Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hann

możecie mi polecić dobre biuro rachunkowe w okolicach Warszawy

Polecane posty

Jak możecie mi polecić dobre biuro rachunkowe, które działa na wysokim poziomie i jesteście z niego zadowoleni to dajcie znać. Zależy mi na kimś kto faktycznie dobrze zna tematykę i jest na bieżąco z przepisami, tak że będzie w stanie mi zapewnić obsługę na wysokim poziomie. Najlepiej takie biuro, z którym będzie dobry kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.12.2021 o 15:00, Hann napisał:

Jak możecie mi polecić dobre biuro rachunkowe, które działa na wysokim poziomie i jesteście z niego zadowoleni to dajcie znać. Zależy mi na kimś kto faktycznie dobrze zna tematykę i jest na bieżąco z przepisami, tak że będzie w stanie mi zapewnić obsługę na wysokim poziomie. Najlepiej takie biuro, z którym będzie dobry kontakt.

Dobre biuro- polecam ci nie korzystać z taniego szeptanego marketingu na forach- to po pierwsze. Jestem księgową i wiem jak się w takich "reklamowanych" po taniości miejscach pracuje- zapomnij.

Chcesz porządnie- popatrz na zespół w biurze. Kto ma jakie kursy, kiedy, jak często. Zajrzyj na gowork- może się okazać że rotacja jest ogromna (a to źle dla ciebie). Zwróć uwagę czy poza dobrze ubranym właścicielem pracownicami nie są same studentki do 26 roku życia- jeśli tak, to zły znak. No i zapłać za to godziwe pieniądze. Najtańsze biuro to zazwyczaj g*** jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×