Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
iwona1403

Koledzy z pracy na ślub i wesele?

Polecane posty

Postanowiliśmy że nie będziemy prosić kolegów z pracy - w sumie to z obu firm okolo 34 osób (z os. towarz.). Ogólnie to robimy niewielkie wesele na ok 56 osób.
Ja ogólnie z wszystkimy ze swojego dzialu utrzymuję dobre relacje ale mam jedną koleżankę taką na dobre i złe. Chciałabym żeby była z nami w tym dniu zarówno na ślubie jak i weselu. Co zrobić?  Zaprosić tylko tą jedyną czy nie robić wyjątku? pomóżcie pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie. Zapraszasz ją, bo jest Twoją koleżanką. To nie jest wyjątek przecież. Nie ma obowiązku zapraszania ludzi z pracy.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie zaprosiła współpracowników... Zaproś tylko tą dobrą koleżankę a nad resztą nawet się nie zastanawiaj. 

Spotkalam sie tez z tym, że na wesele/slub zaprasza się swoje szefostwo. Ale sama nie wiem co o tym myślę. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pracy informuje się o ślubie, tym w kościele lub urzędzie i kto chce to przychodzi. Wesele to już tylko ta koleżanka jedna.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2021 o 22:25, iwona1403 napisał:

Postanowiliśmy że nie będziemy prosić kolegów z pracy - w sumie to z obu firm okolo 34 osób (z os. towarz.). Ogólnie to robimy niewielkie wesele na ok 56 osób.
Ja ogólnie z wszystkimy ze swojego dzialu utrzymuję dobre relacje ale mam jedną koleżankę taką na dobre i złe. Chciałabym żeby była z nami w tym dniu zarówno na ślubie jak i weselu. Co zrobić?  Zaprosić tylko tą jedyną czy nie robić wyjątku? pomóżcie pls

Dziwne- u mnie się nie zaprasza kolegów z pracy.

Ja lubię otwarte sytuacje i pewnie bym powiedziała: wychodzę za mąż i podjęliśmy decyzję o małym weselu wyłącznie w gronie najbliższej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bywałam na weselach gdzie byli zaproszeni współpracownicy i dało się odczuć, że przyszli tam dla siebie i dla własnego towarzystwa, a nie dlatego że para młoda jest im bliska.

Widziałam też jak koleżanki z pracy obgadywały pannę młodą w kiblu na jej weselu.

Co do koleżanki- czy będziesz chciała utrzymywać z nią kontakt nawet jak przestaniecie razem pracować? Jeśli tak- zapraszaj, jeśli nie jesteś pewna- odpuść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno w moim gronie był taki przypadek, śmiało zapraszaj. W sumie w pracy mojej mamy jak jedna kobitka zaprosiła tylko jedną koleżankę na wesele, to pozostałe nie robiły o to dram. Poszły na ślub i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaprosiła jedną, reszty nie. Ale to zależy od sytuacji. Wiele osób wychodzi teraz z takiego założenia "szkoda mi pieniędzy na wesela, których nie lubię."  więc nikt nie powinien się obrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na ślub jak chcecie możecie zaprosić znajomych z pracy ale bez wesela jak to kościelny to na msze będą chcieli przyjdą nie to nie, a koleżankę zaproś jeśli chcesz ją mieć na weselu proste 😉 zapraszacie te osoby które chcecie mieć na własnym ślubie to wasza sprawa, kilku moich znajomych zaprosiło szefa z żoną na swój ślub i wesele ale mieli bliskie relacje i tyle, nie każdy był zaproszony i wszystko było ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×