Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jadam

Co zrobić ze swoim życiem???

Polecane posty

Cześć, mam 26 skończyłem studia z zawodu jestem konstruktorem maszyn i urządzeń. Od 3 lat pracuje w firmie która jest dużym gospodarstwem rolnym i zarabiam netto 6500zł. W tym czasie kupiłem sobie fajny samochód za gotówkę i mieszkanie na kredyt. Do tej pory mieszkałem u rodziców. Mam dziewczynę od kilu miesięcy. Czuję ze moje życie stanęło w miejscu ze nic się w nim nie dzieje. Stabilna praca dziewczyna fajne auto własne mieszkanie i brak emocji. Myślałem o zmianie pracy i nowych doświadczeniach ale mieszkam na wsi pracę mam pod domem i szukać teraz czegoś nowego za mniejsze pieniądze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi, którzy od razu krytykują co za ..., czy głupie pytanie. To ze chłopak zarabia duże pieniądze, ma fajny samochód itp. nie znaczy, że od razu jest szczęśliwy i wszystko jest ok. Jak to się mówi pieniądze szczęścia nie dają. Zastanów się co w życiu sprawiało Ci radość? Dlaczego mimo dobrej sytuacji finansowej życie nie czujesz nic? Może faktycznie trzeba coś zmienić w swoim życiu. Czasem zmiany wychodzą nam na dobre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2021 o 08:48, Ja_Magda94 napisał:

Nie rozumiem ludzi, którzy od razu krytykują co za ..., czy głupie pytanie. To ze chłopak zarabia duże pieniądze, ma fajny samochód itp. nie znaczy, że od razu jest szczęśliwy i wszystko jest ok. Jak to się mówi pieniądze szczęścia nie dają. Zastanów się co w życiu sprawiało Ci radość? Dlaczego mimo dobrej sytuacji finansowej życie nie czujesz nic? Może faktycznie trzeba coś zmienić w swoim życiu. Czasem zmiany wychodzą nam na dobre. 

Może zmiana dziewczyny dobrze mu zrobi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×