego więcej nie doszło. Powiedział, że boi się przekroczyć pewną granicę, że jestem niedostępna itd , że jeszcze moglibyśmy czegoś załować i pożegnał się i wyszedł. No i nie wiem już co o tym myślec? O co chodzi temu facetowi?

jak by się na ciebie rzucił jak na mięso i chciał wyruhać to źle, nie chciał cie ruhać... też źle? Weź się zdecyduj, bo z wami babami to troche taki kołowrotek. Co ty właściwie chcesz? Wiesz?

12 godzin temu, elisabeth122 napisał:

Nawyrazniej uznal ze jestes "ciezkim przypadkiem " na seks.:) i szkoda czasu na ciebie.Pocalunek to klucz do odpowiedzi  .Po nim widac  jak zmyslowa jest partnerka i czy warto sie angazowac.Tu widac nie zdalas egzaminu 🙂

24 minuty temu, Mariner0 napisał:

Nawyrazniej uznal ze jestes "ciezkim przypadkiem " na seks.:) i szkoda czasu na ciebie.Pocalunek to klucz do odpowiedzi  .Po nim widac  jak zmyslowa jest partnerka i czy warto sie angazowac.Tu widac nie zdalas egzaminu 🙂

Eee tam.Akurat całowaliśmy się namiętnie. Bardziej myślę, że padłam ofiarą jakiejś jego gry.

20 minut temu, Selenicereus napisał:

Udaje niedostępnego. Wasza "przyjaźń" będzie polegała na tym, że zakochasz się w nim, dzięki czemu będzie mógł spotykać się z innymi i w międzyczasie, dla odskoczni bzyknie Ciebie.... 

Daj mu kosza pierwsza 😉

Jak to? Co zrobić?

14 minut temu, Silenzio napisał:

Pachniesz Wirtualna Polską, a nawet bym odpowiedział. Gdyby nie wasz zapaszek.... 😉

Przed chwilą, Selenicereus napisał:

Pracownik WP? Tylko oni potrafią pięknie, poprawnie pisać... I tak barwnie...

Co za bzdury!

49 minut temu, Selenicereus napisał:

Udaje niedostępnego. Wasza "przyjaźń" będzie polegała na tym, że zakochasz się w nim, dzięki czemu będzie mógł spotykać się z innymi i w międzyczasie, dla odskoczni bzyknie Ciebie.... 

Daj mu kosza pierwsza 😉

Piszesz z autopsji 😛

Może mieć problemy z erekcją i stąd stopuje przed konkretnym zakończeniem. A może potrzebuje byś go "zgwałciła". Są różne odchyłki i dewiacje.

• Confused 1

A co, chcialas z nim uprawiac seks? Moze pomysl o tym, czego Ty chcesz, bo to tez jest niejasne 

1 godzinę temu, Selenicereus napisał:

Daj mu kosza pierwsza 😉

Skąd wiesz takie rzeczy bo to prawda najprawdziwsza z prawdziwych. W moim wypadku tak było proszę ja ciebie. A teraz jest na odwrotnie z nim mam urwanie karabinu. Kocha mnie raczej i dowiedział się o tym kiedy się obraziłam na śmierć i na życie. Bo mi wcale nie przeszło ale udaję, że minęło. To mnie denerwuje, że tak się zachowuję ale co. Przejdzie mi i kiedy. Co robić. Wiesz to pisz.

A Ty czego chcesz, bo najpierw zapraszasz faceta z którym już randkowałaś, ale nie wyszło.  W poprzednim temacie pisałeś, że to koleżeńskie spotkanie, a teraz wygląda na to że jesteś niezadowolona, że nie uprawialiście seksu. Tak więc o co Ci chodzi - zadurzyłaś się w nim ?

3 minuty temu, Margo napisał:

A Ty czego chcesz, bo najpierw zapraszasz faceta z którym już randkowałaś, ale nie wyszło.  W poprzednim temacie pisałeś, że to koleżeńskie spotkanie, a teraz wygląda na to że jesteś niezadowolona, że nie uprawialiście seksu. Tak więc o co Ci chodzi - zadurzyłaś się w nim ?

Nie to, że ja nie jestem niezadowolona, że nie uprawialiśmy seksu, bo lepiej, że nie uprawialiśmy. Ja tylko usiłuję rozkminić o co mu chodzi.

6 minut temu, elisabeth122 napisał:

Nie to, że ja nie jestem niezadowolona, że nie uprawialiśmy seksu, bo lepiej, że nie uprawialiśmy. Ja tylko usiłuję rozkminić o co mu chodzi.

O nic mu nie chodzi, przyszedł nażarł się, napił i poszedł, jeszcze pewnie na coś liczył ale po pocałunku mu się zrobiło niedobrze to się wymigał od kontynuowania tej farsy 

9 minut temu, elisabeth122 napisał:

To moze sie go zapytaj, bo on pewnie myśli to samo o Tobie. Jeśli nie potraficie się komunikować i gracie w jakies gierki "chcialabym, ale boję się", to moze lepiej nie brac sie za zwiazki tylko zastanowic najpierw nad sobą.

14 minut temu, elisabeth122 napisał:

A już rozkminiłaś o co Tobie chodzi, bo z tego co piszesz to ciężko się połapać.  Te wcześniejsze randki nie wyszły bo ???

7 minut temu, Margo napisał:

A już rozkminiłaś o co Tobie chodzi, bo z tego co piszesz to ciężko się połapać.  Te wcześniejsze randki nie wyszły bo ???

Wcześniejsze randki nie wyszły, bo on był rozzchwiany i ja się zraziłam.

19 minut temu, Laurittka napisał:

O nic mu nie chodzi, przyszedł nażarł się, napił i poszedł, jeszcze pewnie na coś liczył ale po pocałunku mu się zrobiło niedobrze to się wymigał od kontynuowania tej farsy 

Hahahahaha.

35 minut temu, elisabeth122 napisał:

Wcześniejsze randki nie wyszły, bo on był rozzchwiany i ja się zraziłam.

Czyli po co go zaprosiłaś i na co liczyłaś? Po co znowu to zaczynasz ?

On cie wystawil poorzednio jak go zaprosilas na obiad, po czym urwal kontakt. Ty zedesperowana go znowu zaprosilas. Teraz sobie pomyslal, ze jak go zapraszasz " na wino", to cie przeleci i juz, no ale jednak nie mogl sie przemoc...czego tu nie rozumiesz?

Może analizując głębiej to rozmowę znajdziesz w niej sens. Myślę że coś mogło zdecydować że decyzja jest taka a nie inną.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się