Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Who's that girl

Przez to ze wczoraj mialem taki fatalny dzien, postanowilem 3 rzeczy

Polecane posty

Olewam chodzenie.do biblioteki na komputery
Nie chodze juz.do angielskich mopsow.na jedzenie
Trzymam sie.z daleka.od.miasta i ludzi
Zyje sobie sam.na.angieskim zaduupiu, zeby sobie pic w.spokoju w samotnosci

Nic

Nie zawracam se juz nim glowy. Zaczalem pic idac do college, bo myslalem ze musze sie uczyc, tak jakby od college mialo zalezex moje zycie i od egzamimow i dlatego zaczalem pic

Wczoraj przyszedlem grubo wypity po 6 puszkach piwa 500ml 8,5% i mnie od razu wyprosil nauczyciel, ale powiedzial ze mnie nie zglosi

Pewnie.ode.mnie grubo smierdzialo gorzala, jak wszedlem do slabo zaklimatyzowanej klasy, z wlaczonymi kaloryferami i pozamykanymi oknami, bo wszystkim zimno, a mnie goraco bo mam 3 swetrt na sobie

Wcale nie, bo za bilet do anglii nigdy nie zaplacilem, to krewni mi zaplacili i probuja mi ukladac zycie i takie wlasnie sa efekty tego
Kiedys jak mialem jeszcze 19 lat to nie pilem, nie palilem, bylem czysty. Jedyne czego oragnalem to siedziec sobie orzy komputerze w spokoju
Ale komputera nie mam i jestem bezdomny wiec jedyne co moge robic w spokoju to pic. Nie ludze sie, ze kiedykolwiek bede mial dobrego peceta i dach nad glowa
Po prostu juz mam wyjeebane we wszystko.

Nie ma sensu sie starac nad niczym, bo to wszystko goowno warte, a potem jest tylko placz i frustracja, tak jak bylo z benefitem rok temu.

Ludzie mnie terroryzuja
Myslalem, ze to tylko polacy tacy sa, ale anglicy i angielki tez nie lepsi
Dlatego jeebal pies wszystko i wszystkich

College mnie ogranicza
Gdzie ja se 3 lata siedzialem w domu, nauczylem sie stawiac komendami linuxy czy inne systemy jak openbsd czy netbsd, korzystalem z 20 roznych przegladarek a w college windows 10 i google chrome i nie mam co tam robic
Beznadziejne te komputery

Bylem juz w polsce w psychiatryku i babcia mi co drugi dzien fajki przywozila
Wsadzili mnie tam bo chcialem komputer
Tutaj ze mnie znajomi Polacy chca zrobic tlumacza j ang. I mowia ze powinienem miec prace w domu orzy komputerze i tlumaczyc ludziom pisma np. do urzedu itp a nie do jakiejs pracy dla ...i i cymbalow

24 minuty temu, Who's that girl napisał:

Nic

Nie zawracam se juz nim glowy. Zaczalem pic idac do college, bo myslalem ze musze sie uczyc, tak jakby od college mialo zalezex moje zycie i od egzamimow i dlatego zaczalem pic

Wczoraj przyszedlem grubo wypity po 6 puszkach piwa 500ml 8,5% i mnie od razu wyprosil nauczyciel, ale powiedzial ze mnie nie zglosi

Pewnie.ode.mnie grubo smierdzialo gorzala, jak wszedlem do slabo zaklimatyzowanej klasy, z wlaczonymi kaloryferami i pozamykanymi oknami, bo wszystkim zimno, a mnie goraco bo mam 3 swetrt na sobie

I dobrze, bo ty do niczego innego sie nie nadajesz jak do bycia bezdomnym meenelem xD Zresztą ja ci pisałem ze taka kaleka jak ty nie ma szans żadnego colegu skończyć i miałem racje. A 6 piwek to nie tak dużo, nauczyciel cie wyprosił bo jesteś śmierdzielem bo sie nie myjesz prawiczku

4 minuty temu, Doktor Siurek Comeback napisał:

Np do szpitala psychiatrycznego żeby się poddać leczeniu 😉 

Poza tym chyba jednak lepiej w PL żyć jak człowiek niż w UK jak niekomunikatywny menel, prawda?

Jemu już nie pomoże zadne leczenie 😄

Mam kolege anglika co mi mowi ze mam posh accent
A wy jaki macie akcent kuurwy?? Zreszta po co wam akcent do skladania.kibli w fabryce

Przed chwilą, Who's that girl napisał:

Dobra nie mam czasu czytac tego
Nara

To spieerdalaj nędzny alkoholiku bez perspektyw

Umiem duzo rzeczy na kompie
A na klawiaturze pisze bez patrzenia 97 slow na minute
Mam zwierzaka wiewiorke
A wy?? Prace jak kazdy inny czlowiek
Nudzicie mnie tymi atakami personalnymi w moja strone

Wnioski jakie powinienec wyciagnac to takie, ze przez alkohol niszczysz sobie zycie.

Swiat tak nie dziala, ze bedziesz sobie siedzial w domu i gral a inni beda na Ciebie robic, mozesz sie obrazac ile chcesz, ale nic tym nie zmienisz.

Przede wszystkim powinienes sie zaczac leczyc, bo problemem jest glownie Twoje nastawienie, dopoki sam sobie nie bedziesz chcial pomoc to nikt inny Ci nie pomoze.

1 minutę temu, Who's that girl napisał:

Jak jestem na tych zajeciach w szkole to mam ochote wyjsc juz po kilku minutach, i ciagle patrze na zegarek, kiedy koniec

To dlatego bo sie nie nadajesz na ucznia meenelu. Skąd w ogóle pomysł żeby stary przegryw zapisywał sie do szkoły? 😄

Dobrze, bede sobie dalej niszczyl zycie, bo nic innego do roboty nie mam, niz picie sobie na pieknej angielakiej faremce, ogladajac piekne widoki kiedy inni ludzie pracuja i maja o to bol duupy, ze ja se na polanki chodze a oni musza do lracy i sie zbiera kupa takich nieudacznikow pracusiow i sapia do mnie. Wy jestescie idealnym przykladem
Niczym sie nie roznicie.od tych ludzi na.miescie. wiecznie niezadowoleni i naburmoszeni a ja jestem wypity, usmiechniety tancze se i spiewam to problem do mnie
Dobrze ze szczury i myszy i wiewiorka nie truja mi duupy jak inni ludzie

• Like 1

Bo od 5 lat gardze youtube i youtuberami i nienawidze ludzi ktorzy wchodza na youtube tez
Ogladanie.filmikow na youtube i wrzucanie filmikow powoduje emisje gazow cieplarnianych, ktore zanieczyszczaja to srodowisko. Mnie to interesuje, bo kocham nature
No i po trzecie nie bede wrzucal filmikow na jakas dziadowska strone, gdzie wyswietlaja reklamy
A do biblioteki w.collegu pojde.tylko zrobic prezentacje na angielski i wyjeebane mam juz tam chodzic
Zle sie czuje wsrod trzezwych pracujacych ludzi, kiedy ja jesstem wypity i mam ochote na tance i spiewy

2 minuty temu, Who's that girl napisał:

Bo od 5 lat gardze youtube i youtuberami i nienawidze ludzi ktorzy wchodza na youtube tez
Ogladanie.filmikow na youtube i wrzucanie filmikow powoduje emisje gazow cieplarnianych, ktore zanieczyszczaja to srodowisko. Mnie to interesuje, bo kocham nature
No i po trzecie nie bede wrzucal filmikow na jakas dziadowska strone, gdzie wyswietlaja reklamy
A do biblioteki w.collegu pojde.tylko zrobic prezentacje na angielski i wyjeebane mam juz tam chodzic
Zle sie czuje wsrod trzezwych pracujacych ludzi, kiedy ja jesstem wypity i mam ochote na tance i spiewy

To gdzie podładujesz telefon?

Zycie na odludziu z dala od cywilizacji, ludzi na lonie natury i bycie menelem biedakiem mi odpowiada. 

Nikt nie ma prawa mna rzadzic i mowic mi co jest dobre a co zle. Ja w przexiwienstwie do was jestem myslicielem intelektualista i nie potrzebuje nikogo, zeby mi pieerdolil i rzadzil i ustawial mi zycie

Szef mi do przezycia niepotrzebny

Wy nusicie miec pana ktory codziennie wami rzadzi, bo inaczej nie przetrwacie :( 

Przed chwilą, Who's that girl napisał:

Zycie na odludziu z dala od cywilizacji, ludzi na lonie natury i bycie menelem biedakiem mi odpowiada. 

Nikt nie ma prawa mna rzadzic i mowic mi co jest dobre a co zle. Ja w przexiwienstwie do was jestem myslicielem intelektualista i nie potrzebuje nikogo, zeby mi pieerdolil i rzadzil i ustawial mi zycie

Szef mi do przezycia niepotrzebny

Wy nusicie miec pana ktory codziennie wami rzadzi, bo inaczej nie przetrwacie 😞

Ile masz stopni w mieszkaniu teraz,?da sie tam siedzieć na krótki rękaw? xD

Babce i matce powiedzialem spieerdalaj, bo mi chca moimi pieniedzmi rzadzic i pieerdolenie, ze je zaraz wydam

Matka swoja czesc od razu wydala na remont mieszkania i se tam mieszka

A ja tez chce swoja czesc, zeby se pojechac na wakacje, kupic drogie ubrania i nowego laptopa za £2000 a nie wysluchiwanie jakichs starych bab.

A nie ze mna matka i babka beda ustawialy. Jestem juz dorosly, wiec pic alkohol tez mam prawo

Jestem samowystarczalny, nie potrzebuje pieniedzy do zycia
Ode mnie tez inni maja oczekiwania. Ze pojde do pracy
Ja to nie wiem o co chodzi ludziom z ta praca, jakby to bylo cos super fajnego
Szkoda zycia na bycie slejvem za 10 funtow na godzine

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się