Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sandrajal

możliwość ciąży w 8 dniu cyklu?

Polecane posty

Witam, uprawiałam seks z mężem w 8 dniu cyklu, nie byliśmy pewni, czy prezerwatywa lekko nie zsunęła się, więc około 20h zażyłam tabletkę escapelle. Mam cykle 32-34 dniowe, więc były to najprawdopodobniej dni niepłodne. Jest aktualnie 37 dzień cyklu, wg kalendarzyka okres powinien pojawić się 3 dni temu, rano test ciążowy był ujemny. Wydaje mi się, że opóźnienie miesiączki może być spowodowane zaburzeniem hormonalnym w wyniku tabletki? Nie mam żadnych objawów, jednak bardzo się obawiam przed niechcianą ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to tylko kalendarzyk prowadzisz? Przy tabletce po to teraz się przesunie wszystko, kalendarzyk nie pomoże. Najlepiej kup komputer cyklu, moim zdaniem warto mieć cyclotest MyWay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabletka po to duża dawka hormonów i niemalże pewne, że najbliższy cykl będzie poprzestawiany. Ciąży bym się nie dopatrywała. Czekaj spokojnie na okres i jeżeli zabezpieczacie się tylko mechanicznie radzę bardziej uważać bo częste branie takich tabletek bardzo niekorzystnie wpłynie na gospodarkę hormonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz regularnie zapisuj cykle. polecam kontrolę płodności na komputerze cyklu Cyclotest MyWay. Mierzysz rano po obudzeniu się , przed wstaniem z łóżka temperaturę najlepiej pod językiem, zapisujesz też dane dot. śluzu, leków, wagi itp. Tworzą się wykresy cyklu, wiesz kiedy następuje owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×