Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
X.Y.Z.

Czy któryś w was kiedy widzi piękną dziewczynę / kobietę to czuje żal, złość i wściekłość?

Polecane posty

Ja prawie przez całe życie, kiedy widziałem jakąś dziewczynę, która mi się bardzo podobała, to czułem mieszankę wielkiego żalu, połączonego z wściekłością, a czasem nawet agresją.

Czy któryś z was też tak miewał?

A czy ktoś z was ma tak, że jak mu się ktoś podoba, to robi wszystko, żeby osoba która wam się podoba nie domyśliła się, że wam się podoba?

Sam bym tak nie zrobił, ale w sumie rozumiem tych frustratów, którzy np wjechali samochodem w grupę młodych pięknych kobiet i ich pozabijali. Pewnie czuli ten sam rodzaj żalu połączonego z wściekłością jak ja. Różni mnie od nich tylko to, że ja nie chcę ani nikogo krzywdzić, ani trafić do więzienia za zabójstwo

• Sad 1

Przed chwilą, Toilet Star napisał:

Nie

Ty jesteś kobietą? To się nie liczy

11 minut temu, Toilet Star napisał:

Nie jestem żadną kobieta 

obrazek mnie zmylił

45 minut temu, X.Y.Z. napisał:

Ja prawie przez całe życie, kiedy widziałem jakąś dziewczynę, która mi się bardzo podobała, to czułem mieszankę wielkiego żalu, połączonego z wściekłością, a czasem nawet agresją.

Sugerowałbym wizytę u psychologa. Jeśli rzeczywiście masz takie reakcje, wiele wskazuje na zaburzenia psychopatyczne. Tu nie miejsce na rozkminianie takich problemów.

• Like 2

49 minut temu, X.Y.Z. napisał:

nie, tak mają tylko pravviki albo incele. ja mam wyyebbane na nie, chyba ze zauwaze ze ona mnie zauwazyla, wtedy zaczynam obserwowac mowe ciala i analizuje co moge z nią zrobic. polecam idz na divvy bo ci odbija.

Edytowano przez lex

48 minut temu, X.Y.Z. napisał:

Tu przydałby się psycholog - serio.

Edytowano przez Wezyr Nicponim
  • Like 1

1 minutę temu, Icran_ napisał:

Sugerowałbym wizytę u psychologa. Jeśli rzeczywiście masz takie reakcje, wiele wskazuje na zaburzenia psychopatyczne. Tu nie miejsce na rozkminianie takich problemów.

czemu psychopatyczne? przeciez to agresja incelowa

Przed chwilą, lex napisał:

czemu psychopatyczne? przeciez to agresja incelowa

Jedynie spekuluję. Równie dobrze może być to coś poważniejszego, np początki shizofrenii. W dalszym ciągu powinien się tym zająć specjalista, nie randomy z netu.

15 minut temu, Icran_ napisał:

Jedynie spekuluję. Równie dobrze może być to coś poważniejszego, np początki shizofrenii. W dalszym ciągu powinien się tym zająć specjalista, nie randomy z netu.

zgoda, ja tak nie mialem. conajwyżej próbowałem złapac za tyłek ale to niebezpieczne, bo w twarz możnq dostac 😆

1 godzinę temu, X.Y.Z. napisał:

Dlaczego? Umiesz to wyjaśnić?

3 minuty temu, lex napisał:

zgoda, ja tak nie mialem. conajwyżej próbowałem złapac za tyłek ale to niebezpieczne, bo w twarz możnq dostac 😆

Normalny pociąg do kobiety. Dostałeś kiedyś? :D

4 minuty temu, lex napisał:

Nie sądzę byś był psychologiem, więc daruj sobie klasyfikowanie kogoś po paru wpisach na kafejce. To, że TY coś masz jakoś, nie oznacza, że inni mają identycznie.

Zakładając prawdziwość wpisów autora tematu jednak zalecałbym wizytę u specjalisty. Takie kojarzenia nie są zdrowe.

Przed chwilą, Pam _ napisał:

Normalny pociąg do kobiety. Dostałeś kiedyś? 😄

w sumie chyba raz, a może to kumpel dostal,  nie pamiętam dobrze. w tak to cos tam krzyczą przez chwile i tyle. nie ma co sie bac tylko dzialac, bo potem laski kisna w domu samotne

3 minuty temu, Pam _ napisał:

Normalny pociąg do kobiety. Dostałeś kiedyś? 😄

Raczej na poziomie tryglodyty. Normals jednak zadbałby najpierw o nawiązanie bliższej relacji

• Like 1
  • Thanks 1

9 minut temu, Pam _ napisał:

Dlaczego? Umiesz to wyjaśnić?

No pewnie. Po prostu zawsze widok pięknej dziewczyny przypominał mi o moich niespełnionych pragnieniach -> to powodowało żal, a potem złość i wściekłość

1 godzinę temu, X.Y.Z. napisał:

Sam bym tak nie zrobił, ale w sumie rozumiem tych frustratów, którzy np wjechali samochodem w grupę młodych pięknych kobiet i ich pozabijali. Pewnie czuli ten sam rodzaj żalu połączonego z wściekłością jak ja. Różni mnie od nich tylko to, że ja nie chcę ani nikogo krzywdzić, ani trafić do więzienia za zabójstwo

Czyżby rósł nam polski Elliot Rodger?

Edytowano przez Doktor Siurek Comeback
  • Like 1

3 minuty temu, Icran_ napisał:

Raczej na poziomie tryglodyty. Normals jednak zadbałby najpierw o nawiązanie bliższej relacji

normals? teraz tak nie robie bo jeszcze mnie jakas pozwie, tylko kiedys. zreszta co ty taki sztywny/a?.  lepiej sobie pożartowac z laskami niż nawiazywac jakies relacje. chyba ze masz do czynienia ze sztywnymi poblokowanymi dziewczynami, to rob co chcesz. są Twoje, bedziesz sie  pol roku męczyl a potem wrocisz na forum tak jak niektorzy

11 minut temu, lex napisał:

w sumie chyba raz, a może to kumpel dostal,  nie pamiętam dobrze. w tak to cos tam krzyczą przez chwile i tyle. nie ma co sie bac tylko dzialac, bo potem laski kisna w domu samotne

Nie w ten sposób. Tu Ci dobrze radzi. 

11 minut temu, Icran_ napisał:

normals? teraz tak nie robie bo jeszcze mnie jakas pozwie, tylko kiedys. zreszta co ty taki sztywny/a?.  lepiej sobie pożartowac z laskami niż nawiazywac jakies relacje. chyba ze masz do czynienia ze sztywnymi poblokowanymi dziewczynami, to rob co chcesz. są Twoje, bedziesz sie  pol roku męczyl a potem wrocisz na forum tak jak niektorzy

Wiesz, zależy czy łapiesz za tyłek dobrą znajomą która puszcza do Ciebie oko i tak kręci tylną częścią ciała przed Twoim nosem jakby pytała "no kiedy w końcu złapiesz?", a łapanie z nienacka obcych kobiet, bo to raz chamstwo, dwa naruszenie czyjejś nietykalności osobistej...

• Thanks 1

<rotfl>

Właśnie wróciłem, by rozruszać to zamierające, niegdyś ( raptem rok temu ) całkiem niczegose funkcjonujące medium, dzięki któremu poznałem CudDziewczę z którą jestem ;)ppp

Normalność to zabawa niepoważna z niepoważnymi, lub coś więcej. To "więcej " to przede wszystkim szacunek dla drugiego Człowieka, założenie pewnych reguł w "poważnych" relacjach. Chcesz klepać kobiety niczym krowy?. Twój wybór. Ja jednak mam inne poglądy i podejście przez całe życie, i wolę się tak realizować.

11 minut temu, X.Y.Z. napisał:

No pewnie. Po prostu zawsze widok pięknej dziewczyny przypominał mi o moich niespełnionych pragnieniach -> to powodowało żal, a potem złość i wściekłość

To przykre.

Na pocieszenie powiem tyle że jeden jest niespełniony uczuciowo, inny zawodowo  inny nie ma kasy itp.

To rodzi najpierw żal, potem złość.  

2 minuty temu, Pam _ napisał:

To przykre.

Na pocieszenie powiem tyle że jeden jest niespełniony uczuciowo, inny zawodowo  inny nie ma kasy itp.

To rodzi najpierw żal, potem złość.  

Otóż to 😞 Społeczeństwo zwykle krytykuje i wyśmiewa tych, którym się nie udaje, co tylko pogłębia problem. Mało komu przyjdzie do głowy, żeby jakoś pomóc takim osobom. Radź sobie sam. a jak nie, to giń

9 minut temu, Doktor Siurek Comeback napisał:

Wiesz, zależy czy łapiesz za tyłek dobrą znajomą która puszcza do Ciebie oko i tak kręci tylną częścią ciała przed Twoim nosem jakby pytała "no kiedy w końcu złapiesz?", a łapanie z nienacka obcych kobiet, bo to raz chamstwo, dwa naruszenie czyjejś nietykalności osobistej...

Zabawa to zabawa. Inna relacja. Wg opisu sytuacji chodziło o zaczepianie na zasadzie " podoba mi sie to klepne, najwyżej dostane liścia ". Tzw. "końskie zaloty"

1 minutę temu, Icran_ napisał:

Zabawa to zabawa. Inna relacja. Wg opisu sytuacji chodziło o zaczepianie na zasadzie " podoba mi sie to klepne, najwyżej dostane liścia ". Tzw. "końskie zaloty"

To nie żadne "końskie zaloty", jak często w naszej kulturze próbuje się usprawiedliwiać takie zachowania, tylko zwykłe chamstwo vel braki w kulturze osobistej 😉 

• Like 1

2 minuty temu, X.Y.Z. napisał:

Otóż to 😞 Społeczeństwo zwykle krytykuje i wyśmiewa tych, którym się nie udaje, co tylko pogłębia problem. Mało komu przyjdzie do głowy, żeby jakoś pomóc takim osobom. Radź sobie sam. a jak nie, to giń

Tu akurat @marinero ma sporo racji głosząc swoje herezje. Po prostu jako gatunek wciąż podlegamy  uwarunkowaniom społecznym i socjologicznym wynikającym z naszej ssaczej biologii. Wygrywa silniejszy, a słabi idą do piachu ;)))ppp

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować