Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tr{ns"grES@n

Introspekcja

Polecane posty

Powerwolf - Demons Are a Girl's best Friend - Live at Wacken Open Air 2019

17 minut temu, [cześć] [łapka] napisał:

Sami sobie tu we dwóch siedzicie i gracie. No i dobrze, chłopcy. Coś trzeba w życiu przy piątku robić jak się mówić nie chce wcale.

Albo seks albo kafeteria 

16 minut temu, piątek napisał:

Okropnie tu, mrocznie, ciemno, satanistycznie i ogólnie niesympatycznie.

Zgadzam się. 

Temat do usunięcia. 

Za daleko jesteś żebym uprawiała z tobą nierząd, a cyberprzestrzennie to nie, tr{ns"grES@n. Dlatego miło posłuchać muzyki albo własnego oddechu.

Wszystko w porządku poza tym co nie jest w porządku. 

5 minut temu, piątek napisał:

Aborcja na tematach. 

Nie zauważyłem 

3 minuty temu, [cześć] [łapka] napisał:

Za daleko jesteś żebym uprawiała z tobą nierząd, a cyberprzestrzennie to nie, tr{ns"grES@n. Dlatego miło posłuchać muzyki albo własnego oddechu.

Wszystko w porządku poza tym co nie jest w porządku. 

nierząd podoba mi się to słowo 

Moje demony szaleją, chcą się wydostać i zmusić mnie do nierządu HA! 😌 

Już chyba późno, co? Poszłabyś ze mną na strych w gęsty mrok albo do lasu bez żadnego oświetlenia? 

Tak. Mnie również się podoba to, co pod tym się kryje. Wyobraźnia moja jest wysoce bujna o tak nieludzkiej już porze i tworzę. Wyobraź sobie, że tam gdzie masz te kartony chodzimy po ciemku we mgle tak skondensowanej jak mleko w puszce, że nożyczkami wycinasz kółeczka, że wchodzi w ciebie i nie możesz oddychać. Nagle... znajdujesz moją rękę i już jesteś bezpieczny, bo wyprowadzam cię wprost do luftu, gdzie czeka luneta przez którą można oglądać gwiazdy. A potem, potem jest już poranek bo mnie zagadałeś. 

Tak, późno nawet już. Trochę spałam po całym tygodniu małospania i póki co dzierżę obudzona. 

• Haha 1

Śmiej się na zdrowie.

'Zjawiła się pewnego  ranka. Niedzielnego samotnego poranka. Jej długie włosy powiewały na mroźnym wietrze. Nie wiem jak mnie znalazła albowiem kroczyłem w ciemnościach.

To powiedziawszy, odwróciła się... choć nie znalazłem właściwych słów, więc stałem i patrzyłem dotąd aż ujrzałem, że zniknął jej czarny płaszcz.
Gruzy leżały wokół mnie, ona je podniosła, wepchnęła do kieszeni i poszła. Cześć. Łapka. 

Gość Poetka
Dnia 3.12.2021 o 22:51, tr{ns"grES@n napisał:

Poszłabyś ze mną na strych w gęsty mrok albo do lasu bez żadnego oświetlenia? 

Ja bym z Tobą poszła do lasu i Cię tam zostawiła. Samiuśkiego w tym lesie. I bym Ci machała na pożegnanie. A Ty byś tam stał tak pięknie wzruszony tym obrotem akcji.

16 godzin temu, Poetka napisał:

Ja bym z Tobą poszła do lasu i Cię tam zostawiła. Samiuśkiego w tym lesie. I bym Ci machała na pożegnanie. A Ty byś tam stał tak pięknie wzruszony tym obrotem akcji.

Rzucilabys mnie wilkom na pożarcie.. Serce kobiety mroczniejsze niż las w najciemniejszą godzinę 

Gość Poetka
1 godzinę temu, tr{ns"grES@n napisał:

Rzucilabys mnie wilkom na pożarcie.. Serce kobiety mroczniejsze niż las w najciemniejszą godzinę 

A gdyby Twemu sercu przyszło zwątpić wróciłabym z odsieczą...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować