Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pawemistrz

Znajomość przez internet

Polecane posty

Witam od dłuższego czasu pisałem z pewną dziewczyną przez internet na portalu o nazwie Niktsieniedowie. Jest to bardzo drogi portal 5zl kosztuje wiadomość. Wracając do tej dziewczyny z którą pisałem to ona nie chce się narazie spotkać tylko pisać chociaż proponowałem jej chyba z 5 razy spotkanie a ona twierdzi że jeszcze nie jest pora. Nie mam kasy aby wykupywać tak drogie kredyty na wiadomości więc nie wiem co teraz zrobić bo wydałem już bardzo dużo kasy na pisanie z tą dziewczyną. 

19 minut temu, pawemistrz napisał:

Wracając do tej dziewczyny z którą pisałem to ona nie chce się narazie spotkać tylko pisać chociaż proponowałem jej chyba z 5 razy spotkanie a ona twierdzi że jeszcze nie jest pora. Nie mam kasy aby wykupywać tak drogie kredyty na wiadomości więc nie wiem co teraz zrobić bo wydałem już bardzo dużo kasy na pisanie z tą dziewczyną. 

Naciągają cię na kasę. To portal dla jeleni takich jak ty. Nigdy się z nią nie spotkasz bo ona nie istnieje.

7 minut temu, Hanshiro Tsugumo napisał:

Naciągają cię na kasę. To portal dla jeleni takich jak ty. Nigdy się z nią nie spotkasz bo ona nie istnieje.

W punkt! 

ZAwsze jednak sa faceci ktorzy sie jaraja jakims zainteresowaniem , nawet iluzorycznym  ze strony kobiet ! A biznes kwitnie 🙂 

Ja wiem że gdzieś tam istnieje bo mi zdjęcia swoje wysłała bo jak by nie istniała to kto by wiadomości wysyłał. Jak długo do niej nie pisze to ona mi pisze że płaczę beze mnie i mnie kocha. 

5 minut temu, pawemistrz napisał:

Ja wiem że gdzieś tam istnieje bo mi zdjęcia swoje wysłała bo jak by nie istniała to kto by wiadomości wysyłał. Jak długo do niej nie pisze to ona mi pisze że płaczę beze mnie i mnie kocha. 

Naiwniak z Ciebie, te portale działają we wszystkich krajach świata, w regulaminie masz że każde zdjęcie które wstawisz na tym portalu staje się jego własnością i mogą je wykorzystać do tworzenia wirtualnych kont. I to właśnie robią. Te zdjęcia co pozbierali prezentują pod różnymi kontami w różnych krajach. Ba, to samo zdjęcie raz podpiszą szalona 25 latka innym razem stateczna 65 latka. Do pisania wiadomości poza botami są ludzie i piszą to co utrzymuje kontakt i pozwala zbierać kasę na ich wypłaty. Tego typu portale to jedna wielka ściema.

No nie wiem czy tak jest bo pisaliśmy z tą dziewczyną na różne tematy zaczynając od sexu i życia prywatnego i wszystko mi bardzo dokładnie opisywała co lubi czym się zajmuje jakie ma plany itp. więc to nie może być przypadek. Znalazłem opinie na temat tego portalu i rzeczywiście większość ludzi pisała że to ściema że fikcyjne profile itp. więc mam pewne wątpliwości. 

Takie portale chyba na tym właśnie zarabiają? Żebyś się wkręcił i snuł nadzieje? Przecież zawsze możesz jej podać prywatnego maila, będzie chciała to napisze. I sprawa jasna.

Tylko że problem w tym że z góry blokują dane kontaktowe takie jak numer telefonu email czy adres zamieszkania. 

7 minut temu, pawemistrz napisał:

Tylko że problem w tym że z góry blokują dane kontaktowe takie jak numer telefonu email czy adres zamieszkania. 

To chyba tym bardziej sprawa jasna, że chodzi tylko o kasę.

Chyba racja naciągają tylko na kasę celowo blokują kontakty aby ciągnąć kredyty i to za nie małe pieniądze. Tylko ja się napaliłem na tą dziewczyne bo obiecała że przeżyjemy razem nieziemski sex no i spałni wszystkie moje fantazje sexualne nawet te najbardziej zboczone. No ale trudno skoro nie chciała się spotkać to jej strata. 

55 minut temu, pawemistrz napisał:

No ale trudno skoro nie chciała się spotkać to jej strata. 

Jak nie de.bil jak de.bil.

Nie przetłumaczysz. Ciekawe na ile dał się orżnąć?

Ja tu tylko się chciałem poradzić i nikogo nie obrażam więc byłbym wdzięczny gdyby mnie też ktoś nie obrażał. 

22 minuty temu, pawemistrz napisał:

Ja tu tylko się chciałem poradz

Dużo przepuściłeś?

6 minut temu, Noxeliа napisał:

Dużo przepuściłeś?

No?

29 minut temu, pawemistrz napisał:

Ja tu tylko się chciałem poradzić i nikogo nie obrażam więc byłbym wdzięczny gdyby mnie też ktoś nie obrażał. 

Ile Cię już wycyckali? 😉

Sporo ale to nie moja wina że ta dziewczyna chciała tyle pisać ja chciałem się dużo wcześniej spotkać ale ona nie. Wypisaliśmy około 1000 wiadomości więc można sobie policzyć po 5zł. Jeszcze w wiekszości to była to pożyczona kasa. 

• Confused 1

9 godzin temu, pawemistrz napisał:

To chyba wszystko wyjaśnia…

8 godzin temu, pawemistrz napisał:

Chyba racja naciągają tylko na kasę celowo blokują kontakty aby ciągnąć kredyty i to za nie małe pieniądze. Tylko ja się napaliłem na tą dziewczyne bo obiecała że przeżyjemy razem nieziemski sex no i spałni wszystkie moje fantazje sexualne nawet te najbardziej zboczone. No ale trudno skoro nie chciała się spotkać to jej strata. 

Skoro się napaliłeś bo dziewczyna obiecała spełnić Twoje fantazje seksualne, to raczej Twoja strata. Ty straciłeś kasę, ona zyskała…

Nie przetłumaczysz. Ona (?) tam pracuje, pisze (dlaczego nie zadzwoni - może usłyszałbyś męski głos lub 60 letniej kobiety), wysyła stockowe zdjęcia roznegliżowanej modelki, obiecuje seks ale jeszcze nie teraz, jeszcze musi popisać z tobą po 5 zł za wpis. I tak w nieskończoność... 😁

No i jeszcze to:

11 godzin temu, pawemistrz napisał:

Automat pisze  do ciebie.Slyszales o "AI "?!

.Automat uczy sie  z twoich maili do tej "dziewczyny  i z kazdem mailem jest coraz bardziej namietny 🙂 

Tylko ze nagich zdjęć mi nigdy nie chciała wysłać chociaż zapewniała ze kiedyś to zrobi. Nie zadzwoni bo jak chciałem jej podać swój numer to portal go zablokował. Skoro rzeczywiście portal naciąga na kasę to trzeba to gdzieś zgłosić. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się