Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pogodniak

Jak uwieść dojrzałą kobietę ?

Polecane posty

Daj poczucie pewności siebie. Starsze kobiety nie mają czasu dla mężczyzn, którzy nie posiadają podstawowego męskiego atrybutu pewności siebie. Starsze kobiety są zwykle bardziej pewne siebie niż ich młodsze koleżanki, więc ma się rozumieć, że szukają faceta, który nie waha się. 

 

Edytowano przez erosy
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, VagViking napisał:

30+

To raczej średnio dojrzała kobieta 😬 

Dojrzała kobieta to 40 + i to taki ++ 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poetka

Spytaj jej w barze czy lubi ananasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, pogodniak napisał:

Witam i proszę o porady

Pokaż jej że Ci się bardzo podoba. Adoruj ją, komplementuj - ale oszczędnie i raczej coś w co sama miała wkład. Powiedz jej w zawoalowany posób co byś chciał z nią zrobić i pozwól jej to przetrawić. Pożyć tą wizją, pofantazjować. Potem ponawiaj próby i bądź zdecydowany. Wysuwaj konkretne propozycje - zabiorę Cię w piątek na kolację do ...  - oczywiście nie musi to byc kolacja, może być spa, basen sauna, kino, klub taneczny, w każdym razie miejsca, gdzie łatwo o kontakt fizyczny, bo np w tańcu łatwiej się zbliżyć i przełamać tę barierę, niż siedząc naprzeciw w restauracji. I czekaj, aż przyjmie zaproszenie. Nie spodziewaj się, że zrobi to za pierwszym razem, ale nie ustawaj w adorowaniu jej, aż do skutku. No chyba że jasno i wyraźnie Ci powie, że tracisz czas. Wtedy możesz przestać, albo nie 😉

I pamiętaj, pomimo różnicy wieku, toTy masz przewodzić, tak jakbyś to Ty był starszy a nie ona.

Edytowano przez przegość
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Michał55 napisał:

Po mojemu zupełnie inaczej. To klasyka dla zwykłych warunków, tzn. równych partnerów.

Jak spora różnica wieku to trzeba znaleźć dla niej wiarygodny powód do kochania się z młokosem. Oczywiście komplement jaka atrakcyjna i zadbana, ale to mało. Może podkreślić że to ciekawość doświadczenia i wyrafinowania, dlatego zamiast dominowania gotowość oddania inicjatywy. To należy wpasować w jakieś luksusowe warunki. Luksus zawsze demoralizuje i rozluźnia. Np. zaprosić do salonu spa z całą paletą atrakcji. Nie tylko zwykłe sauny ale jakiś ekskluzywny seans z saunamistrzem, masaże dla par itd. Takie swobodne warunki bardzo zbliżają i oswajają z obnażaniem w swojej obecności. Potem wspólne przejście do pokoju hotelowego będzie dość naturalne. A na początek - dla bezpieczeństwa mogą być zarezerwowane dwa oddzielne pokoje - cóż takie przedsięwzięcie kosztuje, ale warto.

Powiedz jej ze założyłeś się z kolegami ze będziesz ja dmuchał. Sprawa jest honorowa i jednorazowa, wiec bez sensu jest jej opór😆 skoro możesz przegrać a tego nie chcesz. Bo to byłby twój pierwszy raz. Kobieta dojrzała cię zrozumie i na pewno ci pomoże😂😀

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem chciałbym być taką panią typu MILF. Mógłbym spełnić tyle dobrych uczynków, pomagając chłopakom z problemami 😎

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 40 i chciał bym zainteresowania od 18 do 25 lat. Ale był bym dumny. Jak w przysłowiu, jeden woli matkę drugi córkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudownie odmłodniałeś? Gratuluję, bo jakiś tydzień temu pisałeś, że masz ponad 70 lat 😈

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Szуderca napisał:

, bo jakiś tydzień temu pisałeś, że masz ponad 70 lat

Klasyczne przykład rozdwojenia osobowości albo może doppelganger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam, ma 70 czuje się na 40.... 4 godz. z młodą dziewczyną....tylko pozazdrościć wigoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy chcesz ja uwiesc tylko po to by miec z nia seks na jeden raz? Czy  chcesz ja uwiesc bo chcialbys z nia cos na dluzej?

Czy to juz jest jaks konkretna kobieta?  jesli tak to czy jest wolna czy mezatka?

 

Uwodzic mozna roznie ale to zalezy co chcesz osiagnac i wiele tez zalezy jaka jest jej sytuacja, stad moje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.12.2021 o 21:03, Michał55 napisał:

racja, dojrzała to zdecydowanie powyżej 40-ki. A takie bywają smakowite ...

oj dokładnie są całe smakowite, słodkie soki i pachnąca muszelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, cierpliwość, i dojrzałość. To na mnie podziałało. Tylko wszystko zależy od różnicy wieku. U mnie 39, on 25. Osiem miesięcy mu to zajęło 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×