Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
klaudia17.

Pytanie do Panów -wygląd

Polecane posty

proszę o zdanie najlepiej Mezczyzn, chociaż Kobiety tez mogą się wypowiedzieć co myślą na ten temat. Mam 26 lat, poznalam przez portal randkowy faceta, jestesmy umowieni na spotkanie, ale ja sie bardzo bojeee. Ogolnie jestem zgrabna, aleee mam wiekszy, tzn duzy nos. Boje się, ze przez nos On mnie nie zaakceptuje. Czy faceci bardzo zwracają uwage na nos? Czy to moze przekreślić naszą znajomość? Ehhhhh smutnooo miiii, az zastanawiam sie czy wszystkiego nie odwołać, albo nakleic sobie plasterek na nos na randke, powiem ze mialalm wypadek w pracy albo cos. Smutnooo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, klaudia17. napisał:

mam wiekszy, tzn duzy nos. Boje się, ze przez nos On mnie nie zaakceptuje. Czy faceci bardzo zwracają uwage na nos? 

Nic nie odwołuj. Nic nie naklejaj.  Wyobraź sobie, że nie masz nosa.

Faceci zwracają uwagę na dużo rzeczy naraz.  Być może twój nos jest duży, być może ty masz obsesję.  Spora szansa, że on tego nawet nie zauważy, ale jak będziesz non stop w stresie "jestem słonicą i mam trąbę" to ubijesz wszystko.

Nie masz nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, klaudia17. napisał:

proszę o zdanie najlepiej Mezczyzn, chociaż Kobiety tez mogą się wypowiedzieć co myślą na ten temat. Mam 26 lat, poznalam przez portal randkowy faceta, jestesmy umowieni na spotkanie, ale ja sie bardzo bojeee. Ogolnie jestem zgrabna, aleee mam wiekszy, tzn duzy nos. Boje się, ze przez nos On mnie nie zaakceptuje. Czy faceci bardzo zwracają uwage na nos? Czy to moze przekreślić naszą znajomość? Ehhhhh smutnooo miiii, az zastanawiam sie czy wszystkiego nie odwołać, albo nakleic sobie plasterek na nos na randke, powiem ze mialalm wypadek w pracy albo cos. Smutnooo mi

Myślałam, ze napiszesz, ze masz za duzy… biust 😎 
 

A teraz poważnie. Nie wymieniliście się zdjęciami? Tak zupełnie w ciemno się umówiliście. Jeżeli tak, to nic się nie martw 😎Może okaże się, że on też ma coś za dużego 😬😎 I pójdziecie na kompromis 😎 Nie rezygnuj 🤭

Jestem kobietą, więc możesz nie brać pod uwagę mojego pisania 😎

Edytowano przez Silena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, plasterek na nos, wtedy na pewno nie będzie rzucał się w oczy 😆

Zaruzykuję i napiszę, że 95% Polek ma za duży nos. Albo krzywy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, klaudia17. napisał:

proszę o zdanie najlepiej Mezczyzn, chociaż Kobiety tez mogą się wypowiedzieć co myślą na ten temat. Mam 26 lat, poznalam przez portal randkowy faceta, jestesmy umowieni na spotkanie, ale ja sie bardzo bojeee. Ogolnie jestem zgrabna, aleee mam wiekszy, tzn duzy nos. Boje się, ze przez nos On mnie nie zaakceptuje. Czy faceci bardzo zwracają uwage na nos? Czy to moze przekreślić naszą znajomość? Ehhhhh smutnooo miiii, az zastanawiam sie czy wszystkiego nie odwołać, albo nakleic sobie plasterek na nos na randke, powiem ze mialalm wypadek w pracy albo cos. Smutnooo mi

Spotkasz się z nim to się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skadi

Umówiłaś się, to idź. Zrób się na bóstwo i idź 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw z przymrużeniem oka:

Problem może być jak nos bedzie uniemożliwiał "loda", bo będzie dłuższy niż członek. ;)

W innym przypadku to ma marginalne znaczenie.

Poważniej: wiekszym problemem może być brak pewności siebie przez myślenie o nosie, niż sam nos.

Nie ma co rezygnować ze spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, lex napisał:

loda na 1 spotkaniu? 

nie trzeba butów odrazu  przemierzać, żeby z daleka widzieć że są 5 czy 10 numerów za małe.

Nie przymierza się  też trampek jak szukamy kozaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

🎶Gdzie jest dziewczyna co trąbę ma, ona mi jedna szczęście da🎶

Martw się czy on czasem nie jest brzydszy niż dzwonnik z Notre Dame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2021 o 00:07, Moroni napisał:

Najpierw z przymrużeniem oka:

Problem może być jak nos bedzie uniemożliwiał "loda", bo będzie dłuższy niż członek. 😉

W innym przypadku to ma marginalne znaczenie.

Poważniej: wiekszym problemem może być brak pewności siebie przez myślenie o nosie, niż sam nos.

Nie ma co rezygnować ze spotkania.

tak . nosem wyceluj od razu do krocze. 🙂 jądra przykryją od razu twój kompleks., tylko jak ty b edziesz chodziła z takim czymś po mieście? 😉 ? hmmm... musi od razu jak się od ciebie oderwie poprosić cię o rękę eghegegehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2021 o 22:51, lex napisał:

opanuj sie kobieto, to nie ma znaczenia. idz i baw sie dobrze. im lepiej bedziesz sie bawic tym on bardziej sie na Ciebie nakręci. tyle w temacie.

Facet mądry dojrzały nawet nie zobaczy twojego defektu, myślę że jesteś przewrażliwiona. Idź i baw się dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2021 o 22:39, klaudia17. napisał:

Czy faceci bardzo zwracają uwage na nos?

Raczej nie... chyba, że jakiś fetyszysta... z pewnością zapamięta kolor Twoich oczu..., a jeśli nie to znaczy, że masz fajne tzytzki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marakuja96

I co, poszłaś? Daj spokój, też mam krzywy nos, a też spotykałam się z facetami z neta, nie zauważyłam żeby komuś to przeszkadzało. Ale rozumiem kompleks, tyle że to tylko siedzi w głowie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie duzy nos u kobiety to jest cos co strasznie psuje ogolny wyglad. przez cale zycie moze podobalo mi sie kilka kobiet z krzywym/duzym nosem, ale u nich cala reszta byla praktycznie 10/10

natomiast innym facetom z tego co widze to nie przeszkadza. u mnie w pracy sa 2 panie z duzym "orlim" nosem i maja b.dobre branie, wiec ile ludzi tyle opinii

Edytowano przez bebe111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2021 o 12:20, lex napisał:

Nie celuje wysoko jak jaśniepan. 

Widocznie  nie potrzeba Ci wiele do szczęścia. 

Jak to mówią im człowiek miej świadomy tym szczęśliwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×