Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
XXXX

Przeprowadzka z wielkiego starszego domu to koszmar

Polecane posty

Powiem tak, że nigdy nie przypuszczalabym że jest w nim tyle rzeczy i to nie tylko moich ale moich dziadków rodziców i cholera wie czego jeszcze. Do tego dochodzą worki ze strychu i piwnicy, najchętniej spaliłabym to wszystko ale są tam rzeczy stare i niektóre warte majątek. Ktoś jeszcze chce się pożalić na temat przeprowadzek? U mnie co jak co to to chyba z miesiac jeszcze zajmie jak nie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze. No to troche przekiwane. Ale dasz rade! Ja wyprowadzilam sie z domu rodzinnego i namowilam mame zeby zaczela robic porzadki - co prawda maja mase dupereli bo to dom w ktorym jest juz 4 pokolenie rodziny, ale za kazdym razem jak jestem to sprzedajemy mebla, wywozimy bagaznik rupieci na smietnisko itp i jakos to idzie. 

A tobie porzadze tak - jesli nie chcesz tych zeczy trzymac, to zacznij powili wysprzedawac to co ma wartosc finansowa i albo oddawac albo smieciowac to co wartosci ani finasowej ani emocjonalnej nie ma. Tak jak worki na strychu - chyba ze szukasz skarbu jesli sa tam od lat to wiekszosci moze nawet nie warto otwierac, chyba ze lubisz pogrzebac w starociach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu wiedziałeś ile bedzie z tym roboty i zabrales sie za to na ostatni dzwonek? W nowym domu tez bedziesz to wszystko magazynował bo moze cenne?

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2022 o 13:17, neneke napisał:

Czyli po prostu wiedziałeś ile bedzie z tym roboty i zabrales sie za to na ostatni dzwonek? W nowym domu tez bedziesz to wszystko magazynował bo moze cenne?

Pojmij ze to nie autor zbierał te duperele, tylko poprzednie pokolenia i to przez LATA. Kto ma strych, ten wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×