Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mmini

Mam 25 lat i przez miesiąc miałam chłopaka.

Polecane posty

Tak zostawił mnie. Sama się dziwie jak to wszystko się stało. Spotkaliśmy się w jakimś klubie gdzie zaciągła mnie moja jedyna koleżanka widząc że nie jestem w najlepszym stanie. Chciała mnie poprostu rozerwać i poprawić mi nastrój. Zaczęliśmy się spotykać. Było nawet całkiem przyjemnie. Chodziliśmy na spacery, do restauracji, do kina, dużo rozmawialiśmy ze sobą. Nawet już po pewnym czasie dość mocno całowaliśmy się. Chłopak zostawił mnie gdy w trakcie rozmowy dowiedział się że nie mam nawet matury. Stwierdził że z naszego związku w takim wypadku nic nie będzie. Wiem że pewnie napiszecie że jakby mnie naprawdę kochał to by mu to nie przeszkadzało. Jednak mimo wszystko boli mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz 2 wyjscia: spotykac sie z kims, komu nie przeszkadza brak matury lub zrobic maturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie był wart. Wiem, że to boli, ale miesiąc czasu to naprawdę nie długi czas. Szybko zapomnisz. I tak, gdyby Cię kochał to,by nie odszedł, ale nie wiem czy ktoś pokocha kogoś w miesiąc. Na to potrzeba dużo czasu, zaufania. Z czasem poznasz kogoś, kto zaakceptuje Ciebie taka jakaś jesteś. Zobaczysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to sie wam rozpadlo to raczej to był słabo udany związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotykaliscie sie miesiac i nie wiedzial jakie masz wyksztalcenie?Chyba takie rzeczy to sie szybciej wyjasnia, zwlaszcza ze duzo rozmawialiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×