Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
astaroth77

Niechciany mąż

Polecane posty

Cześć.

Proszę o poradę. Co zrobić w małżeństwie w którym żona mówi że nie będzie seksu bo się nie umyła... 

Ale kąpie się rano jak już wyjdę do pracy... Teraz sobie smacznie śpi pomimo moich prób zainicjowania seksu.

Czuję się odrzucony, mam duży poziom empatii i wyczuwam jej nastroje...

Jest mi z tym źle bo wydaje mi się że dobrze ją traktuję, staram się jej pomagać w pracach domowych i opiece nad dziećmi.

Spędzamy razem czas, rozmawiamy o tym jak minął nam dzień, o planach na przyszłość, ale brakuje mi bliskości.

O sprawach które są konfliktowe nie umie ze mną rozmawiać, reaguje agresją. Jest mi z tym źle.

Co poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź do spowiedzi i wyspowiadaj się z grzechów, które zatruwają twoją duszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, astaroth77 napisał:

Cześć.

Proszę o poradę. Co zrobić w małżeństwie w którym żona mówi że nie będzie seksu bo się nie umyła... 

Ale kąpie się rano jak już wyjdę do pracy... Teraz sobie smacznie śpi pomimo moich prób zainicjowania seksu.

Czuję się odrzucony, mam duży poziom empatii i wyczuwam jej nastroje...

Jest mi z tym źle bo wydaje mi się że dobrze ją traktuję, staram się jej pomagać w pracach domowych i opiece nad dziećmi.

Spędzamy razem czas, rozmawiamy o tym jak minął nam dzień, o planach na przyszłość, ale brakuje mi bliskości.

O sprawach które są konfliktowe nie umie ze mną rozmawiać, reaguje agresją. Jest mi z tym źle.

Co poradzicie?

Zebranie o milosc od kogos kto nam nie chce jej dac jest ponizajace  dla ciebie jako czlowieka.

Uwazam ze ona ma jakas anse do ciebie.ZAsada jest prosta .Jesli cie lubi to nozki ma rozwarte.Jesli czyms jej zalazles  za skore to nozki zamyka.Tak ma kazda  kobieta.One wiedza ze seks to wladza nad toba 🙂 

Zrob test.Zaprzestan inicjowac seks .Odsun sie .Badz chlodny.Niech seks bedzie jej inicjatywa.Zobaczysz jak dlugo to potrwa.To bedzie sensor czy w waszym zwaizku naprawde wszystko gra jak opisujesz?! Byc moze jestes za bardzo napierajacy a jej potrzeby sa mniejsze od twoich?! Zobaczysz jak sie to dalej rozwinie.Kobiety nie lubia facetow ktorzy sa namolni , napierajacy o ile nie sa nimi zafascynowane a tu widac ze gdzies w niej tkwi zadra  przeciwko tobie.Ona cie po prostu nie szanuje i manipuluje toba ! 

Edytowano przez Mariner0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O 2:00 w nocy to przekręć ją na boczek i działaj a jak się obudzi to będzie chciała więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, astaroth77 napisał:

Cześć.

Proszę o poradę. Co zrobić w małżeństwie w którym żona mówi że nie będzie seksu bo się nie umyła... 

Ale kąpie się rano jak już wyjdę do pracy... Teraz sobie smacznie śpi pomimo moich prób zainicjowania seksu.

Czuję się odrzucony, mam duży poziom empatii i wyczuwam jej nastroje...

Jest mi z tym źle bo wydaje mi się że dobrze ją traktuję, staram się jej pomagać w pracach domowych i opiece nad dziećmi.

Spędzamy razem czas, rozmawiamy o tym jak minął nam dzień, o planach na przyszłość, ale brakuje mi bliskości.

O sprawach które są konfliktowe nie umie ze mną rozmawiać, reaguje agresją. Jest mi z tym źle.

Co poradzicie?

Jej libido leży i stąd takie zachowanie, poza tym macie dzieci a ona czuje że nic nie jestbw stanie waszego związku ruszyć. Dlatego jak nie ma ochoty na seks to uważa że może Ci odmawiać w nieskonczoność bo i tak nic z tym nienzrobisz.

Jedyny sposób by coś się zmieniło to ona musi poczuć że jak nie ona to znajdzie się inna która będzie zainteresowana seksem z Tobą, a wtedy nie ma gwarancji czy Ty bedziesz chciał wracać do swojej żony. Jak sprawisz że będzie czuła że musi się o Ciebie postarać to zależy już od tego jaka jest jej wrażliwość. Możesz zacząć od rozmowy w ciągu dnia że potrzebujesz bliskości, a ona Cię odtrąca i że  w pewnym momencie będziesz zainteresowany czułością z inną kobietą. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zwykły napisał:

O 2:00 w nocy to przekręć ją na boczek i działaj a jak się obudzi to będzie chciała więcej 

Albo się obudzi i zacznie marudzić 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, mistrzerotyki napisał:

Albo się obudzi i zacznie marudzić 

myślę że warto zaryzykować.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Zwykły napisał:

myślę że warto zaryzykować.

zdecydowanie tak:) kto nie ryzykuje ten szampana nie pija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, dwóch cafe napisał:

Ma innego który zaspakaja jej potrzeby.

Niekoniecznie, wiele dziewczyn ma problemy z libido po ciąży. I albo u podstaw leżą zmiany hormonalne albo przemęczenie rolą mamy. Tak czy owak efekt ten sam - frustracja faceta i zdziwienie kobiety że o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, astaroth77 napisał:

O sprawach które są konfliktowe nie umie ze mną rozmawiać, reaguje agresją. Jest mi z tym źle.

Nie wiem jakie macie te konflikty, ale zapewne to one są przyczyną braku seksu. Z jakiegoś powodu karze Cię ograniczeniem seksu, bo wie, że Ci na tym zależy. Trudno o dobry seks jak w innych sferach brak porozumienia.

Edytowano przez ONA83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja, że  na seksie jej nigdy nie zależało. Chodziło  tylko o posiadanie dzieci i złapanie męża. 

Takich kobiet nie ma dużo, ale jak cel jest zrealizowany, to przestają udawać, bo mąż i tak zostanie z miłości do dzieci, a seks jest tylko kiedy ona naprawdę ma ochotę. Może to być kilka razy w roku, albo i wcale....

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze trzeba pomyśleć jaki ten seks był wcześniej, bo jak kobieta nie ma orgazmów i ogólnie seks jest kiepski(co oczywiście nie musi być tylko winą faceta) to zwyczajnie unika zbliżeń. Nie wierzę, że kobieta której seks sprawia przyjemność, będzie go unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mariner0 napisał:

Zebranie o milosc od kogos kto nam nie chce jej dac jest ponizajace  dla ciebie jako czlowieka.

Uwazam ze ona ma jakas anse do ciebie.ZAsada jest prosta .Jesli cie lubi to nozki ma rozwarte.Jesli czyms jej zalazles  za skore to nozki zamyka.Tak ma kazda  kobieta.One wiedza ze seks to wladza nad toba 🙂 

Zrob test.Zaprzestan inicjowac seks .Odsun sie .Badz chlodny.Niech seks bedzie jej inicjatywa.Zobaczysz jak dlugo to potrwa.To bedzie sensor czy w waszym zwaizku naprawde wszystko gra jak opisujesz?! Byc moze jestes za bardzo napierajacy a jej potrzeby sa mniejsze od twoich?! Zobaczysz jak sie to dalej rozwinie.Kobiety nie lubia facetow ktorzy sa namolni , napierajacy o ile nie sa nimi zafascynowane a tu widac ze gdzies w niej tkwi zadra  przeciwko tobie.Ona cie po prostu nie szanuje i manipuluje toba ! 

Tak jak ktoś napisał, nie dąż do zbliżenia bagatelizuj to a jeżeli będzie ciężko tobie wytrzymać zacznij się masturbowac ale tak by miała okazję zobaczyć, może to coś da, pewności nie mam. Nie chcę nic sugerować bo to delikatna sprawa, lecz jesteś pewien żony że niema nikogo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Hrabia123 napisał:

Tak jak ktoś napisał, nie dąż do zbliżenia bagatelizuj to a jeżeli będzie ciężko tobie wytrzymać zacznij się masturbowac ale tak by miała okazję zobaczyć, może to coś da, pewności nie mam. Nie chcę nic sugerować bo to delikatna sprawa, lecz jesteś pewien żony że niema nikogo. 

Super spostrzezenie !Tez bym zaczal węszyc ! 

Edytowano przez Mariner0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×