Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Onija

Dlaczego on się zawsze odzywa zaraz po tym jak dodam jakieś fajne zdjęcie lub filmik na którym jestem?

Polecane posty

I nie dodaje żadnych w bieliźnie, czy coś w tym stylu tylko takie zwykłe

2 minuty temu, BabkaDziedzkaBennie napisał:

Bo se przypomina sila rzeczy o twoim istnieniu jak mu sie twoja morda wyswietla przy skrolowaniu.

Ale ja go juz dawno nie mam w znajomych wiec nic mu sie na jego tablicy nie wyswietla wiec zeby cos zovaczyc musi wejsc na moj prafil malo tego dzisiaj wlączyl sobie obserwowanie mnie abym mu sie wyswietlala jak cos dodam. 

Zablokuj/ukryj widoczność dla obcych to będziesz miała problem z głowy...

Tak to ciężko powiedzieć o co Wam chodzi... kto z kim zerwał itd i ciężko tez stwierdzić komu na czym tutaj bardziej zależy...

Edytowano przez marawstala

Dnia 19.12.2021 o 18:00, marawstala napisał:

Zablokowalam go na messengerze a on ewidentnie daje znać o sobie.

Ostatnio włączył sobie obesrwacje mojego fb byla 3cia w nocy weekend. Mysle pewnie pijany przeglądał profil to wcisnąl przez pomylke no ale jak dzis polubil mojego posta no to cos jest na rzeczy. Zastanawiam się co. Po blokadzie ponad miesiąc nie dawal znaku. Czy on tym zachowaniem chce mnie sprowokować abym go odblokowała jak myślicie?

45 minut temu, Onija napisał:

Zablokowalam go na messengerze a on ewidentnie daje znać o sobie.

Ostatnio włączył sobie obesrwacje mojego fb byla 3cia w nocy weekend. Mysle pewnie pijany przeglądał profil to wcisnąl przez pomylke no ale jak dzis polubil mojego posta no to cos jest na rzeczy. Zastanawiam się co. Po blokadzie ponad miesiąc nie dawal znaku. Czy on tym zachowaniem chce mnie sprowokować abym go odblokowała jak myślicie?

Nie wiem, serio : )

Dnia 19.12.2021 o 18:00, marawstala napisał:

Zablokuj/ukryj widoczność dla obcych to będziesz miała problem z głowy...

Tak to ciężko powiedzieć o co Wam chodzi... kto z kim zerwał itd i ciężko tez stwierdzić komu na czym tutaj bardziej zależy...

Nie potrafię do końca go zablokować bo chyba się w nim zakochałam. 😕

11 godzin temu, Onija napisał:

Nie potrafię do końca go zablokować bo chyba się w nim zakochałam. 😕

Rozumiem, ale mimo wszystko w lajkowaniu nie dopatrywała bym się ukrytych treści... 

10 godzin temu, Panicz Widmo napisał:

Widocznie ładna jesteś, a on patrzy na wygląd i jak zobaczy Cię to dopiero wtedy reaguje. No tak na logikę by to wyglądało. 😉

Tylko, że ja go zablokowałam i w sumie nie ma jak się ze mną skontaktować, a teraz nagle po miesiącu ciszy włączyć obserwacje mojego fb i lajkuje. To mnie zastanawia, bo niby powiedział, że rozumie mnie itp. że stara się do mnie nie pisac i przyjął to na spokojnie, a tu po miesiącu nagle cos takiego. Fakt wczesniej juz sie z nim rozstawalam i wracalam, ale teraz pierwszy raz go zablokowalam i najdluzej sie nie kontaktujemy.

Dnia 19.12.2021 o 17:00, Onija napisał:

I nie dodaje żadnych w bieliźnie, czy coś w tym stylu tylko takie zwykłe

To nie dawaj żadnych, ale pewnie to silniejsze od ciebie, bo trzeba zrobić sobie kilka samojebek dla podbicia ego 😌

10 godzin temu, Panicz Widmo napisał:

Nie wiem może sentymentalny jest, jakieś sprawy są niezakończone skoro się wraca  i nie wiem jak teraz ale kiedyś można było pisać na fejsie anonimowo używając pewnego programu. 😄 

On chyba aż tak nie chce się wysilać pewnie ego mu nie pozwala  ja go zablokowałam więc może chce abym po tych jego akcjach z fb i lajkami go odblokowała. 

Kurde gdyby odezwał się z innego konta napisał coś i pokazał, że mu zależy to bym go odblokowala, a tak myślę, że to za mało co robi. 😞 Także tak niby pokazuje, że pamięta lub nie daje o sobie zapomnieć, ale nie ma zamiaru się za bardzo wysilać. 

Edytowano przez Onija
.

Piszę tutaj  bo mi post usuneli.

Dlaczego gdy go zablokowalam na messengerze on włączył sobie obserwowawnie mojego fb? Po co skoro nie walczył (kwitował to słowem "rozumiem") jak mówiłam, że to koniec naszej znajomości. Skoro nie walczył, to mu nie zależy więc po co mnie w takim razie obserwuje?

Edytowano przez Onija
.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować