Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kamil 25

Eksperyment

Polecane posty

Hej wszystkim, chciał bym znaleźć tu pomoc w nietypowej sprawie. Jestem z kobietą, mam 29 lat i wydaje mi się że jestem hetero ale ostatnio chodzi mi po głowie spróbować z facetem. Coś na próbę np zwalić bym mógł komuś he 😜 szukam kogoś z okolic Łomży i chętnie wysłucham Waszej opinii na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Twoje życie seksualne z kobietą układa się ok, a Ty myślisz o innym facecie, to raczej nie jesteś hetero, tylko biseksualny. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kobietą mi się układa i podoba ale z facetem chce tylko spróbować, coś drobnego i jednorazowo. Nigdy nic nie robiłem z facetem i nawet  o tym nie myślałem, ale teraz bym chciał na próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kamil 25 napisał:

Z kobietą mi się układa i podoba ale z facetem chce tylko spróbować, coś drobnego i jednorazowo. Nigdy nic nie robiłem z facetem i nawet  o tym nie myślałem, ale teraz bym chciał na próbę.

Chcesz, próbuj, tylko pamiętaj, że bez rozmowy z nią, mogą Cię zjeść wyrzuty sumienia.  Po drugie co jeśli spodoba Ci się bycie z facetem? A moim zdaniem tak będzie. Bo raczej 100% hetero nie dopuszczają takiej myśli u siebie. Nie mówię tylko o facetach. Tylko też o kobietach. 

Kolejna kwestia, to taka, że jeśli kobieta się dowie o zdradzie swojego faceta, z innym facetem, to w jej ocenie może być to gorsze, niż zdrada z inną kobietą. Jej kobiecość często podupada. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vannnilia napisał:

 Kolejna kwestia, to taka, że jeśli kobieta się dowie o zdradzie swojego faceta, z innym facetem, to w jej ocenie może być to gorsze, niż zdrada z inną kobietą. Jej kobiecość często podupada. 

Znam kobietę która zostawił facet dla innego faceta - długo się po tym zbierała....

W drugą strone też, to podobnie działa.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już wystarczająco lat by myśleć dorośle i myślałem o tym już pod każdym względem, co to może za sobą pociągnąć ale zawsze warto to przedyskutować chociaż by tutaj i doceniam szczerość wypowiedzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chętnie wysłucham każdej wypowiedzi na ten temat i liczyłem na to że będzie ich wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bolek napisał:

Na tym forum nie znajdziesz pały do ssania.

Twojej wypowiedzi nie biorę pod uwagę jeśli chciałeś mnie obrazić. Jestem otwarty na wszelkie wypowiedzi ale ta jeśli można to nazwać "krytyka" jest zupełnie zbędna, nic nie wnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że warto sprawdzić, może jesteś bi i nawet o tym nie wiesz... urozmaicenie seksu w stosunkach bi ma swoje plusy... i to dodatnie w dodatku..., a jeśli bierzesz to w ogóle pod uwagę to pewnie jesteś... bo w moim przypadku sama myśl, że mógłbym znaleźć się w sytuacji seksualnej z facetem wywołuje u mnie wymioty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bolek napisał:

Jest różnica,  co innego jak ja zdradzi z jakąś laseczką, nawet zraniona kobieta ciebie wytłumaczy że poleciał jak pies na kawal cycka. A jak sobie wytłumaczy ciągnięcie druta owlosionemu gorylowi?

Bolek... no nie przy jedzeniu... jak boga kocham... 🤢

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, jbsg napisał:

Pewnie, że warto sprawdzić, może jesteś bi i nawet o tym nie wiesz... urozmaicenie seksu w stosunkach bi ma swoje plusy... i to dodatnie w dodatku..., a jeśli bierzesz to w ogóle pod uwagę to pewnie jesteś... bo w moim przypadku sama myśl, że mógłbym znaleźć się w sytuacji seksualnej z facetem wywołuje u mnie wymioty...

Też do niedawna tak miałem ale zacząłem myśleć o tym jak by to było i nie przekonam się jeśli nie spróbuję, i tak jak pisałem mogę co najwyżej komuś zwalić, bez całowania czy co tam jeszcze, i oczywiście jednorazowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, accessible napisał:

Ty nie przesadzasz czasem? Normalny człowiek, kiedy go ktoś nie pociąga, to jest raczej obojętny wobec niego. Obrzydzenie wskazuje, że masz bardzo silnie emocjonalny stosunek do tego wyobrażenia. Co mogłoby wskazywać, że jesteś ofiarą wykorzystania (czas przepracować traumę) albo coś wypierasz (czas się z tym pogodzić).

No popłynąłeś jak g*wno w klozecie... 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bolek napisał:

Ta jednorazowo.... A jakieś inne eksperymenty?  A może cię nagle zaczną kręcić zwierzęta?  Lub srãnie na klatę to też szybko spróbujesz? To nic że dziś zbiera cię na wymioty, jutro jest nowy dzień....

Bolek ściągnij cugle bo Cię wyobraźnia poniosła...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bolek nie kręci mnie sranie, ten eksperyment z facetem to jedyny odchył od mojej normy więc proszę nie wyolbrzymiaj i jeśli Masz pisać takie komentarze to zachowaj je dla siebie bo Piszesz takie rzeczy że żal czytać  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, accessible napisał:

Serio chcesz zdradę tłumaczyć?

On ma rację, zdrada, to oczywiście zdrada. Ale jeśli facet zdradzi z facetem, to kobiecie jest zdecydowanie trudniej się pozbierać. Najczęściej odbija się to na jej kobiecości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boluś załóż nowe forum i tam się wypowiadaj do woli bo Twoje komentarze ni jak się nie mają do tego o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę tylko że nikogo nie zdradzilem i ten eksperyment tylko rozważam bo szczerze mówiąc nie wiem czy się odważę bo pisać A zrobić to dwie różne rzeczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bolek napisał:

No widzisz. Powiedz jej że ok a ty masz ochotę też coś spróbować i obydwoje spełnicie swoje fantazje. Warto zdradzać?

Zwracam honor, jednak Potrafisz być miły i odpisać normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, accessible napisał:

 

Coś mi napisałeś w temacie :   Co dziś zjecie na obiad ale musiałem wyjść i tematu już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, accessible napisał:

Że Ci dziękuję.

Ok, nie ma sprawy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to nie lecę na facetów i jestem szczęśliwy z kobietą A to tylko rozważanie nad jednorazowym eksperymentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kamil 25 napisał:

Hej wszystkim, chciał bym znaleźć tu pomoc w nietypowej sprawie. Jestem z kobietą, mam 29 lat i wydaje mi się że jestem hetero ale ostatnio chodzi mi po głowie spróbować z facetem. Coś na próbę np zwalić bym mógł komuś he 😜 szukam kogoś z okolic Łomży i chętnie wysłucham Waszej opinii na ten temat.

Zastanawia mnie jedno - tak nagle przyszło Ci to do głowy, a może już wcześniej miałeś takie pragnienia, a nie umiałeś się do nich przyznać?

A może wynika to z tego, że ostatnio (wg moich obserwacji) modnym jest eksperymentowanie...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, accessible napisał:

A co jeśli Ci się spodoba? Jeśli jesteś szczęsliwy, może nie warto rozbudzać potrzeb, nad którymi nie można zapanować.

Nawet jeśli się spodoba, nie zostawię kobiety dla faceta, to jednorazowy wybryk i nie ma opcji żebym zmienił cudowną kobietę na faceta. Chce tylko sprawdzić jak to jest i już, to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, MysteriousGirl1985 napisał:

Zastanawia mnie jedno - tak nagle przyszło Ci to do głowy, a może już wcześniej miałeś takie pragnienia, a nie umiałeś się do nich przyznać?

A może wynika to z tego, że ostatnio (wg moich obserwacji) modnym jest eksperymentowanie...

No nie tak nagle bo gdzieś to się musiało zacząć ale może od pół roku myślę o tym tylko wcześniej nikomu o tym nie mówiłem dopiero teraz się odważyłem o tym napisać tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, accessible napisał:

Nie chodzi mi o zmianę, tylko co jeśli rozbudzisz w sobie potrzeby, będziesz zdradzał?

To jednorazowy test i wątpię żeby mi się spodobało więc to będzie bardziej potwierdzenie że jednak jestem hetero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, accessible napisał:

A jeśli nie jesteś?

Będę musiał jakoś z tym żyć dalej u boku mojej kobiety bo nie ma takiej możliwości żebym z niej zrezygnował 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Kamil 25 napisał:

No nie tak nagle bo gdzieś to się musiało zacząć ale może od pół roku myślę o tym tylko wcześniej nikomu o tym nie mówiłem dopiero teraz się odważyłem o tym napisać tutaj

Trochę pachnie mi to wszystko jakimś provo, niemniej uważam, że jeśli naprawdę (w głębi duszy) tego pragniesz, to spróbuj... może rzeczywiście jesteś biseksualny. Jeśli natomiast jest to chwilowa fanaberia, to odpuść,  bo może to wpłynąć negatywnie na Twoją psychikę, a także Twój związek (i nie mam tu na myśli wyłącznie sytuacji, iż partnerka się o tym dowie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bawią mnie jakieś gierki, pisze szczerze jak jest bo mi samemu nie daje to spokoju. Tylko ciężko kogoś odpowiedniego znaleźć bo nawet nie wiem gdzie szukać heh dla tego pojawilem się na tym portalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, EIciaa napisał:

Jak bym go kochała a dowiedziala się że jest homoseksualny to było by to ciężkie do przetrawienia, na pewno bym rozkminiała po co się ze mną związał jeżeli leci na coś zupełnie innego.

pewnie też dla eksperymentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×