Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
KLAUN96

Co porabiacie? ­čśë

Polecane posty

Muta- A co CIE  to obchodzi ? Ich prywatna sprawa to jest...;-X

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
1 godzinę temu, Brenda napisał:

Boje sie szczepic...

To się nie szczep. 

Ja nie przyj─ů┼éem szprycy i ┼╝yj─Ö.┬á

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, robięjaklubię napisał:

Ja mam 38. 2 metry, super ­čĹŹ

Wszystkie w rozmiarze pomi─Ödzy 35 a 50 s─ů pi─Ökne, o ile nale┼╝─ů do kobiet.┬á

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, KLAUN96 napisał:

89- Trudno....TWOJA STRATA ;-X

Rom1995- Oby si─Ö Hunterce u┼éo┼╝y┼éo ­čśë Ja ju┼╝ nie je┼║dzi┼éam na ┼éy┼╝wach z 7lat (je┼Ťli si─Ö Nie myl─Ö) ale Nie umiem je┼║dzi─ç do ty┼éu a chcia┼éabym si─Ö nauczy─ç ­čśë Rom1995- Pami─Ötaj ze ZAWSZE pocz─ůtki s─ů trudne ­čśë Spr├│buj po─çwiczy─ç powoli ­čśë Na pocz─ůtek przy barierce jezdzij ­čśë A na wfie w szkole z klasa nie jezdziliscie na ┼éy┼╝wach ? Ps ; Ja za to Nie umiem p┼éywa─ç....a na basen chodzi┼éam z klasa 2lata....

Nie ma ┼éadu, nie ma sk┼éadu, nie ma po nim nawet ┼Ťladu.┬á

Ja nie umiem ani jeździć, ani pływać. 

Udost─Öpnij ten post

Robie- To jest chyba Przemo...? Ja wole si─Ö z Nim NIE spotyka─ç ;-X

A te lodowisko to...daleko od Wileniaka jest ?

Z dwojga lepiej spotkać się z Przemkiem niż moonem. 

Ten drugi to frajer, który jest jak keczup, bo każdy w nim może moczyć parówę. 

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Robie- Ja tez mam 38rozmiar ­čśë Ok pomy┼Ťle o weekendzie ­čśë O jak na dworzec Wilenski moglabys podjecha─ç/podej┼Ť─ç to Super. (Nawet na Peron ten ­čśť ) Tak Okolice Wolomina. Odezwe si─Ö na privka jak cos ­čśë

38 spoko rozmiar. 

Udost─Öpnij ten post

16 minut temu, romantyk1995 napisał:

To się nie szczep. 

Ja nie przyj─ů┼éem szprycy i ┼╝yj─Ö.┬á

Ja te┼╝ nie i nie planuj─Ö.

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

Rom1995- Nie zaszczepiles sie...no ok :/ Twa sprawa :) Aha no ok...zdarza sie :) Nie wszystko trza umiec :-P Nie zamierzam sie spotkac z 1 i z 2gim :-X Tak mam 38rozmiar :) Dobranoc Kochani! :) :-*

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

6 minut temu, Ksiundz Proboszcz napisał:

bo ty masz m├│zg i nie dajesz si─Ö manipulowa─ç i zastrasza─ç, ale jeste┼Ť w mniejszo┼Ťci, bo┬ábezm├│zg├│w jest dziesi─ůtki jak nie setki┬ámilion├│w.....

Babcia mnie od jakiego┼Ť czasu troch─Ö ci┼Ťnie, b─Öd─Ö zmuszona j─ů ok┼éama─ç je┼╝eli nie przestanie.┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Ksiundz Proboszcz napisa┼é:

babcie to dobre kobiety ale naiwne, wierz─ů wszystko co im gada radio lub TV

Mo┼╝e nie we wszystko ale w wi─Ökszo┼Ť─ç, w ka┼╝dym razie wiem ┼╝e nie ma sensu t┼éumaczy─ç z jakich powod├│w nie chce bo i tak powie ┼╝e ┼żle robi─Ö, dlatego wol─Ö j─ů ok┼éama─ç ni┼╝ walczy─ç by zrozumia┼éa.

• Like 1
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

20 minut temu, Ksiundz Proboszcz napisał:

na ┼Ťwiecie jest 7.9 miliarda ludzi, dzi┼Ť przyby┼éo ich 170,000.... w ci─ůgu prawie 2lat jest potwierdzonych ledwo 50mln dawida.... nawet jakby WSZYSCY 50mln zaka┼╝eni na dawida umarli to jest to 0.6% ca┼éego zaludnienia, kropla w morzu. Gdzie tu logika ludzie? W Afryce nikt si─Ö nie dziabie i problemu nie maj─ů a w jewropie masowo┬ázadziabali od 50-90% i dalej paranoja i panika. Manipulacja szarych mas jest godna podziwu.

Dawid to bardzo słuszna nazwa. 

Udost─Öpnij ten post

21 minut temu, Spoko kole┼Ť napisa┼é:

Ona dzi─Öki amfie mo┼╝e siedzie─ç po nocach na forum za to ty kaleko sie za dnia wyspa┼ée┼Ť pewnie ?

Nie mierz innych swoj─ů miar─ů miernoto.┬á

To, ┼╝e ty si─Ö w ten spos├│b pobudzasz, nie oznacza, ┼╝e inni te┼╝ tak robi─ů.┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

6 godzin temu, KLAUN96 napisał:

Rom1995- Nie zaszczepiles sie...no ok ­čśĽ Twa sprawa ­čÖé Aha no ok...zdarza sie ­čÖé Nie wszystko trza umiec ­čśŤ Nie zamierzam sie spotkac z 1 i z 2gim :-X Tak mam 38rozmiar ­čÖé Dobranoc Kochani! ­čÖé­čśś

Same się spotykamy, chyba że Kulfon by jeszcze chciała. Przyjadę na Wieleński a potem Cię odwiozę, więc nie musisz si3 martwić

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, robięjaklubię napisał:

Same się spotykamy, chyba że Kulfon by jeszcze chciała. Przyjadę na Wieleński a potem Cię odwiozę, więc nie musisz si3 martwić

Hej, no ja nie przyjad─Ö, bo z Anglii mam troch─Ö daleko, nie to, ┼╝e nie chc─Ö :) ┬áBawcie si─Ö dobrze ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, Kulfon napisał:

Hej, no ja nie przyjad─Ö, bo z Anglii mam troch─Ö daleko, nie to, ┼╝e nie chc─Ö ­čÖé ┬áBawcie si─Ö dobrze ­čÖé

Rzeczywi┼Ťcie kawa┼éek ­čĄú­čśť

Udost─Öpnij ten post

Robie- Ok spk :) Kul- Na twym miejscu tez sobie bym odpuscila...bo zdecydowanue za daleko mieszkasz niestety...:-( :-X

Udost─Öpnij ten post

...soo- Nie ogarniam...jak mozna spac do 16;00 az? Ja spie Max do 9!00.  :) 

Udost─Öpnij ten post

12 godzin temu, Ksiundz Proboszcz napisał:

raczej to robi bo chłopa nie ma, by miała to by rzuciła

tu Cie zaskocze, amfy nie biore od lat, mam narzeczonego i sama na siebie pracuje ­čśë

gorzej, bo wiekszosc i tak inwestuję w swoje marne zdrowie ;D

Udost─Öpnij ten post

16 godzin temu, KLAUN96 napisał:

Robie- Ja niestety Nie umiem w ty┼é je┼║dzi─ç....hm....w sumie...czemu Nie? Mo┼╝na si─Ö spotka─ç ­čśë Mieszkam 17km od Wawy ­čśë

Pam- Ok ­čśë Iskra- Owszem to fakt ­čśë Hunt- Dlaczego masz nawroty choroby ? ;-( Ok ┼Ťmialo pisz na forum jak masz tak─ů potrz─Öbe ­čśë Ja 25l mam ­čśë

jesie┼ä to przyjaci├│┼éka osob z depresj─ů, niestety dom te┼╝ si─Ö do tego przyczynia i par─Ö innych zaburze┼ä kt├│re przez t─ů sytuacj─Ö si─Ö wykszta┼éci┼éy

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Hunterka napisał:

tu Cie zaskocze, amfy nie biore od lat, mam narzeczonego i sama na siebie pracuje ­čśë

gorzej, bo wiekszosc i tak inwestuję w swoje marne zdrowie ;D

Ludzie nie powinni w og├│le ─çpa─ç, w szczeg├│lno┼Ťci kobiety.┬á

Dobrze, ┼╝e wysz┼éa┼Ť z tego syfu.┬á

Ja tylko i wy┼é─ůcznie przez jaki┼Ť czas pi┼éem alkohol w wi─Ökszych ilo┼Ťciach a i tak ┼╝a┼éuj─Ö.┬á

Wszystkie używki powinny zostać zniszczone. 

Od dwóch lat mam trzeźwy umysł i czuję się dużo lepiej. 

Edytowano przez romantyk1995

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, romantyk1995 napisa┼é:

Ludzie nie powinni w og├│le ─çpa─ç, w szczeg├│lno┼Ťci kobiety.┬á

Dobrze, ┼╝e wysz┼éa┼Ť z tego syfu.┬á

Ja tylko i wy┼é─ůcznie przez jaki┼Ť czas pi┼éem alkohol w wi─Ökszych ilo┼Ťciach i tak ┼╝a┼éuj─Ö.┬á

Wszystkie używki powinny zostać zniszczone. 

jak zobaczy┼éam jak znajomy ─çpa, a za plecami ma nie┼Ťwiadom─ů ┼╝on─Ö i ma┼ée dziecko to zapali┼éa mi sie czerwona lampka, i powiedzia┼é─ům sobie, nie chc─Ö w ten sposob. Tak, to jest najgorszy syf.

Generalnie wszystko jest dla ludzi, tak uwa┼╝am. Jednak trzeba korzysta─ç z g┼éow─ů i wiedzie─ç gdzie s─ů granice.

Udost─Öpnij ten post

Hunt- Rozumiem, przykro Mi z tg powodu :-( Ja Jestem osoba Bez Zadnych Nalogow i sie ciesze z Tego :) Ale mam zaburzenie od urodzenia z ktorum musze zyc do ┼Ťmierci...:-( Co prawda Nie jest to Niepeln. Fizyczna...:-X

A Ty mimo depresji chodzisz do Pracy i utrzymyjesz sie sama...:) Rozumiem ze łatwo NIE jest tes Ci...:-(

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, KLAUN96 napisał:

Hunt- Rozumiem, przykro Mi z tg powodu ­čś× Ja Jestem osoba Bez Zadnych Nalogow i sie ciesze z Tego ­čÖé Ale mam zaburzenie od urodzenia z ktorum musze zyc do ┼Ťmierci...:-( Co prawda Nie jest to Niepeln. Fizyczna...:-X

A Ty mimo depresji chodzisz do Pracy i utrzymyjesz sie sama...:) Rozumiem ze łatwo NIE jest tes Ci...:-(

nigdy nie ma łatwo, ale na pewno jest życiowo stabilniej niż kilka lat temu. Oh, a co to za zaburzenie? 

Dobrze, ┼╝e jeste┼Ť wolny od u┼╝ywek. Co 2 osoba ma jaki┼Ť problem z tym. Najwi─Öcej jest tego syfu alko

Udost─Öpnij ten post

Zale┼╝y jak spojrze─ç, bo je┼╝eli amfetamina nie pozwoli zasn─ů─ç lotnikowi, czy kierowcy tira i dzi─Öki temu uniknie kolizji. To jak z wod─ů, szklanka ratuje albo w szklance mo┼╝na si─Ö utopi─ç. Przyk┼éadowo sterydy mog─ů kogo┼Ť zniszczy─ç, a kogo┼Ť innego po operacji postawi─ç na nogi. Alkohol mo┼╝e dezynfekowac nie tylko rany, albo nie pozwoli zamarzn─ů─ç benzynie o dzi─Öki temu pojedziemy w bezpieczne miejsce. Wino dobre z kobiet─ů przy kolacji┬á mo┼╝e by─ç pocz─ůtkiem do czego┼Ť romantycznego i sytuacji mo┼╝na mno┼╝y─ç. Podsumowuj─ůc trzeba kontrolowa─ç to z czego si─Ö korzysta, bo przyk┼éadowo w wodzie mo┼╝na si─Ö wyk─ůpa─ç albo uton─ů─ç czy zamarz─ů─ç. Ogie┼ä te┼╝ niszczy, ale kontrolowany pozwala si─Ö ogrza─ç i przetrwa─ç.┬á

Udost─Öpnij ten post

Hunt- Domyslam sie ze Nie jest Ci łarwo....To dobrze ze jest juz lepiej :) Owszem Jestem osoba WOLNĄ od uzywek...:) Mam : Niepeln. Intelektualna Lekka + Fas :-( . (Jestem kobieta :) ) 

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

19 minut temu, Hunterka napisał:

jak zobaczy┼éam jak znajomy ─çpa, a za plecami ma nie┼Ťwiadom─ů ┼╝on─Ö i ma┼ée dziecko to zapali┼éa mi sie czerwona lampka, i powiedzia┼é─ům sobie, nie chc─Ö w ten sposob. Tak, to jest najgorszy syf.

Generalnie wszystko jest dla ludzi, tak uwa┼╝am. Jednak trzeba korzysta─ç z g┼éow─ů i wiedzie─ç gdzie s─ů granice.

┼╗ycie nie jest czarno-bia┼ée, moja droga. Mo┼╝e w┼éa┼Ťnie dlatego, ┼╝e ci─Ö┼╝ko mu ud┼║wign─ů─ç ci─Ö┼╝ar, na kt├│ry si─Ö nie pisa┼é, lubi sobie przysma┼╝y─ç┬áblanta lub nawet poci─ůgn─ů─ç po nosie t─ů owian─ů z┼é─ů s┼éaw─ů kokain─Ö. Zastan├│wcie si─Ö pi─Ö─ç razy zanim zachce wam si─Ö dziecka i zadzia┼éacie w typowo kobiecy spos├│b, "na wpadk─Ö". Ech.┬á

Udost─Öpnij ten post

Ks- No niby fakt ze ludzie przez te uzywki rujnuja swe zdrowie...Ale wiadomo ze to jest Zycie...a Zycie to...Nie bajka lub film...Wystarczy miec jakis kryzys w malzenstwie,rodzinie, brak Pracy, wypadek itp itp + Brak Wsparcia w rodzinie a znajomi sie od Cb zwyczajnie odsuneli...i pojawiaja sie Nałogi/ proby samobójcze itp :-X 

ZYCIE Poprostu....:-X 

Udost─Öpnij ten post

2 godziny temu, Ksiundz Proboszcz napisał:

czyli afme kiedy┼Ť bra┼éa┼Ť, zrypa┼éo ci to banie, a teraz pretensja i marudzenie przez w┼éasn─ů g┼éupote, czy to si─Ö by zgadza┼éo?

nie, zacz─Ö┼éam chorowa─ç jeszcze wcze┼Ťniej, nie doszukuj si─Ö racji na si┼é─Ö :x mo┼╝e niekt├│rym zry┼éo bani─Ö, ale skoro sama jeszcze my┼Ťl─Ö to nie jest tak ┼╝le

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

4 godziny temu, pachniesz jesieni─ů napisa┼é:

┼╗ycie nie jest czarno-bia┼ée, moja droga. Mo┼╝e w┼éa┼Ťnie dlatego, ┼╝e ci─Ö┼╝ko mu ud┼║wign─ů─ç ci─Ö┼╝ar, na kt├│ry si─Ö nie pisa┼é, lubi sobie przysma┼╝y─ç┬áblanta lub nawet poci─ůgn─ů─ç po nosie t─ů owian─ů z┼é─ů s┼éaw─ů kokain─Ö. Zastan├│wcie si─Ö pi─Ö─ç razy zanim zachce wam si─Ö dziecka i zadzia┼éacie w typowo kobiecy spos├│b, "na wpadk─Ö". Ech.┬á

koka jest i tak najzdrowsza przy tym co bral xD S─ů doros┼éymi lud┼║mi, znaj─ů konsekwencj─Ö, ale jak przyjdzie bra─ç na bary problemy rodzinne to uciekaj─ů w podskokach. No dla niekt├│rych to jest spos├│b ''na wpadk─Ö'' MaDki maj─ů z tego korzy┼Ťci. Dlaczego niby imigranci si─Ö tu pchaj─ů? Rzygam tym. Dziecka si─Ö nie boj─Ö, bo pr─Ödzej czy po┼║niej chcemy go mie─ç.┬á

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö