Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bing

Od dziś chcę przestać pić !

Polecane posty

Szukam osób, które przestały pić lub zamierzają przestać. Jestem ciekawa jak zmieniło się wasze życie po rezygnacji z alkoholu i jak trudne to bylo. Tych, którzy dopiero zaczynają walczyć zapraszam do dyskusji i wzajemnego wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo, zapoznam się z tym forum. A może jest ktoś tutaj kto chce dziś pogadać. Pół dnia było ok teraz już lekkie obniżenie nastroju... Nie mam zapasów i nie pójdę do sklepu. Wytrzymam! Piję około 3 piw prawie codziennie od kilku lat.. Czasem więcej,czasem mniej. Mało kto wie o tym bo normalnie pracowałam, wstawałam i funkcjonowałam ....ale tak mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Bing napisał:

A może jest ktoś tutaj kto chce dziś pogadać.

Na otwartym forum pokroju Kafeterii raczej ciężko będzie o kogoś kto ma wiedzę na temat alkoholizmu.

30 minut temu, Bing napisał:

tak mam problem.

Przyznanie się przed samą sobą do choroby alkoholowej to spory sukces , ale bez terapii to raczej się nie obędzie , gdyż dopiero na terapii dowiesz się o mechanizmach choroby alkoholowej o których pojęcia nie miałaś. 😉

Oraz o sposobach radzenia sobie z nimi.

Ale niewiele więcej jestem w stanie napisać z braku wiedzy.

Na tamtym , zamkniętym forum powinnaś dostać znacznie więcej informacji.🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bing napisał:

Dziękuję bardzo, zapoznam się z tym forum. A może jest ktoś tutaj kto chce dziś pogadać. Pół dnia było ok teraz już lekkie obniżenie nastroju... Nie mam zapasów i nie pójdę do sklepu. Wytrzymam! Piję około 3 piw prawie codziennie od kilku lat.. Czasem więcej,czasem mniej. Mało kto wie o tym bo normalnie pracowałam, wstawałam i funkcjonowałam ....ale tak mam problem.

Był taki jeden abstynent na kafeterii którego pewna użytkowniczka forum namówiła do wypicia alkoholu. Któregoś piątku pisał że zaczyna nalewać.. coś tam jeszcze niewyraźnie paplał i zamilkł. Do dziś nie wiadomo co się z nim stało 

 

 

 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi! Racja tamto forum będzie odpowiednim miejscem do dyskusji. Czytam już tam wątki i może wkrótce sama zacznę tam pisać. No i nie wypiłam dziś żadnego piwka. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bing napisał:

nie wypiłam dziś żadnego piwka

Jest to zawsze świetny początek nowego życia. 🙂

Pozdrawiam również. 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×