Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pawemistrz

Szantaż przez Facebook

Polecane posty

Witam nie wiem czy to odpowiednie forum do tekiego tematu ale wybrałem pierwsze lepsze. Mianowicie zaczęło się od tego że pewna dziewczyna wysłała mi zaproszenie do grona znajomych na Facebooku ale teraz wiem że profil mógłbyć fałszywy. Potem jakieś pisanie i od razu zaproponowała mi że rozbierze się dla mnie przed kamerką ale pewnie nagranie tez nie było prawdziwe. Potem ona chciała abym ja też się rozebrał a ja głupi dałem się nabrać i teraz ta osoba szantażuje mnie tym że roześlę moje zdjęcia oraz nagranie wszystkim znajomym na Facebooku jeśli nie zapłacę jej 700zł. Nie wiem co robić ani nie mam takich pieniędzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mogłem się dać tak nabrać no ale trudno stało się najważniejsze co teraz zrobić. Usunąłem wszystkich znajomych z Facebooka łącznie z tą osobą ale nie wiem czy odpuści bo ma moje nagranie i moje zdjęcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poetka

Jeśli powaga coś takiego Ci się przytrafiło to polecam jakieś forum prawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, pawemistrz napisał:

Witam nie wiem czy to odpowiednie forum do tekiego tematu ale wybrałem pierwsze lepsze. Mianowicie zaczęło się od tego że pewna dziewczyna wysłała mi zaproszenie do grona znajomych na Facebooku ale teraz wiem że profil mógłbyć fałszywy. Potem jakieś pisanie i od razu zaproponowała mi że rozbierze się dla mnie przed kamerką ale pewnie nagranie tez nie było prawdziwe. Potem ona chciała abym ja też się rozebrał a ja głupi dałem się nabrać i teraz ta osoba szantażuje mnie tym że roześlę moje zdjęcia oraz nagranie wszystkim znajomym na Facebooku jeśli nie zapłacę jej 700zł. Nie wiem co robić ani nie mam takich pieniędzy. 

Napisz jej ze z przyjemnoscia  doslesz do klipu jeszcze dedykacje dla lazdego kto to obejrzy:) bo znakomita darmowa reklama :)i szantaz sie skonczy! Najgorsze to okazac strach! Czy myslisz ze jak zaplacisz to ona przestanie ? beda kolejne zadania 🙂 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tylko postraszyć ją ze zgłosiłem sprawę na policję bo nawet jakbym zgłosił to spiszą to tylko i tak pewnie nic z tym nie zrobią. Nawet nie pomyślałem o tym aby jej płacić bo i tak będzie chcieć więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olałem laske nie zgłaszałem na policję i już 6 dni jest cisza napisała tylko czy mam kasę ale nie odpisałem nic chyba sobie dała spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, pawemistrz napisał:

Olałem laske nie zgłaszałem na policję i już 6 dni jest cisza napisała tylko czy mam kasę ale nie odpisałem nic chyba sobie dała spokój. 

Zawsze możesz powiedzieć że ją zgłaszasz na policję jak ona nie zakończy szantażu w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2021 o 10:24, pawemistrz napisał:

a ja głupi dałem się nabrać

Pokazywać pindola randomowej lasce w sieci a potem ... się na myśl, że rodzina to zobaczy 😄 ...izm to mało powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest narazie cisza to nie będę wilka z lasu wywoływał jednak gdyby mnie znów szantażowała to powiem że sprawa jest na policji i może się wystraszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawemistrz i jak się skończyło? Wyciekły jakieś zdjęcia filmy? pisała dalej ta osoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, NakedBoy napisał:

Nie wyśle tego, bo jeśli wyśle to naraża się na odpowiedzialność karną. 

Nawet jeżeli szantażysta robi wszystko poza granicą Polski?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×