Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gtyy

Co myślicie o tym egzaminatorze? Chodzi o egzamin na prawo jazdy.

Polecane posty

Egzaminator na 11 egzaminie obrażał mnie.Złożyłam na niego skarge po której wysłał on do mnie list z przeprosinami. Wygląda on tak Pani Karolino bardzo przepraszam za moje zachowanie podczas egzaminu na prawo jazdy. Moim zdaniem technicznie jeździła Pani bardzo dobrze. Przepisy także Pani zna i przez większość czasu się do nich stosowała. Jednak gdy zajechała Pani droge samochodowi na rondzie i spowodowała zagrożenie w ruchu zdenerwowałem się i powiedziałem kilka mocnych słów. Bardzo Panią przepraszam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Gtyy napisał:

Egzaminator na 11 egzaminie obrażał mnie.Złożyłam na niego skarge po której wysłał on do mnie list z przeprosinami. Wygląda on tak Pani Karolino bardzo przepraszam za moje zachowanie podczas egzaminu na prawo jazdy. Moim zdaniem technicznie jeździła Pani bardzo dobrze. Przepisy także Pani zna i przez większość czasu się do nich stosowała. Jednak gdy zajechała Pani droge samochodowi na rondzie i spowodowała zagrożenie w ruchu zdenerwowałem się i powiedziałem kilka mocnych słów. Bardzo Panią przepraszam. 

A zdałaś ten egzamin u niego? Nie odpuszczaj to zwykła zagrywka że strony chåma.  Odpisz że nie przyjmujesz tego i oczekujesz wyciągnięcia konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Owockowykoktajl napisał:

A zdałaś ten egzamin u niego? Nie odpuszczaj to zwykła zagrywka że strony chåma.  Odpisz że nie przyjmujesz tego i oczekujesz wyciągnięcia konsekwencji

Nie bo zdałam dopiero za 20 razem. A ten egzamin na którym doszło to tej sytuacji to był 11. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gtyy napisał:

Nie bo zdałam dopiero za 20 razem. A ten egzamin na którym doszło to tej sytuacji to był 11. 

To po co teraz o tym piszesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Annn2020 napisał:

To po co teraz o tym piszesz? 

Bo mi się nudzi i jestem ciekawa co inni by pomyśleli gdyby to oni otrzymali taki list 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak niby Ci ten list wysłał? Zapytał w biurze o adres kursantki która oblal? A ktoś mimo rodo ochoczo mu go podał? Tak więc moim zdaniem myślę że to sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gtyy napisał:

Bo mi się nudzi i jestem ciekawa co inni by pomyśleli gdyby to oni otrzymali taki list 

Nie widzisz że nie ma sensu się tu uzewnętrzniać. Tylko cie poniżają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×