Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
meder112

Była żona, obecna kobieta i ja. Co zrobić?

Polecane posty

Mam 40+ jestem rok po rozwodzie z  żoną. Po rozwodzie jakiś czas związałem się z kobietą, którą długo znałem. Ale przezywam piekło ze strony ex żony, najpierw swoimi plotami, oskarzeniami i brudami spowodowała, że odsunęło się ode mnie sporo znajomych. Oskarzała mnie do matki i siostry. Nie reagowałem. Teraz na fb znalazła moją obecną kobietę i zaczęła do niej pisać proponując spotkanie. Że jestem taki, sraki, owaki, że ją skrzywdziłem. Zadzwonilem do ex z pretensjami- najpierw się wyparła, potem twierdziła, że ona nic złego nie robi. Mam ogromne wsparcie w mojej obecnej kobiecie, która mi powiedziała, że te brudy nic nie zmienią między nami. Ale czuję, że jest zmęczona. Policja rozłożyła ręce.

Co zrobić, jak reagować? Proszę pomóżcie.

1 godzinę temu, meder112 napisał:

Mam 40+ jestem rok po rozwodzie z  żoną. Po rozwodzie jakiś czas związałem się z kobietą, którą długo znałem. Ale przezywam piekło ze strony ex żony, najpierw swoimi plotami, oskarzeniami i brudami spowodowała, że odsunęło się ode mnie sporo znajomych. Oskarzała mnie do matki i siostry. Nie reagowałem. Teraz na fb znalazła moją obecną kobietę i zaczęła do niej pisać proponując spotkanie. Że jestem taki, sraki, owaki, że ją skrzywdziłem. Zadzwonilem do ex z pretensjami- najpierw się wyparła, potem twierdziła, że ona nic złego nie robi. Mam ogromne wsparcie w mojej obecnej kobiecie, która mi powiedziała, że te brudy nic nie zmienią między nami. Ale czuję, że jest zmęczona. Policja rozłożyła ręce.

masz psze...e, konflikt z kobietą kończy sie tylko jak jedna osoba pada na polu chwaly. dlatego ja sie nie rozwodze, po co sobie niszczyc życie i konto.

nie pozostaje nic innego, tylko przeczekac i przestac reagowac na ten szał macicy. zobaczy ze nie ma odzewu z Twojej strony, to da sobie spokoj, ale trzeba czasu...przerabialem cos podobnego ze swoja byla dziewczyna i im bardziej interweniowalem, staralem sie prostowac to co ona wymyslala, tym bardziej ona sie nakrecala

• Thanks 1

3 godziny temu, meder112 napisał:

Policja rozłożyła ręce.

Idziesz do adwokata z dowodami jej działalnosci i zakładasz karną sprawę o stalking ( art 190a . Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.). Potrwa, ale może samym faktem złożenia pozwu już ukrócisz jej działania.

Zabespiecz zrzuty jej fb, ewentualne smsy czy inne. Jeśli fb usunie, możesz wnioskować o odzysk od administratora portalu

Edytowano przez Icran_

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować