Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Monikadekiel

Czy położna w ciąży jest obowiązkowa?

Polecane posty

Witam, mam pytanie odnośnie spotkań z położną od 21 tygodnia ciąży. Czy one są obowiązkowe, jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie są. W pierwszej ciąży chodzilam do szkoły rodzenia i położna, która prowadziła szkołe, przychodziła do mnie dopiero po porodzie. Proponowala spotkania w ciazy dla chętnych jedynie. W drugiej ciąży nawet nie pomyślałam o spotkaniach z położna środowiskowa i wybralam ją po porodzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Eralda napisał:

Chyba nie są. W pierwszej ciąży chodzilam do szkoły rodzenia i położna, która prowadziła szkołe, przychodziła do mnie dopiero po porodzie. Proponowala spotkania w ciazy dla chętnych jedynie. W drugiej ciąży nawet nie pomyślałam o spotkaniach z położna środowiskowa i wybralam ją po porodzie 

No właśnie ja teraz jestem w drugiej ciąży i jakoś nie mam ochoty na spotkania z położną. Chyba wybiorę po porodzie, albo jakiś miesiąc przed zadzwonię do niej uprzedzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będziesz mogła poprosić o przyjscie po porodzie położna z przychodni, do której zapiszesz dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wyglądało tak : na jednej z wizyt u ginekologa położna powiedziała że "chciałaby żebym chodziła na spotkania z położną". Dała mi namiary w jedno miejsce, ale ze względu na odległość najzwyczajniej w świecie zadzwonilam do ośrodka który jest najblizej mnie i zapytalam o położną. Dostalam nr telefonu i umówiłyśmy się na spotkanie. Chodzilam dość często i chętnie, chociaż momentami mialam wrażenie że posiadam większą wiedzę niż ona, nie raz zagięłam ją jakimś pytaniem... 🙂

Koleżanka nie miała ochoty/czasu na spotkania i była tylko na pierwszym a pozniej jeszcze 2 razy rozmawiały na telefon i u niej na tym się skończyło. Tylko że my obie byłyśmy młode, i w pierwszej ciąży. Może dla mam które są w kolejnej ciazy nie jest to obowiązkowe, nie mam pojęcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×