Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
KLAUN96

Co porabiacie? ­čśë

Polecane posty

4 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Hunt- Domyslam sie ze Nie jest Ci ┼éarwo....To dobrze ze jest juz lepiej ­čÖé Owszem Jestem osoba WOLN─ä od uzywek...:) Mam : Niepeln. Intelektualna Lekka + Fas ­čś× . (Jestem kobieta ­čÖé )┬á

Po sposobie pisania bym si─Ö nie domy┼Ťli┼éa nigdy. To te┼╝ wszystko idzie w parze z WWO, ja te┼╝ ni─ů jestem ­čśë┬á

A jak Ci się układa?

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
Przed chwil─ů, pachniesz jesieni─ů napisa┼é:

Kokaina jest demonizowana niepotrzebnie, ale jeszcze przyjdzie czas, gdy tak jak dzisiaj trawk─Ö kolejne kraje depenalizuj─ů, tak i kok─Ö uwolni─ů. ­čśë Ale by si─Ö europejscy dilerzy w...ili, bo cena zjecha┼éaby pewnie do poziomu ameryki po┼éudniowej ­čśä┬á

haha , albo i zacz─ů┼éby si─Ö pojawia─ç podrabiany syf. Nie jestem za u┼╝ywkami, ale powinni oba zalegalizowa─ç. Cz┼éowiek kt├│ry cche bra─ç, i tak znajdzie spos├│b, a to ju┼╝ na jego odpowiedzialno┼Ť─ç. Trzeba tylko s┼éucha─ç organizmu.┬á

Udost─Öpnij ten post

Hunt- Domyslam sie :) To obiw jestesny WWO :)  hm...Rozumiem ze chodzi o to ...Jak Mi sie w zyciu uklada?  

Hm...Niestety słabo...:-X W wieku  25l siedze na garnuszku ojca i ciotki-(macochy), non stop w dm siedze+ donowe obowiazki codzienne, szukam Pracy ale slabo Mi to Idzie niestety...:-( Wykształcenie : Zawodowe + srednie (Bez matury). Udzielam sie w Wolontariacie Caritas. Chlopaka brak, prawie zadnych znajomych, tyl. te wirtualne. Troche pomagam w dm : Przy gotowaniu, sprzatam, prasuje, robie zakupy. Na spacery chodze do lasu lub nad wode.  I To tyle...:-X 

Udost─Öpnij ten post

Nie- Nie mam karty wedkarskiej + Musze znalesc Najpierw swa Wedke :-) :-P

Udost─Öpnij ten post

19 godzin temu, KLAUN96 napisał:

Hunt- Domyslam sie ­čÖé To obiw jestesny WWO ­čÖé ┬áhm...Rozumiem ze chodzi o to ...Jak Mi sie w zyciu uklada? ┬á

Hm...Niestety słabo...:-X W wieku  25l siedze na garnuszku ojca i ciotki-(macochy), non stop w dm siedze+ donowe obowiazki codzienne, szukam Pracy ale slabo Mi to Idzie niestety...:-( Wykształcenie : Zawodowe + srednie (Bez matury). Udzielam sie w Wolontariacie Caritas. Chlopaka brak, prawie zadnych znajomych, tyl. te wirtualne. Troche pomagam w dm : Przy gotowaniu, sprzatam, prasuje, robie zakupy. Na spacery chodze do lasu lub nad wode.  I To tyle...:-X 

Rozumiem. Siedzenie w domu strasznie przyt┼éacza, wiec te┼╝ nie masz mozliwosci kontaktu z ludzmi, co jest mega przygnebiaj─ůce dla cz┼éowieka, ktory jest istot─ů spo┼éecczna. A pr├│bowa┼éa┼Ť i┼Ťc na jaki┼Ť kurs zawodowy? Sk─ůd wgl jeste┼Ť?

Udost─Öpnij ten post

Hunt- Owszem siedzenie w dm strasznie przytlacza czleka. :/ :-( Z tymi kursami zawod. to Nie wiem :-X Z Powiat Wolominski. 17km od Wawy...

Udost─Öpnij ten post

27 minut temu, KLAUN96 napisał:

Hunt- Owszem siedzenie w dm strasznie przytlacza czleka. ­čśĽ­čś× Z tymi kursami zawod. to Nie wiem :-X Z Powiat Wolominski. 17km od Wawy...

A jak Ci dzie ten woluntariat w Caritasie?

Udost─Öpnij ten post

Kul- Słabo Mi idzie... Raz chodze a raz Nie....sa tam ludzie od 13- do 25l. A Ja bym wolala ludzi od 24 do 35lat. W sensie do poznania ....

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, KLAUN96 napisał:

Kul- Słabo Mi idzie... Raz chodze a raz Nie....sa tam ludzie od 13- do 25l. A Ja bym wolala ludzi od 24 do 35lat. W sensie do poznania ....

Z mlodszymi tez sie mozna zakolegowac albo chociaz pozartowac. A co tam robicie?

Udost─Öpnij ten post

21 godzin temu, Hunterka napisał:

haha , albo i zacz─ů┼éby si─Ö pojawia─ç podrabiany syf. Nie jestem za u┼╝ywkami, ale powinni oba zalegalizowa─ç. Cz┼éowiek kt├│ry cche bra─ç, i tak znajdzie spos├│b, a to ju┼╝ na jego odpowiedzialno┼Ť─ç. Trzeba tylko s┼éucha─ç organizmu.┬á

Akurat delikwent, z którym dyskutujesz o używkach, zna temat z autopsji. 

Udost─Öpnij ten post

48 minut temu, Kulfon napisał:

Z mlodszymi tez sie mozna zakolegowac albo chociaz pozartowac. A co tam robicie?

Ja od młodego łatwiej dogadywałem się ze starszymi od siebie ludźmi. 

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Kul- Robimy zadania w grupach, sprzatamy , ostatnio robilismy gazetke w swej sali ...nawet Nie pamietam na jaki temat...:-X Sa rowniez jakies wycieczki...ale to raczej w nastepnym roku...w wiosna/lato.  E  ...Mi Nie Bardzo odpowiada towarzystwo ludkow od 13 do 25l...:-X Za Bardzo Nie mam tematow do gadania...(+ wiecej jest dziewczyn niz chlopakow). :-X. Nie Bardzo Mi to odpowiada :-X ( Moze czegos innego poszukam na poczatku roku) 

Rom1995- Ja mam jak Ty...tak samo...Wole osoby starsze niz mlodsze od Siebie. Ewent. w swym wieku...Nawet pamietam za czasow szkolnych...Ze wolałam gadac i łatwiej Mi szla rozmowa z Nauczycielami/kami, paniami od Sprzatania itp Niz z...rowiesnikami...:-X  

Jaki jest tego powod? Hm...Zbytnia Nasza Dojrzalosc ? Czy... Osoba starsza Imponuje Nam?- Cos w tym stylu. Hm....

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö