Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DankaDanusia

Trądzik pomocy

Polecane posty

Witam, siostra ma 30 lat, jakiejś pięknej cery nigdy nie miało, ale wysypało ją niedawno po zaprzestaniu karmienia dziecka piersią. Przypuszczam, że pryszcze to na skutek zmian hormonalnych. Siostra ma je głównie na twarzy w okolicach kości policzkowych i brody. Kupiłam jej suplement 4akne, ale lekarz ginekolog sugeruje jej żeby zaczęła braćantykoncepcję hormonalną. Czy taki trądzik sam przejdzie lub po tych moich suplementach i warto zaczekać, czy od razu lepiej zgodzić się na antykoncepcję? Pytam o te konkretną sytuację, bo jak siostra wcześniej nie miała aż takich problemów z cerą, także nie wiem co jej doradzić

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z antykoncepcją hormonalną to się uważa. Ja sobie narobiłam problemów po pigułkach, źle się naprawdę czułam. Wystarczy mi zdecydowanie kontrola dni płodnych na testerze owulacyjnym afrodyta. Co do trądziku to niech sprawdzi 3-4 miesiące, może suplement wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast brania hormonów polecam dobrego dermatologa i/ lub kosmetologa. Po odstawieniu hormonów jeszcze większy bałagan może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabletki to loteria, mogą uspokoić sytuacje, ale i mogą pogorszyć sytuacje. Trzeba to skonsultować z ekspertem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×