Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
długowłosa

Zapach Kobiety

Polecane posty

Pytanie skierowane raczej do mężczyzn, a z tego względu, że ostatnio spotkałam się z sytuacją, w której mój partner po grze wstępnej, a mianowicie robieniu mi dobrze palcami, zaczął je wąchać. 
Czy Wy, Panowie też tak robicie? 

Edytowano przez długowłosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Gdybym powąchał kwiat, który od kogoś dostałem, to też zapytasz "Co to ma na celu?" 😜

Zwykle kwiaty nie pachną, także nie ma co ich wąchać.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, LoveSexOrgasm napisał:

Nakrecanie sie,pozadanie . 
 

Zapach ,smak to jest delektowanie sie kobiecym cialem, to jest ten moment w ktorym wiemy ze,mozemy to zrobic bewstydnie ,namietnie.

😉

Gorzej jeżeli kobieta nie za specjalnie ładnie tam pachnie. Wtedy może to zrazić faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, długowłosa napisał:

Zwykle kwiaty nie pachną, także nie ma co ich wąchać.

Skoro tworzycie pare, to albo decydujesz sie na 100% partnera/partnerki, albo wcale. Dla wielu facetow to jak jego tam pachnie to fetysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2021 o 12:47, długowłosa napisał:

Pytanie skierowane raczej do mężczyzn, a z tego względu, że ostatnio spotkałam się z sytuacją, w której mój partner po grze wstępnej, a mianowicie robieniu mi dobrze palcami, zaczął je wąchać. 
Czy Wy, Panowie też tak robicie? 

czasami tak ... ale wolę wąchać i smakować bezpośrednio ciało kobiety - czyli lizać "tam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2021 o 22:06, VagViking napisał:

ddt60 gdzie byłeś jak cię nie było? znikasz na parę miesięcy, a potem się odzywasz 

tak bywa ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2021 o 12:47, długowłosa napisał:

Pytanie skierowane raczej do mężczyzn, a z tego względu, że ostatnio spotkałam się z sytuacją, w której mój partner po grze wstępnej, a mianowicie robieniu mi dobrze palcami, zaczął je wąchać. 
Czy Wy, Panowie też tak robicie? 

Jak dopiero zaczął je wąchać to jeszcze nie wiadomo co o tym myśli, gdyby zapach mu się podobał powinien jakoś to okazać konkretnie. Może sprawdzał czy coś ... Zależy jaka była jego reakcja po tym. Jak ktoś tylko ogląda czy wącha i nic nie mówi to byłoby wkurzające.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2021 o 14:02, długowłosa napisał:

Gorzej jeżeli kobieta nie za specjalnie ładnie tam pachnie. Wtedy może to zrazić faceta.

ja mam od urodzenia chlamydię - takom bakterię - wali ode mnie na kilometr. facetów to jara jak nie wiem . chodzą ocierają się jak skunksy . faceci są dziwni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2021 o 12:08, LoveSexOrgasm napisał:

Powiem wiecej, ja je oblizuje. 😈

Mój mąż też obliguje palce po pieszczotach. Mówiłam mu, że mnie to krępuje,ale on mówi, że to nektar rozkoszy. Oboje jesteśmy po pięćdziesiątce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×