Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
lamurierre

Oszalałam z rozpaczy za nim!!!

Polecane posty

Pomóżcie mi, bo sama sobie nie poradzę... Po 8 latach małżeństwa zostawił mnie mąż. Nie mieliśmy wspólnych dzieci. Znalazł sobie kochankę, wyrzuciłam go z domu... Po jakimś czasie przepraszał, rozmawialiśmy. Powiedziałąm, ze chcę się rozwieść- potaknął, że to najlepsze wyjście. W tym czasie ja oszalałam, dosłownie oszalałam. Odsunęłam od niego wszystkich wspólnych znajomych, nawet jego rodzinę. Poblokowałam go wszędzie, na IG na FB, gdzie się dało.. Ale równoczesnie z fake kont podglądałam co robi i czy się z kimś spotyka. Postanowiłam wyjść z tego. W sieci poznałam faceta- spotykamy się, jesteśmy ze sobą. Na IG i na FB wrzucam z premedytacją wesołe wspólne zdjęcia. Ale obsesyjnie myślę o ex, dowiedziałam się, że teraz spotyka się z kimś na poważnie. Znalazłam ją na fb, założyłam fake konto napisałam do niej z ostrzeżeniem- nie odpowiedziała. Za drugim razem poprosiła o pozostawienie jej w spokoju. Specjalnie dzwonię po jego rodzinie i zapraszam ich do siebie na kolacyjki, ten z którym się spotykam mnie nie obchodzi... Jak wyjść z tego impasu, nienawidzę go tak strasznie i ciągle marzę, by wykończyć go do konca. Trzyma mnie w pionie dziecko i przyjaciółki. W styczniu rozwód. Byłam u psychiatry wypisał leki, biorę.Trochę pomagają. Ostatnio posunęłam się do tego, że poprosiłam koleżanki aby wysłały mu sms-a " ( moja imię) cudownie wygląda" " Podziwiam dobroć Twojej żony". Jak wyjść z tego błędnego impasu? Życzę mu wszystkiego co najgorsze, aby umarł, skończył na wózku, spotkało go coś strasznego. Co robić?

Sama siebie krzywdzisz. Były mąż już do ciebie nie wróci, a możesz stracić zainteresowanie wartościowego faceta. 

Twoje zachowanie jest żałosne-to chyba najlepsze słowo. To co teraz odwalasz sprawia tylko że były mąż cieszy się, że się ciebie pozbył. 

Dodatkowo wykorzystujesz i traktujesz jak przedmiot kogoś z kim się spotykasz. Chciałabyś by ktoś cię tak traktował? Bo chyba że powiedziałaś mu, że jest wyłącznie do tego aby wzbudzić zazdrosc. 

Kobieta powinna mieć swoją dumę i nie żebrać o kogoś, kto ją zdradził. 

• Thanks 1

Ja nie żebrzę, po prostu realizuję swój plan. A mój były mąż jest nieszczęśliwy, bo sam błagał abym dała spokój.

17 minut temu, lamurierre napisał:

Co robić?

Wszyscy to przechodza.To obsesja po "porzuceniu".Czujesz sie zraniona, niedowartosciowana i czujesz pustke po nim.Stad to wszystko.

Remedium: znajdz  sobie koniecznie jakies zajecie ktore cie bedzie bardzo absorbowalo.Szczegolnie umysl. Czas leczy wszystko.Z czasem ta obsesja ustapi.To co robisz  na dzis to tylko "rozdrapujesz rane " a chodzi o to aby jak najszybciej ja zagoic.Musisz wprowadzic  sie w taki stan w ktorym np praca, pasje  itp  wypchnie myslenie o nim i waszym pozyciu.Z czasem bedzie lzej i cala sprawa w twej psychice "przyschnie".Specjalisci mowia ze bedzie to trwalo 30-50% czasu waszego zwiazku.Policz sobie 🙂 

Edytowano przez Mariner0

Po pierwsze zerwij tą nową znajomość, nie baw się nim!! On jest tylko pionkiem w Twojej grze, tak się nie robi. Po drugie bardzo dobrze zrobiłaś, że wygoniłaś męża, ale zostaw w spokoju jego nową dziewczynę i nie pisz do niej więcej, ona ma te rozmowy na piśmie i może z nich zrobić użytek. Masz prawo być wściekła, ale to już jest obsesja, która to Ciebie niszczy. Czy ten psychiatra przepisał Ci tylko leki? Może jakaś terapia by się przydała? Co Ci dadzą te smsy, w których przyjaciółki udawały Twojego obecnego? Mają wzbudzić jego zazdrość? Pokazać mu co stracił? Dajesz mu tym sygnał jak bardzo Ci zależy! Dla niego może to być tylko utwierdzenie się w tym, że dobrze zrobił, że nie jesteście razem. Ośmieszasz się tylko, miej swoją godność, bo to nie jest normalne, jeszcze wciągasz w to jego znajomych i rodzinę 😕, a to jest sprawa między Wami. Serio, terapia plus leki, bo się kobieto wykończysz.

Nie przejdzie. Błagam zadzwońcie do niego anonimowo, że ja jestem cudowna a on jest choooj

• Haha 1
  • Confused 1

1 minutę temu, lamurierre napisał:

Nie przejdzie. Błagam zadzwońcie do niego anonimowo, że ja jestem cudowna a on jest choooj

Czyli jednak to była prowokacja, już kumam 😏😅

12 minut temu, lonelyman napisał:

Ładna historyjka tyle że wzięta z fantazji 🙂

Coś mi się wydaje, że bingo.

9 minut temu, lamurierre napisał:

Ja nie żebrzę, po prostu realizuję swój plan. A mój były mąż jest nieszczęśliwy, bo sam błagał abym dała spokój.

To nie plan a chaos, sama przez to oberwiesz bardziej niż on, bo Twoje działania nawet do przyzwoitych nie należą. Niszczysz siebie i tylko siebie a jego nie tkniesz. Skończysz w czubkolandii z tym swoim pseudo planem. Ogarnij się i korzystaj z zainteresowania nowego facet bo jak go odepchniesz ti bedziesz miała jeszcze wiekszego doła.

4 minuty temu, *Małgośka* napisał:

Coś mi się wydaje, że bingo.

Nieprawda, troszkę wypiłam ale piszę prawdę. Mam ochotę go zabić/utopić/whatever

• Confused 1

11 minut temu, Dr.Who napisał:

To jak?Jest to dziecko czy nie?

Dziecko mam z pierwszego małżeństwa. On też ma dziecko ze swojego pierwszego małżeństwa.

Przejść to wszystko tak samo jak rozstanie z pierwszym mężem... No chyba, że ten pierwszy też miał takie zadymy i przeżywał Twoje chore jazdy.

14 godzin temu, Doktor Siurek Comeback napisał:

Przede wszystkim brać leki. Regularnie. W zalecanych dawkach 😄 

I nie mieszać ich z alko 😄

17 godzin temu, lamurierre napisał:

Pomóżcie mi, bo sama sobie nie poradzę... Po 8 latach małżeństwa zostawił mnie mąż. Nie mieliśmy wspólnych dzieci. Znalazł sobie kochankę, wyrzuciłam go z domu... Po jakimś czasie przepraszał, rozmawialiśmy. Powiedziałąm, ze chcę się rozwieść- potaknął, że to najlepsze wyjście. W tym czasie ja oszalałam, dosłownie oszalałam. Odsunęłam od niego wszystkich wspólnych znajomych, nawet jego rodzinę. Poblokowałam go wszędzie, na IG na FB, gdzie się dało.. Ale równoczesnie z fake kont podglądałam co robi i czy się z kimś spotyka. Postanowiłam wyjść z tego. W sieci poznałam faceta- spotykamy się, jesteśmy ze sobą. Na IG i na FB wrzucam z premedytacją wesołe wspólne zdjęcia. Ale obsesyjnie myślę o ex, dowiedziałam się, że teraz spotyka się z kimś na poważnie. Znalazłam ją na fb, założyłam fake konto napisałam do niej z ostrzeżeniem- nie odpowiedziała. Za drugim razem poprosiła o pozostawienie jej w spokoju. Specjalnie dzwonię po jego rodzinie i zapraszam ich do siebie na kolacyjki, ten z którym się spotykam mnie nie obchodzi... Jak wyjść z tego impasu, nienawidzę go tak strasznie i ciągle marzę, by wykończyć go do konca. Trzyma mnie w pionie dziecko i przyjaciółki. W styczniu rozwód. Byłam u psychiatry wypisał leki, biorę.Trochę pomagają. Ostatnio posunęłam się do tego, że poprosiłam koleżanki aby wysłały mu sms-a " ( moja imię) cudownie wygląda" " Podziwiam dobroć Twojej żony". Jak wyjść z tego błędnego impasu? Życzę mu wszystkiego co najgorsze, aby umarł, skończył na wózku, spotkało go coś strasznego. Co robić?

No dobra. Przeczytane. Ale ! Dlaczego on Cię zostawił ? No chyba nie bierze się walizy i nie mówi baj baj ,odchodzę z godziny na godzinę ?! Coś nie grało. Mówił co? Zgłaszał jakieś pretensje ? 

18 godzin temu, Sylwia1991 napisał:

Sama siebie krzywdzisz. Były mąż już do ciebie nie wróci, a możesz stracić zainteresowanie wartościowego faceta. 

Twoje zachowanie jest żałosne-to chyba najlepsze słowo. To co teraz odwalasz sprawia tylko że były mąż cieszy się, że się ciebie pozbył. 

Dodatkowo wykorzystujesz i traktujesz jak przedmiot kogoś z kim się spotykasz. Chciałabyś by ktoś cię tak traktował? Bo chyba że powiedziałaś mu, że jest wyłącznie do tego aby wzbudzić zazdrosc. 

Kobieta powinna mieć swoją dumę i nie żebrać o kogoś, kto ją zdradził. 

Święta racja, podpisuje się pod każdym słowem. Ja jestem po drugiej stronie, zostawiłam męża, przyznałam się, że kogoś poznałam, postawilam sprawę uczciwie, że chce się rozejść i dogadać bo mamy dziecko. Rok juz ponad ten szal trwa, a on się zachowuje tak jak autorka. Cieszę się, że odeszłam od niego tym bardziej, że widzę teraz jaki jest, żałuję, że byliśmy tyle razem. Więc autorko - nie kompromituj się, nie pisz, nie dzwoń. Zajmij się sobą, a jego olej, to najprostsze co możesz zrobić i najbardziej skuteczne.

Dnia 1.12.2021 o 12:50, MadziaLenka napisał:

... No chyba, że ten pierwszy też miał takie zadymy i przeżywał Twoje chore jazdy.

ooootototototo troche pocisnąć taką i już wiadomo o co chodzi. i tak mocny byl, 8lat wytrzymal.

A zdajesz sobie sprawę, że cynicznie grasz uczuciami tego typa zapasowego?

Dlatego uważam, że każdy facet powinien bardzo ostrożnie podchodzić do związków.

Dnia 30.11.2021 o 21:19, lamurierre napisał:

To oczywiście może być prowo, ale możecie mi uwierzyć na słowo! Znałem takie wariatki, jedna z takich to była mojego dobrego kumpla.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się