Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marek79

Eks dziewczyna nęka mnie mailami, wysyła puste sms-y

Polecane posty

Cześć,

Chcę się podzielić tym co spotyka mnie od 3-4 tygodni.

Nakreślając sytuację. Rozstałem się z partnerką ponad 3 lata temu (spotykała się z innymi za moimi plecami podczas moich delegacji).

Do sedna, eks (3-4 tygodnie temu) wysłała do mnie maila z prośbą o niezobowiązujące spotkanie na "kawę". W mailu napisała iż minęło dużo czasu i jako ludzie dorośli moglibyśmy chociaż z sobą porozmawiać...  Odpisałem wprost, że nic nas nie łączy, nie chce się z nią spotykać i nie życzę sobie aby do mnie pisała. Po tym mailu nastała fala agresji słownych zawartych w kolejnych mailach, smsach a nawet wysyłała mi poniżające mnie wiadomości poprzez messengera. Po trzech dniach agresji słownych z jej strony i moich zdecydowanych prośbach o zaprzestanie zablokowałem jej nr telefonu, zablokowałem także w messengerze. Niestety maile nadal wysyła a parę dni temu zacząłem otrzymywać kolejne wiadomości i pogróżki z nieznanego nr telefonu.

Mam pytanie do osób, które spotkały się z taką sytuacją. Czy Policja na poważnie "bierze" takie sprawy, czy to podchodzi do nękanie/stalking? Jakie kroki, realne, powinienem przedsięwziąć, mając na uwadze, że chciałbym aby ona raz na zawsze się ode mnie odczepiła? Co zrobiliście w Waszym przypadku, co pozwoliło się Wam uwolnić od takiej osoby?

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek może postrasz ją policją... jeśli to nie pomoże to zgłoszenie o nękanie pewnie możesz złożyć (pewnie masz dowody) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, marawstala napisał:

Na początek może postrasz ją policją... jeśli to nie pomoże to zgłoszenie o nękanie pewnie możesz złożyć (pewnie masz dowody) 

Gdyby to poskutkowało to nie pisałbym na forum... Tak, wszystkie maile, smsy i wiadomości z messengera zarchiwizowałem.

Edytowano przez Marek79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w necie sporo porad (może bardziej aktualnych), sama nigdy nie byłam w takiej sytuacji... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem artykuły nt. Zadałem pytanie, na forum, do ludzi, którzy spotkali się z tym tematem i realnie udało im się zakończyć taką "przygodę". Dziękuję za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. temat został odświeżony i być może trafi na kogoś w podobnej sytuacji... Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Marek79 napisał:

Gdyby to poskutkowało to nie pisałbym na forum... Tak, wszystkie maile, smsy i wiadomości z messengera zarchiwizowałem.

Przeciez masz opcje w kazdym komunikatorze ze nadawce mozesz zablokowac ! kazdego.maila tez mozna adres nadawcy zablokowac i nie bedziesz dostawal czegokolwiek. Jakbys chcial to by nie miala do ciebie dostepu! Wystarczy jeden sms  z nieznego telefonu i ten nr blokujesz  i nastepne smsy juz nie dojda 🙂 

Edytowano przez Mariner0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Mariner0 napisał:

Przeciez masz opcje w kazdym komunikatorze ze nadawce mozesz zablokowac ! kazdego.maila tez mozna adres nadawcy zablokowac i nie bedziesz dostawal czegokolwiek. Jakbys chcial to by nie miala do ciebie dostepu! Wystarczy jeden sms  z nieznego telefonu i ten nr blokujesz  i nastepne smsy juz nie dojda 🙂 

Rozumiem, że ma Pan problemy z logiczną interpretacją faktów pisanych. Zacytuję sam siebie gdyż Pan nie potrafi przeczytać, ze zrozumieniem, ciągu słów dłuższych niż dwa proste zdania. "Po trzech dniach agresji słownych z jej strony i moich zdecydowanych prośbach o zaprzestanie zablokowałem jej nr telefonu, zablokowałem także w messengerze. Niestety maile nadal wysyła a parę dni temu zacząłem otrzymywać kolejne wiadomości i pogróżki z nieznanego nr telefonu."

Jakbym chciał mieć "dostęp" to bym się z nią spotkał. Poza tym, widzę, że Pan doskonale zna moje potrzeby.

Na przyszłość, rada dla Pana. "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."M.Twain

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Marek79 napisał:

Rozumiem, że ma Pan problemy z logiczną interpretacją faktów pisanych. Zacytuję sam siebie gdyż Pan nie potrafi przeczytać, ze zrozumieniem, ciągu słów dłuższych niż dwa proste zdania. "Po trzech dniach agresji słownych z jej strony i moich zdecydowanych prośbach o zaprzestanie zablokowałem jej nr telefonu, zablokowałem także w messengerze. Niestety maile nadal wysyła a parę dni temu zacząłem otrzymywać kolejne wiadomości i pogróżki z nieznanego nr telefonu."

Jakbym chciał mieć "dostęp" to bym się z nią spotkał. Poza tym, widzę, że Pan doskonale zna moje potrzeby.

Na przyszłość, rada dla Pana. "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."M.Twain

Pomijajac gloopie zlosliwosci nie odpowiedzial acam w ogole  na postawiona sugestie(!) 

Twierdze wiec ze duzo pisania  a zero tresci, nie liczac zlosliowsciLOL  .Sam sobie ojciec wystawiasz swiadectwo jako nieogar ktory w prostych sprawach nie daje sobie rady.:) Jesli liczysz ze poderwiesz tu jakas kobitke napinajac muskuly i uzalajac sie nad soba to wyprowadzam cie z bledu 🙂 

Policja cie oleje  bo takich spraw maja tysiace  a zglaszajacy to w 100% pieniacze 🙂 Angazowanie aparatu panstwa w cos co mozna kilkoma kliknieciami zalatwic to naprawde szczyt bezradnosci 

Edytowano przez Mariner0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Mariner0 napisał:

Pomijajac gloopie zlosliwosci nie odpowiedzial acam w ogole  na postawiona sugestie(!)  

Twierdze wiec ze duzo pisania  a zero tresci, nie liczac zlosliowsciLOL  .Sam sobie ojciec wystawiasz swiadectwo jako nieogar ktory w prostych sprawach nie daje sobie rady.:) Jesli liczysz ze poderwiesz tu jakas kobitke napinajac muskuly i uzalajac sie nad soba to wyprowadzam cie z bledu 🙂 

Policja cie oleje  bo takich spraw maja tysiace  a zglaszajacy to w 100% pieniacze 🙂 Angazowanie aparatu panstwa w cos co mozna kilkoma kliknieciami zalatwic to naprawde szczyt bezradnosci 

Człowieku, jeżeli nic nie wnosisz do wątku to po co go zaśmiecasz? Jaki masz w tym cel? Przecież nie będę się zniżał do Twojego poziomu tylko dlatego, że uważasz się za aflę i omegę. Poza tym przeczytaj co napisałeś jako pierwszą odpowiedź...

To jest złośliwość pierwszej wody:

"Przeciez masz opcje w kazdym komunikatorze ze nadawce mozesz zablokowac ! kazdego.maila tez mozna adres nadawcy zablokowac i nie bedziesz dostawal czegokolwiek. Jakbys chcial to by nie miala do ciebie dostepu! Wystarczy jeden sms  z nieznego telefonu i ten nr blokujesz  i nastepne smsy juz nie dojda "

Wracając do sedna, nie odpisujesz na realne pytania a tworzysz własne iluzje na mój temat. Masz dwie opcje, odpowiedzieć rzetelnie na zadane przeze mnie pytania lub zamilknąć i nie robić z siebie ...y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Marek79 napisał:

Człowieku, jeżeli nic nie wnosisz do wątku to po co go zaśmiecasz? Jaki masz w tym cel? Przecież nie będę się zniżał do Twojego poziomu tylko dlatego, że uważasz się za aflę i omegę. Poza tym przeczytaj co napisałeś jako pierwszą odpowiedź...

To jest złośliwość pierwszej wody:

"Przeciez masz opcje w kazdym komunikatorze ze nadawce mozesz zablokowac ! kazdego.maila tez mozna adres nadawcy zablokowac i nie bedziesz dostawal czegokolwiek. Jakbys chcial to by nie miala do ciebie dostepu! Wystarczy jeden sms  z nieznego telefonu i ten nr blokujesz  i nastepne smsy juz nie dojda "

Wracając do sedna, nie odpisujesz na realne pytania a tworzysz własne iluzje na mój temat. Masz dwie opcje, odpowiedzieć rzetelnie na zadane przeze mnie pytania lub zamilknąć i nie robić z siebie ...y.

Juz rozumiem dlaczego potrzebna ci policja 🙂 LOL 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych.

Jestem po rozmowie z prawnikiem. Zalecił założenie sprawy z powództwa cywilnego i wystąpienie o zadośćuczynienie (sprawa karna i zadośćuczynienie w tej akurat sprawie byłoby skazana na dwa odrębne procesy, karny i cywilny). Minusem jest to, że sprawa cywilna będzie trwała o wiele dłużej niż sprawa karna. Plusem jest to, że z pewnością otrzymam zadośćuczynienie a prawnik twierdzi, że przy moich dowodach pozwana wystąpi o ugodę... Także w moim przypadku sprawę mam wygraną a materiały, które zabezpieczyłem są aż nadto by zrezygnować z tej drogi "załagodzenia" sytuacji.  Zatem prawnik wesprze mnie w przygotowaniu odpowiedniego wniosku do prokuratury i będzie mnie reprezentował w tej sprawie.

Btw. przy sprawie z powództwa cywilnego to ja opłacam adwokata i wszystkie koszty sądowe. Po wygranej koszty "spadają" na stronę przegraną. Tym także zajmie się mój adwokat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! 🙂 Walka w sadzie doroslego faceta z byla kochanka o smsy ktore zanizaja mu ego  to naprawde powod do uznania ! LOL 

Jestes naprawde Samson ! Podziwiam cie! 

Edytowano przez Mariner0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mariner0 napisał:

Gratulacje! 🙂 Walka w sadzie doroslego faceta z byla kochanka o smsy ktore zanizaja mu ego  to naprawde powod do uznania ! LOL 

Jestes naprawde Samson ! Podziwiam cie! 

Gratuluję bycia ...ą... Widzę, że nie potrafi Pan uczyć się na własnych błędach.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.12.2021 o 14:57, Marek79 napisał:

Gratuluję bycia ...ą... Widzę, że nie potrafi Pan uczyć się na własnych błędach.

Zawsze we mnie budza poczucie  małosci  tacy mocni faceci ! jestem naprawde pelen podziwu! 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mariner0 napisał:

Zawsze we mnie budza poczucie  małosci  tacy mocni faceci ! jestem naprawde pelen podziwu! 

Rozumiem, że tak samo doradza Pan kobietom nękanym przez byłych mężów, chłopaków, partnerów czy kochanków? Także wyzywa je Pan od małych, nieudacznych, karykaturalnych kobietek? Rozumiem, że każda kobieta, która zgłasza stalking jest przez Pana określana "mocną kobietą" i jest Pan "pełen podziwu"? Proponuję zamilknąć.

Jeżeli są kobiety i mężczyźni, których spotkał podobny proceder nękania to chętnie przedstawię swoją drogę... najlepiej w PW.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.12.2021 o 15:37, Marek79 napisał:

Rozumiem, że tak samo doradza Pan kobietom nękanym przez byłych mężów, chłopaków, partnerów czy kochanków? Także wyzywa je Pan od małych, nieudacznych, karykaturalnych kobietek? Rozumiem, że każda kobieta, która zgłasza stalking jest przez Pana określana "mocną kobietą" i jest Pan "pełen podziwu"? Proponuję zamilknąć.

Jeżeli są kobiety i mężczyźni, których spotkał podobny proceder nękania to chętnie przedstawię swoją drogę... najlepiej w PW.

 

Chlopie! czy ty zagladasz czasem do lustra ? :) I co tam widzisz?  Ja bym sie na twoim miejscu spalil ze wstydu! No! nie nie placz juz! Nie bede cie "nekal" LOL Wzruszyles mnie !

Edytowano przez Mariner0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Mariner0 napisał:

Chlopie! czy ty zagladasz czasem do lustra ? :) I co tam widzisz?  Ja bym sie na twoim miejscu spalil ze wstydu! No! nie nie placz juz! Nie bede cie "nekal" LOL Wzruszyles mnie !

Zdaje Pan sobie sprawę z faktu, że takie rzeczy dotykają różnych ludzi. Czy ma Pan świadomość do czego służy forum i czy wie Pan czym jest netykieta? Czy wie Pan, że odpisując na poruszony temat jest Pan zobligowany do pisania na temat poruszony na forum? Czy wie Pan, że atakowanie, umniejszanie wartości innym użytkownikom świadczy o braku wychowania. Braku szacunku i poczuciu niskiej (własnej) wartości, osoby atakujące w sieci zazwyczaj są zahukane, życie im się nie wiedzie... Zatem wylewają swoje frustracje na forum będąc przekonanymi o swojej wyższości i nieomylności. Proszę zauważyć, że nie napisał Pan żadnej merytorycznej odpowiedzi, za to cały czas wbija mi szpilki...

Powiem więcej, jeżeli chociaż jedna osoba skorzysta z tego co napisałem lub napisze do mnie PW celem podpytania o procedury to będę zadowolony. Natomiast Panu proponuję zaparzyć melisę, spojrzeć w lustro i zastanowić się nad swoim smutnym losem.

Edytowano przez Marek79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marek79 napisał:

Zdaje Pan sobie sprawę z faktu, że takie rzeczy dotykają różnych ludzi. Czy ma Pan świadomość do czego służy forum i czy wie Pan czym jest netykieta? Czy wie Pan, że odpisując na poruszony temat jest Pan zobligowany do pisania na temat poruszony na forum? Czy wie Pan, że atakowanie, umniejszanie wartości innym użytkownikom świadczy o braku wychowania. Braku szacunku i poczuciu niskiej (własnej) wartości, osoby atakujące w sieci zazwyczaj są zahukane, życie im się nie wiedzie... Zatem wylewają swoje frustracje na forum będąc przekonanymi o swojej wyższości i nieomylności. Proszę zauważyć, że nie napisał Pan żadnej merytorycznej odpowiedzi, za to cały czas wbija mi szpilki...

Powiem więcej, jeżeli chociaż jedna osoba skorzysta z tego co napisałem lub napisze do mnie PW celem podpytania o procedury to będę zadowolony. Natomiast Panu proponuję zaparzyć melisę, spojrzeć w lustro i zastanowić się nad swoim smutnym losem.

Poplakalem sie ! Mea culpa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Marek79 napisał:

Rozumiem, że ma Pan problemy z logiczną interpretacją faktów pisanych. Zacytuję sam siebie gdyż Pan nie potrafi przeczytać, ze zrozumieniem, ciągu słów dłuższych niż dwa proste zdania. "Po trzech dniach agresji słownych z jej strony i moich zdecydowanych prośbach o zaprzestanie zablokowałem jej nr telefonu, zablokowałem także w messengerze. Niestety maile nadal wysyła a parę dni temu zacząłem otrzymywać kolejne wiadomości i pogróżki z nieznanego nr telefonu."

Jakbym chciał mieć "dostęp" to bym się z nią spotkał. Poza tym, widzę, że Pan doskonale zna moje potrzeby.

Na przyszłość, rada dla Pana. "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."M.Twain

Ale Ty jesteś burak, trzymam za nią kciuki, należy się takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, robięjaklubię napisał:

Ale Ty jesteś burak, trzymam za nią kciuki, należy się takim.

Rozumiem, że takie same słowa kieruje Pan/Pani do kobiet będących celem ataku... Rozumiem, że trzyma Pan/Pani kciuki za oprawców?

Gratuluję poziomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Marek79 napisał:

Rozumiem, że takie same słowa kieruje Pan/Pani do kobiet będących celem ataku... Rozumiem, że trzyma Pan/Pani kciuki za oprawców?

Gratuluję poziomu...

Nie, tylko do buraków, którzy się pokazują się od tej strony co Ty w postach powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Nie, tylko do buraków, którzy się pokazują się od tej strony co Ty w postach powyżej.

Jeżeli nie ma Pan/Pani nic ciekawego do napisania w temacie to proszę sobie odpuścić.

Jeżeli chce Pan/Pani o coś zapytać to jestem otwarty, chętnie podpowiem (PW) co trzeba zrobić w sytuacji, w której ja się znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Marek79 napisał:

Jeżeli nie ma Pan/Pani nic ciekawego do napisania w temacie to proszę sobie odpuścić.

Jeżeli chce Pan/Pani o coś zapytać to jestem otwarty, chętnie podpowiem (PW) co trzeba zrobić w sytuacji, w której ja się znalazłem.

Gdybyś obrażał Marinero to nawet bym się Tobą nie zainteresowała. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Mizoandryczka napisał:

Zemsta to nie jest dobra droga.

To nie zemsta, to chęć powrotu do normalnego funkcjonowania. Prośby o zaprzestanie nie poskutkowały...

 

14 minut temu, Mizoandryczka napisał:

Zmień numer. Nękał mnie psychol. Pomogło. ZERO kontaktu. Nie odpisywałam na nk, fb, gg. Bo wtedy to było w modzie. Dostawałam wiadomości z fikcyjnych kont, telefony od niego a później z nieznanych numerów, smsy z propozycja spotkania a jak nie to wyzwiska. Krytyka spraw intymnych. Wyzwiska. A nawet widział na ulicy z kim idę bo z fikcyjnego konta podając się za chłopaków którzy chcą się poznać wymieniał nazwiska z kim szlam.

nie mam głowy na sądowania. A leczę się psychiatrycznie wiec mysle ze bym wygrała jakoby choroba zaistniała z jego winy. A była już wcześniej. Ale kto to wie?

Nie będę zmieniał numeru telefonu, maila czy usuwał kont na portalach społecznościowych ze względu na jej osobę. W moim przypadku wygląda to bardzo podobnie jak u Ciebie. Ponad 30 wiadomości dziennie, sms-y (jej numer zablokowany więc pisała z dwóch innych numerów, które także zablokowałem) maile z różnych kont o podobnej treści. Przyjazd do biura i opowiadanie obcym ludziom nieprawdy na mój temat. Parę razy zdarzyło się, że wykrzykiwała obelżywe słowa pod moim adresem na parkingu firmowym. Wszystko udokumentowane monitoringiem firmowym i jeśli będzie trzeba zeznaniami świadków...

Ja nie widzę innej możliwości jak sprawa sądowa, tylko sądowy zakaz zbliżania, kontaktu i zadośćuczynienie, mam nadzieję, są w stanie utemperować jej zachowanie.

Przykro mi z powodu Twojej choroby, mam nadzieję, że uda Ci się wrócić do normalności.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mizoandryczka napisał:

Ja już normalna nie będę.

przygotuj się na oczernianie w miejscu zamieszkania. Ja jestem k…wą, s…ką i czym tylko. Mówił o analu. Doszło to do mojej rodziny. Sam mnie zdradzał. Napisał do mojego świeżo poznanego po nim partnera. Z fikcyjnego konta. Ja się przestraszyłam jak uderzył moja koleżankę która powiedziała mi prawdę o nim. To już nie na żarty. Wiec mu pogroziłam ze znam policjantów. Bo znam. I ze zrobią porządek. Do tego zero kontaktu z mojej str. Ja nr zmieniłam dla własnego spokoju. Jeszcze na ulicy podszedł pare razy. Zdawkowo odpowiadałam. Udawał normalnego na żywo. Trzęsłam sie ze strachu. W końcu dał spokój. A konta na portalach jak miałam tak mam. Możesz zgłaszać te konta fałszywe i ja.

czy kobieta jest narcystyczna ma wyzywający styl ubioru? Wiesz szukająca atencji. Jeśli tak to łatwo nie popuści. Bo poczuła się odrzucona. Tak. Ona. Jej wolno zdradzać a każdy ma zebrać o jej względy. Jeśli to ten typ. Może się mylę.

Przykro czytać to przez co przeszłaś...

Tak, wszystkie wiadomości są zarchiwizowane, zarówno tez z sms jak i z messengera oraz maila. Mam także nagrania z monitoringu.

Nie wiem co jej "odbiło", nie mieliśmy kontaktu ponad 3 lata i prawdę mówiąc nie mam zamiaru dochodzić do przyczyn jej zachowania. Faktem jest to, że nie chcę mieć z nią nic do czynienia a próby załagodzenia i prośby wyzwalały w niej jeszcze większe pokłady "jadu". Fakt, rozstaliśmy się przez jej zdradę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mizoandryczka napisał:

Widać myślała ze będziesz na każde skinienie a tu nie. Mniejsza o to. Trzeba pozbyć się problemu. Psychiatra mi radził żeby ignorować totalnie bo to psychopata. Ze troll sie karmi każda odpowiedzią. Obojętne czy miła a czy tez go obraziłam. Ze czeka na reakcje. Powodzenia!

To prawda, chce się pozbyć "problemu" raz na zawsze a mając umocowanie prawne będę spokojniejszy...

Tak, ja także ignoruję jej wiadomości, mimo iż cały czas się pojawiają się nowe. Nie mam zamiaru karmić jej ego i tym samym pokazać, że jestem słaby...

Dziękuję za ciepłe słowa, pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Mizoandryczka napisał:

Wiesz mnie już było obojętne co on sobie pomysli. Czy jestem słaba, nienormalna a czy k… niech myśli co chce. ZERO REAKCJI na trolla. Pamiętaj.

mysle ze chodziło o to bym nie znalazła nikogo już w swoim miasteczku. Albo zamknęła się w domu. Nie wiem. W każdym razie nie miałam prawa jego nie chcieć. To manipulant psychopata. Opinia mojego psychiatry. To dobry lekarz obecnie ordynator Może ona tez ma taki rys osobowości.

a tak w ogóle takich ludzi powinnismy zgłaszać publicznie. Niech kazdy wie z kim ma do czynienia. Ja tez powiedziałam w okolicy co to za człowiek. Niech uważają na niego. A ponoć nie tylko takie numery robi.

Racja, nie zamierzam reagować na jej zaczepki. Jeżeli ponownie pojawi się w miejscu pracy to po prostu wezwę Policję. Czekam na sporządzenie odpowiedniego wniosku do prokuratury i rozpoczęcie działań ze strony adwokata.

Oboje mieliśmy pecha poznać ludzi małych, nieobliczalnych i pewnych swojej pozycji...

Zgadzam się, każda osoba, która uporczywie nęka i wywraca życie do góry nogami powinna zostać skazana i powinna widnieć w odpowiednim, ogólnodostępnym rejestrze. Myślę, że taki rejestr podziałałby jak kubeł zimnej wody na potencjalnych stalkerów.

Mam nadzieję, że czas i odpowiednie podejście pozwoli Ci zyskać nowe życie 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mizoandryczka napisał:

Ja go kochałam a Ty ją? Jak jeszcze nie wiedziałam z kim nam do czynienia… tak mnie omamił a ja byłam ślepa.

u mnie to już stara sprawa. Teraz mam nowa… zakochałam się w kimś kto sie na mnie gapi, chodzi za mną i jeździ ale nie robi nic więcej. Tylko takie zwodzenie ze niby chce a nie chce. Cóż. Widać wariatki takich na siebie ściagają.

Powodzenia wzywaj gliny jak trzeba 😉

Tak, kochałem, jej zdrada zakończyła związek...

Ja także myślałem, że po rozstaniu każdy pójdzie w swoją stronę. Po ponad 3 latach odezwała się i resztę już znasz...

Mam nadzieję, że sprawa sądowa na dobre utemperuje jej zapędy.

Daj sobie szanse na nową miłość, żyje się tylko raz i szkoda czasu na rozpamiętywanie starych "brudów"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×